Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Szybcy i Wściekli

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Szybcy i Wściekli, Jaka część najlepsza???
fery16

fery16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fery16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem trzecia część jest najlepsza pod względem fabuły i odpicowania bryk

PS: 4 Część zawita do kin 12.06.09

Napisane Jan 25, 2009, 10:25 pm
skate4you

skate4you

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate4you zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 nie podobała mi się a 4 to na pewno będzie lipa. 1 najlepsza

Napisane Jan 25, 2009, 10:34 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

myślę, że wolałbym się wypowiadać na temat"który odcinek Mody na sukces jest najciekawszy"...

poziom podobny...

Napisane Jan 25, 2009, 10:53 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2009, 10:53 pm przez wrq
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 i 2 były znacznie lepsze od 3. Aktorzy fajniejsi jak dla mnie.

Napisane Jan 25, 2009, 11:04 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poczkema na 10 część a potem dopiero ci powiem która najlepsza :/
Podobnie jak w Pile

Napisane Jan 25, 2009, 11:24 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każda była do bani na swój sposób, jeśli miałbym wybierać to 1 bo fabuła w miare fajna.
Kiedyś wszedłem na forum FnF, w dziale Tokyo Drift był temat o postaci Neeli, a fabuła był taka, jakoby Neela miała być dziwką czy cuś. W każdym razie postrach siał tam koleżka który był absolutnym fanbojem postaci Neeli, co tylko ktoś powiedział ze ona mogła być dziwką, niesamowite sprucie było, groźby i ogólnie beczka śmiechu :P Skończyło sie na tym, że dostałem tam bana :P

Własnie tutaj czytajcie posty Lukasgt5

Napisane Jan 26, 2009, 10:28 am Ostatnio edytowane Jan 26, 2009, 10:33 am przez RWTF
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
PS.Sorki jezeli jestem przewrażliwiony na jej punkcie ale nie chce żeby ktokolwiek tak o niej mówił. . .
Co za kurwa baran :rolleyes:

Napisane Jan 26, 2009, 10:42 am
Termit1

Termit1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Termit1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 albo 3 a jak bedzie 4 to trza sie juz do kina wybrac

Napisane Jan 26, 2009, 10:57 am
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
O co ci wogule chodzi??
Masz jakieś podstawy żeby sądzić że jest dziwką ?
I weż mi nie opowiadaj o tych rzeczach z nią w roli głównej bo mi się źle wtedy robi jak pomysle że ona tak z kimś . . . .
Po prostu skończ jesli mogę o to prosić. . . .

To lepsze :D

Napisane Jan 26, 2009, 10:59 am
10fanta

10fanta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 10fanta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystkie spoko  ^^)

Napisane Jan 26, 2009, 1:33 pm
ledo12

ledo12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ledo12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie sa zaje.biste bo we wszystkich sa zaje.biste samochody(kropka)

Napisane Jan 26, 2009, 2:19 pm
ematrix

ematrix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ematrix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebiste fury we wszystkich częściach ale bo względem fabuły tokyo drift najlepsze :P :P :P

Napisane Jan 26, 2009, 2:39 pm
Kombajnista

Kombajnista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kombajnista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O karwa ale się podniecacie i tak takich wozów nie będziecie mieć lepiej się za robotę weźcie a nie pierdoły popychacie.

Napisane Jan 26, 2009, 3:13 pm
krauzik

krauzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kombajnista powiedział(a):
O karwa ale się podniecacie i tak takich wozów nie będziecie mieć lepiej się za robotę weźcie a nie *****ły popychacie.

ojka ojka. złościsz się bo na Twoim kompie nie latają filmy? buziam *;

Napisane Jan 26, 2009, 3:17 pm
Bilson

Bilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1 najlepsza,2 średnia,a 3 nie oglądałem...

Napisane Jan 26, 2009, 3:22 pm
Kombajnista

Kombajnista

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kombajnista zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krauzik powiedział(a):
O karwa ale się podniecacie i tak takich wozów nie będziecie mieć lepiej się za robotę weźcie a nie *****ły popychacie.

ojka ojka. złościsz się bo na Twoim kompie nie latają filmy? buziam *;

pff.... hhaha dzieci bawicie mnie do łez.

Napisane Jan 26, 2009, 3:23 pm
max92

max92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to max92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ciebie co siostra biła jak to oglądałeś ze masz jakis cholerny kompleks. jeżeli my nie będziemy mieli to ty tym bardziej

Napisane Jan 27, 2009, 4:18 pm
neroENAcrew

neroENAcrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neroENAcrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

max92 powiedział(a):

a ciebie co siostra biła jak to oglądałeś ze masz jakis cholerny kompleks. jeżeli my nie będziemy mieli to ty tym bardziej

on ma kombajn i mu wystarcza

Napisane Jan 27, 2009, 4:26 pm
Kombajnista

Kombajnista

Member
Wyświetl posty

neroENAcrew powiedział(a):
max92 powiedział(a):

on ma kombajn i mu wystarcza

Dwiesta koni , Bizon , 3 tony zbiornik komu skosić pole ? OMG

Napisane Jan 27, 2009, 4:58 pm
edzio94

edzio94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pierd#ole Kombajnista o co ci chodzi?Ludzie sa po prostu ciekawi recenzji filmu bo im sie podoba, ma popyt, jest fajna akcja i fajne auta. Szczerze dla mnie sie zachowales jakbys wlasnie dostal od kogos w morde i chcesz sie wyzalic...

A co do filmów do powiem ze fajne

Napisane Jan 27, 2009, 6:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja