Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Alien Workshop - Mind Field

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Alien Workshop - Mind Field
jarekskate

jarekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zastanawiałem czy zamieścić linki do filmu na forum patrząc na wypowiedzi takich osób jak acmeone czy Hawk-Master ale naszczęscie ja do takich nie należe wiec je zapodaje.
pozdro dla normalnych skejcików

[img]http://img155.imageshack.us/img155/160/mindfieldeh0da7.png  http://img155.imageshack.us/img155/mindfieldeh0da7.png/1/w274.png[/img]

Napisane Feb 8, 2009, 1:47 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2009, 8:43 pm przez bydlak
jarekskate

jarekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poprawiłem linki można znów pobierać
pozdro

Napisane Feb 9, 2009, 6:00 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po 20 pisać pm o linki do rapida. Film na premium więc nei ma spiny że wygaśnie, skasują czy coś tam i na niezłej prędkości pobierania ^^)  A co do filmu: jak dla mnei jest ciekawy i miło się go ogląda. Dobre triki, ciekawy montaż, fajne wstawki. Trudno mi wybrać jeden najlepszy part, mi osobiście przypadły do gustu przejazdy Jake'a Johnsona (maxymalny czill w jego jeździe) Rob'a Dyrdek'a (ładny, płynny styl) Tyler'a Bledsoe'a (mistrzowski part, mega styl, kozak triki i w ogóle mniam. imo najlepszy part w tej sv). Rozczarował mnie Dill, Taylor, Arto i Kalis. Dill i Taylor po moim zdaniem świetnych partach w DVS "sakte more" teraz nagrali party takie bez polotu....Arto też taki jakiś niezbyt ciekawy ,ale tu można dla obrony powiedzieć, że mało czasu miali na jego part. Kalis w DC video mnie rozwalił i kocham tamten part, a tutaj.....tak też jakoś średnio... Pozostałe party są ogólnikowo ok, najlepszy z nich chyba AVE, który dość konkretnie ciśnie ale bez jakiś szoków.  Moim zdaniem filmik warto obczaić bo to kawał dobrej deski, ale nie ma co tu oczekiwać przełomowej produkcji. Moim zdaniem film ma bardzo mocne 7+/10 z czego part Bledsoe'a zasługuje na 10/10  ;)

EDIT. dla tych co ściagają z rapida a mają zmienne ip(np. neostrada): żeby nei czekać po pobraniu parta bierzecie i robicie restart routera, lub odłączacie modem na chwile od pc i podłączacie po chwili. Dostajecie wtedy nowy adres ip i możecie ściągać bez czekania :)

Napisane Feb 9, 2009, 6:55 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2009, 8:00 am przez Kancio
gucislaw

gucislaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gucislaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak film  :) ma swój klimat

Napisane Feb 9, 2009, 10:18 pm
krycha109

krycha109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Greg Hunt pokazal klase. Naprawde kozak film i z pewnoscia dorownal Photosynthesis. Film poprostu piekny ;)

Napisane Feb 10, 2009, 8:20 am Ostatnio edytowane Feb 10, 2009, 8:20 am przez krycha109
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaram sie filmem a najbardziej partem heath'a.

Napisane Feb 11, 2009, 11:58 pm
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krycha109 powiedział(a):
Greg Hunt pokazal klase. Naprawde kozak film i z pewnoscia dorownal Photosynthesis. Film poprostu piekny ;)

Ten film jest klonem photosynthesis. Zwyklym zasranym klonem klasyka,a jesli cos jest klonem czegos z przed dobrych paru lat to nie moze mu dorownac ani tym bardziej byc dobre...
Czekałem na ten film jak na żaden bo tymi nazwiskami jakie tam są jarałem sie od zawsze a na sama mysl o parcie Arto mialem mokro w majtkach. I co? i gowno, widze jakas bardziej hardkorowa wersje photosynthesis, a do poreczy i schodów ten klimat po prostu nie pasuje. Zawiodłem sie:(

Napisane Feb 12, 2009, 12:17 am
krycha109

krycha109

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krycha109 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A widziałeś kiedyś dwa takie same filmy? Poprostu Greg zrobił to troche inaczej, ale klimat firmy zostal podtrzymany wiec w czym problem? Moim zdaniem bedzie to film roku.

Napisane Feb 12, 2009, 7:35 am
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krycha109 powiedział(a):
A widziałeś kiedyś dwa takie same filmy? Poprostu Greg zrobił to troche inaczej, ale klimat firmy zostal podtrzymany wiec w czym problem? Moim zdaniem bedzie to film roku.

eh, czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Napisane Feb 12, 2009, 12:43 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylbymmm Ci ziąąą wdzieczny za linki do netloada na PM
jooo

Napisane Feb 12, 2009, 3:31 pm
MadejDGK

MadejDGK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MadejDGK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ma ktoś linka do tego w innym formacie niż m4v?? prosiłbym o linka na pw

Napisane Feb 12, 2009, 9:55 pm
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super film bardzo mi sie podobal przejazd tylera bledsoe

Napisane Feb 13, 2009, 11:22 am
Kryjo

Kryjo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kryjo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Omar Salazar... mmm dobry przejazd

Napisane Feb 14, 2009, 7:10 pm
cyryl8

cyryl8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyryl8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podajcie tu linki a nie tylko na pm

Napisane Feb 14, 2009, 9:31 pm
MichalLP

MichalLP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichalLP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film ogólnie bardzo dobry z charakterem:))Przejazd Mikey Taylor'a mistrzostwo!!!:D

Napisane Feb 15, 2009, 4:35 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kirthart i bledsoe miażdżą cycki ;o
po ostatnich 2 trickach jestem w szoku

Napisane Feb 16, 2009, 10:29 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawiodem sie w hui. niby aws, firma ktora lubie a tutaj klapa
niedosc ze montaz byl dla mnie zbyt pojebany, to jeszcze przejazdy Berry czy Roba byly okropnie krotkie.
Najlepsze przejazdy to Josh Kalis, ze swoim style i  omar salazar - jednak jest popieprzony :O ten jego ostatni trick szok

Napisane Feb 24, 2009, 9:24 am
Majki1995

Majki1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majki1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem :D... filmik nie jest jakiś Mega zapierdolisty :D jak inne nowe produkcje takie jak .. Ride the sky czy toteż Transworld-And Now...film jest zabardzo chaotyczny... czasami zabardzo  odbiega od temtu "skateboarding"...DO DUPY :D Spodziewałem sie czegoś więcej.. Tymbardziej że w mind field nie występował byle kto :D

BTW LUDZIE POLECAM STRONKE www.skatevideosite.com  <---- tu możecie ogladac i sprawdzic muze z przejazdu skaterow <peace>;]

*Napisane Feb 24, 2009, 9:55 pm
panmarcepan

panmarcepan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panmarcepan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osoba odpowiadająca za główny montaż to artysta tworzący też filmy dokumentalne .. dlatego skate filmy nad którymi ma nadzór na pewno będą się różniły od typowo zajawkowego sv .. ( jak każdy aws ) .. jak widać niewielu takie urozmaicenie i zagmatwanie się spodobało :P ja osobiście, mimo iż wole klasyczny typ sv z zajawkowym klimatem, przyznam że mind field dobrze mi się oglądało, kawał pięknej roboty

peace

Napisane Mar 3, 2009, 1:12 am
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alien Workship - Mind Field

Napisane Mar 3, 2009, 2:09 pm
lestatfx16

lestatfx16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lestatfx16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma ktos soundtrack z tego sv ?

Napisane Mar 5, 2009, 1:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja