Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » wi您ania flow

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
wi您ania flow
dam6l

dam6l

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dam6l zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siema
Co s康zicie o wi您aniach flowa? Czy naprawde 豉twiej i szybciej si je zapina od normalnych wi您a? Nie przeszkadzaj 4 pompki w ka盥ym wi您aniu?

*Napisane Feb 17, 2009, 9:30 pm
YourMother

YourMother

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to YourMother zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kumpel ma.
szybciej si wpina ,ale na stromi幡ie ju ci篹ko (mo磧iwe 瞠 to kwestia wprawy)
odchylasz 造磬 i wsuwasz buta w wi您ania po czym podnosisz 造磬 i to wszystko, 瘸dnego zapinania, doci庵ania.
ale i tak najlepsze s zwyk貫 wi您ania ;)

Napisane Feb 17, 2009, 10:26 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2009, 10:27 pm przez YourMother
mustafmst

mustafmst

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mustafmst zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

a mnie zastanawia czy lepiej trzymaj but od normalnych wi您a

Napisane Feb 18, 2009, 8:11 am
szosti93

szosti93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to szosti93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mam wi您ania flow i naprawd to jest ogromna wygoda nog trzymaj bardzo dobrze i my郵 瞠 si je op豉ca kupi od normalnych wi您a zapina si je o wiele szybciej a te 4 pompki to ustawiasz raz i potem tylko wsuwasz nog i ta "pi皻k" do g鏎y podnosisz i 鄉igasz ;) polecam ;d

Napisane Feb 19, 2009, 6:21 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ale maj jeden (uwa瘸m du篡) minus. Nie wiem mo瞠 to ja trafi貫m na taki model czy cu, ale po jakim czasie te, nazwijmy to "wpinacze" na 造盧e zaczynaj si 'wyrabia' z racji 瞠 s z plastiku. Nie raz b璠帷 zaskoczony, ju na dole stoku zauwa瘸貫m 瞠 poprostu ca造 czas jecha貫m wypi皻y jedn nog. Pr鏏owa貫m regulowa ten wpinacz i nic, dalej sie wypina je郵i powiedzmy skocze. Teraz zamieni貫m tylnie wi您anie z przednim (wyrobi mi si tylni wpinacz z racji ci庵貫go wpinania i odpinania tylniej nogi, wiadomo - wyci庵), ale my郵 瞠 na d逝窺z mete to nic nie da...ale fakt, je郵i chodzi o technologie wi您ania, szybciej jest si wpi皻ym :)

Napisane Feb 19, 2009, 9:46 pm
szosti93

szosti93

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to szosti93 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja jako nie mam z tym problem闚 a przeje寮zi貫m ju na tych wi您aniach 2 sezony :)

Napisane Feb 19, 2009, 10:17 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

No to chyba masz jeszcze 2 sezony ;) Swoje katuje ju 4...

Napisane Feb 19, 2009, 11:49 pm
Martini11

Martini11

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Martini11 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

polecam M7... paski si nie pourywaj i ma pompki i pare innych bajer闚 dla kt鏎ych naprawde warto je kupi

Napisane Mar 19, 2009, 9:53 pm
acondor

acondor

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to acondor zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Nie polecam flowa. Wiazania nigdy nie trzymaja tak dobrze jak normalne wiazania paskowe. Poza tym pojawily sie juz systemy szybkiego zapinania lepsze od flow-a.

Napisane May 6, 2009, 6:21 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

posiadam Ride RX polecam! :)

Napisane May 6, 2009, 6:46 pm
suomka

suomka

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to suomka zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Sama je盥輳 z FLOW Flite 3 sprzed 3 sezon闚, mia造 jeszcze metalowe pompki i jestem z nich do dzi bardzo zadowolona, mocno trzymaj, s lekkie jak na flow'y i naprawd wytrzyma貫. Nast瘼ne jakie kupi na set b璠 z flowa, minimum NXT-y.

Napisane May 31, 2009, 1:37 pm
JustLearn

JustLearn

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to JustLearn zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie polecam wiaza FLOW AMP 5...po 9 dniach 鄉igania p瘯 pier軼ie podtrzymuj帷y link (taki z這ty) no i ca貫 wi您anie do dupy...pisa貫m do FLOW'a, oczywi軼ie zero odzewu...zwyk豉 uszczelka sprawi豉, 瞠 500 st闚ek wyrzucone w b這to
co z tego, 瞠 bardzo wygodne, skoro tragiczna wytrzyma這s

Napisane May 31, 2009, 3:09 pm
suomka

suomka

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to suomka zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

JustLearn powiedzia(a):
nie polecam wiaza FLOW AMP 5...po 9 dniach 鄉igania p瘯 pier軼ie podtrzymuj帷y link (taki z這ty) no i ca貫 wi您anie do dupy...pisa貫m do FLOW'a, oczywi軼ie zero odzewu...zwyk豉 uszczelka sprawi豉, 瞠 500 st闚ek wyrzucone w b這to
co z tego, 瞠 bardzo wygodne, skoro tragiczna wytrzyma這s

Do FLOW'a si dzwoni raczej, odbieraj. W ka盥ym razie m鎩 tel. odebrali, ale mo瞠 po sezonie wymieraj.

Napisane Jun 2, 2009, 10:14 pm
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja