Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Alien Workshop - Mind Field

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Alien Workshop - Mind Field
jarekskate

jarekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiałem czy zamieścić linki do filmu na forum patrząc na wypowiedzi takich osób jak acmeone czy Hawk-Master ale naszczęscie ja do takich nie należe wiec je zapodaje.
pozdro dla normalnych skejcików

[img]http://img155.imageshack.us/img155/160/mindfieldeh0da7.png  http://img155.imageshack.us/img155/mindfieldeh0da7.png/1/w274.png[/img]

Napisane Feb 8, 2009, 1:47 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2009, 8:43 pm przez bydlak
kaziuk

kaziuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaziuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wielkie dzięki stary :) szukałem dzisiaj tego ale nie moglem znaleźć już ściągam  B)

Napisane Feb 8, 2009, 2:33 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziękuje mam już 1/5 pobraną xD

Napisane Feb 8, 2009, 2:59 pm
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale za/jeb/isty film. dzięki

Napisane Feb 8, 2009, 4:24 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w czym to otwierasz ? jakiś nieznany mi dotąd format ni chce mi się otworzyć

Napisane Feb 8, 2009, 4:27 pm
Arto

Arto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipFlip powiedział(a):
w czym to otwierasz ? jakiś nieznany mi dotąd format ni chce mi się otworzyć

spróbuj quicktime na m4v

Napisane Feb 8, 2009, 4:52 pm
ArcadeRg

ArcadeRg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ArcadeRg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

iTunes albo gom player

Napisane Feb 8, 2009, 5:52 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

- Nieprawidłowy odsyłacz
- Plik usunięto, gdyż naruszył nasze Warunki serwisu

Zajebeee siee

Napisane Feb 8, 2009, 5:57 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niech ktos gdzies wrzuci go...

Napisane Feb 8, 2009, 6:32 pm
LSKSKATE

LSKSKATE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSKSKATE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi odpalił na windows media layer classic. Film fajny, dobre wstawki, sporo nowych miejscówek. Ogólnie warto obejrzeć

Napisane Feb 8, 2009, 6:53 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trzeba bylo szybciej reagowac heheh
zaczynam ogladac :D
madafaka
w media classic mi idzie w slow mo
a w nero show time(ktory otwiera wszystko) slow mo co jakis czas
a w tym gom czy costam double slow mo
no zesz fak
:(

Napisane Feb 8, 2009, 7:00 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2009, 7:24 pm przez BTM
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

media player classic i bez żadnych zawiech, przycięć i tak dalej. Jak narazie jestem w trakcie oglądania , potem podziele się odczuciami.

Napisane Feb 8, 2009, 8:04 pm
girlyman

girlyman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to girlyman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niech ktoś to wrzuci znowu, bo zdąrzyli usunąć (nazwę pliku jakoś zmieńcie na wszelki wypadek)

Napisane Feb 8, 2009, 8:26 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2009, 8:27 pm przez girlyman
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Już mi chodzi ... 
teraz ide oglądać  może jutro wrzucę gdzieś podajcie jeszcze serwer na jaki byście chcieli żebym wrzucił, ma byc darmowy !

Napisane Feb 8, 2009, 8:35 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

właśnie wrzucam na rapida na premium więc nie będzie problemów z wygasaniem pliku, ale musicie poczekać, aż się to zapakuje na server ^^)

Napisane Feb 8, 2009, 8:42 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzięki mistrzu... ^^)

Napisane Feb 8, 2009, 8:48 pm
Fingerek69

Fingerek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fingerek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Kliknięty odsyłacz nie jest dostępny.

Dajcie link do rapida

Napisane Feb 8, 2009, 9:10 pm
mike1427

mike1427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawaj synekkk :OOOO

no porządny film , nie powiem.

Napisane Feb 8, 2009, 9:25 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2009, 3:09 pm przez mike1427
Adikko

Adikko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adikko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Arto Saari, Josh Kalis, Grant Taylor, Mikey Taylor, Tyler Bledsoe.

Spodziewałem się czegoś lepszego po Stevie...

Napisane Feb 8, 2009, 10:34 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Linki do ściągania tylko na PM.

Napisane Feb 9, 2009, 2:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja