Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » jak sobie radzicie?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jak sobie radzicie?
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak sobie radzicie jesli mieszkacie daleko od gor a wlasnie spadl snieg i zajawka sciska wam tylki?

Ja dzisiaj postanowilem uzyc najwiekszego wynalazku ludzkosci, silnika spalinowego i musze powiedziec ze bolalo :)

Film przedstawia swoista pielgrzymke, auto, ja i na koncu pies:P

Napisane Feb 2, 2009, 1:37 am Ostatnio edytowane Feb 2, 2009, 11:49 am przez Zyga
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe super pomysl :)
Fajna gleba ;)
Tacie dajesz na paliwo zeby sobie poskakac ? ^^)

Napisane Feb 2, 2009, 8:15 am Ostatnio edytowane Feb 2, 2009, 9:10 am przez kuba92
suchy99

suchy99

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to suchy99 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehehe no widać, że masz zajawkę
Pewnie mama Cie wozi hee

Napisane Feb 2, 2009, 9:16 am
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe babcia mi hopke zrobila a pradziadek ciagnie:D

Tak serio to prawko i ja i kumple posiadamy wiec problemu z tym ne ma :)

Napisane Feb 2, 2009, 12:08 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mine nie ma śniegu, robi sie coraz cieplej wiec na DSK sie bedzie wychodzić

Napisane Feb 2, 2009, 1:34 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha fajny pomysl xd

tylko ze u mnie sniegu nie ma  :(

Napisane Feb 2, 2009, 2:45 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha wariat ^^) dobreee! :cyclops:

Napisane Feb 3, 2009, 11:15 pm
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anilap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no no no.
Też tak musze kiedy wypróbować xDD ale bez gleby  :rolleyes:  ^^)
jak inni tak i ja: super pomysł xD

Napisane Feb 4, 2009, 11:56 am
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobreee dobreee :p kooozak :p szkoda, że nie została pokazana cała gleba.

Napisane Feb 4, 2009, 8:40 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre :D, keidys widzialem filmik, jak kolesiana nartach ciagneli, chcial wejsc w zakret po usypanym zakrecie i sie w szope wpierdzielil  :cyclops:

Napisane Feb 4, 2009, 10:01 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pomysł dobry,a gleba jeszcze lepsza :)

Napisane Jul 21, 2009, 3:31 pm
kajn

kajn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haha no nie, nie mogę, w kółko to oglądam i rycze ze śmiechu :cyclops: . ! Kozacko ; )

*Napisane Aug 11, 2009, 3:41 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masakra gleba i jeszcze piesek Cię gonił na pewno hahaha.

Napisane Aug 11, 2009, 5:17 pm
Michu1818

Michu1818

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michu1818 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha dobre ale i też bardzo pomysłowe

Napisane Aug 13, 2009, 7:58 pm
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poti94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super pomysl z tym samochodem :D

Napisane Aug 13, 2009, 9:43 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja