Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozosta貫 » Czy jezdzicie w rurkach(spodn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Czy jezdzicie w rurkach(spodnie)?? I co o tym mysla wasi kumple z szko造??, Wypowiedzcie si ;]
gand14

gand14

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gand14 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kto je寮zi w rurkach??I co o tym my郵 wasi kumple z szko造 kt鏎zy nie je盥膨 na desce.

Stworzy貫m ten temat poniewa moi kumple my郵 瞠 skaterzy kt鏎zy je盥膨 w rurkach to peda造.Ja ich wcale nie s逝cham.

Nie wiem czy by ju taki temat,ale je郵i by to sorry.A je郵i nie to zapraszam do wypowiedzi.  ;]

Napisane Feb 12, 2009, 8:01 pm
shaman22

shaman22

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to shaman22 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja je盥ze w rurkach i mam w dupie to co my郵 inni

Napisane Feb 12, 2009, 8:03 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja je盥瞠 w rurckah i moje ziomki z deski tez je盥za w rurkach, no ale ci ze szko造 sie brechaja... S ludzie i parapety :P

Napisane Feb 12, 2009, 8:07 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

gand14 powiedzia(a):
Kto je寮zi w rurkach??I co o tym my郵 wasi kumple z szko造 kt鏎zy nie je盥膨 na desce.

Stworzy貫m ten temat poniewa moi kumple my郵 瞠 skaterzy kt鏎zy je盥膨 w rurkach to peda造.Ja ich wcale nie s逝cham.

Nie wiem czy by ju taki temat,ale je郵i by to sorry.A je郵i nie to zapraszam do wypowiedzi.  ;]

sam jak widzee typa w rurkach to tak myslee... ale jak jesttt to jakis skater to to pi e rdd ol e...

Napisane Feb 12, 2009, 8:08 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja nosze rury jak ch** waskie jak getry ; na dodatek czerwone niech sobie inni mysla ze jetem pedalem mnie to jeb*ie mam swoj styl i bede sie tego trzymac jakby co to wole dziewczyny ; p

Napisane Feb 12, 2009, 8:26 pm
wituss15

wituss15

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wituss15 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

KacperSD powiedzia(a):
Ja je盥瞠 w rurckah i moje ziomki z deski tez je盥za w rurkach, no ale ci ze szko造 sie brechaja... S ludzie i parapety :P

krzes豉 i taborety, ale 瞠by sie klamk urodzi ... xD

Napisane Feb 12, 2009, 8:30 pm
kaczma

kaczma

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kaczma zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Od czasu jak p瘯造 mi na dupie i musia貫m tak i嗆 przez p馧 miasta z miejsc闚ki do domu to nie je盥輳 xD

Napisane Feb 12, 2009, 8:38 pm
Baarol

Baarol

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Baarol zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

soad534 powiedzia(a):
maja racje ze to pedaly.

podbijam soad'a.

Napisane Feb 12, 2009, 8:40 pm
ematrix

ematrix

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ematrix zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

soad534 powiedzia(a):
maja racje ze to pedaly.

no ma racje

Napisane Feb 12, 2009, 8:41 pm
Cakupejek

Cakupejek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Cakupejek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siema wlasnie planuj kupi sobie jakie fajne 鄴速e rurki wiecie gdzie mog takie dosta.? pytam serio.

Napisane Feb 12, 2009, 8:44 pm
gand14

gand14

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gand14 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Dobra rurki s zajebiste przynajmniej dla mnie.Chodz tak瞠 w szerokich spodniach.Ale w 篡ciu nie kupi豚ym 鄴速ych spodni ;p

Napisane Feb 12, 2009, 8:46 pm
franczesko

franczesko

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to franczesko zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja je盥瞠 w rurkach (only black) od czasu do czasu i mnie to nie obchodzi co inni my郵.

Napisane Feb 12, 2009, 8:48 pm
Cakupejek

Cakupejek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Cakupejek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wiesz ja tam wale to co sobie pomy郵 瞠 鄴速e spodnie to albo peda albo psychiczny. Ale zajawa kipi w takich gaciach.

Napisane Feb 12, 2009, 8:50 pm
elmacio

elmacio

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to elmacio zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ematrix powiedzia(a):
soad534 powiedzia(a):
maja racje ze to pedaly.

no ma racje

umiesz rozpozna swoich, nie?

Napisane Feb 12, 2009, 8:51 pm
overfly

overfly

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to overfly zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zal mi ludzi ktorzy mysla ze kazdy skate musi miec szerokie spodnie i jeszcze sluchac hiphopu czlowieku chodz w czym chcesz i pokaz tym stereotypom ze koles w rorkach moze byc lepszy od nich

Napisane Feb 12, 2009, 8:56 pm
cybek

cybek

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cybek zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Cakupejek powiedzia(a):
Siema wlasnie planuj kupi sobie jakie fajne 鄴速e rurki wiecie gdzie mog takie dosta.? pytam serio.

Na allegro ;]

Swoj drog mam zamiar kupi sobie w najbli窺zym czasie czerwone ;D

Napisane Feb 12, 2009, 9:11 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2009, 1:24 pm przez cybek
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomaszeks zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak mozecie rozpoznac po spodniach ze ktos jest peda貫m,zaloze sie ze ci co tak uwazaja maja problemy w rodzinie albo cos

Napisane Feb 12, 2009, 9:14 pm
gand14

gand14

Member
Wy鈍ietl posty

tomaszeks powiedzia(a):
jak mozecie rozpoznac po spodniach ze ktos jest peda貫m,zaloze sie ze ci co tak uwazaja maja problemy w rodzinie albo cos

No napewno ;]
Ale skaterzy tworz jedn wielk rodzin i to nas wszystkich 陰czy.

Napisane Feb 12, 2009, 9:17 pm
Baarol

Baarol

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Baarol zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

tomaszeks powiedzia(a):

nie widze podstaw dla czego tak s康zisz, 瞠 inny maj problemy w rodzinie, poprzez to 瞠 NIE NOSZ RUREK? wg mnie wygl康aj jak peda造 ale to moje zdanie i chuj Ci do tego. a nie mam problemow w rodzinie. nosze lu幡e spodnie to juz mam patologie w rodzinie itp.? haha. Gratuluje rozumu :)

Napisane Feb 12, 2009, 9:20 pm
tomaszeks

tomaszeks

Member
Wy鈍ietl posty

mnie bardziej smiesza ludzie ktorzy chodza w spodniach o 10 rozmiarow wiekszych,wygladaja jakby mieli w gaciach nas*rane. Ale to nie o to chodzi, wazny jest chyba charakter co nie? zadaje sie z "rapami" "punkami "regami" itp xD nie mam nic do zadnej subkultury wazne ze 豉czy tak jak wczesniej wspomniana deska

Napisane Feb 12, 2009, 9:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Temat zablokowany Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja