Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » Głupia muzyka

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Głupia muzyka, szukam
alejachce

alejachce

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alejachce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam typowo śmiesznej/głupiej muzyki typu Bezele: "jazda, jazda". liczy się: glupi tekst, głupia muzyka :) Piosenka im śmieszniej brzmiąca tyl lepsza, z góry dziękuje...

*Napisane Feb 28, 2009, 11:16 pm
alejachce

alejachce

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alejachce zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pulpa powiedział(a):
Disco Polo.

chcesz tak odpowiadać, to lepiej nic nie pisz i nie trać swojego i mojego czasu...

Napisane Feb 28, 2009, 11:20 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DjBomba - Papugi. Nie mam pojęcia czy tak się nazywa, ale mój kolega ma to tak zapisane w komórce i jest to najgłupsza "techniawka" jaką słyszałem.

Napisane Feb 28, 2009, 11:26 pm
alejachce

alejachce

Member
Wyświetl posty

jakubiks powiedział(a):
DjBomba - Papugi. Nie mam pojęcia czy tak się nazywa, ale mój kolega ma to tak zapisane w komórce i jest to najgłupsza "techniawka" jaką słyszałem.

To chyba nie ten tytuł bo wujek google i wujek bearshare nic mi nie wyszukali xD

Napisane Feb 28, 2009, 11:37 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

alejachce powiedział(a):
pulpa powiedział(a):
Disco Polo.

chcesz tak odpowiadać, to lepiej nic nie pisz i nie trać swojego i mojego czasu...

Nie prosiłeś o tytuły, więc napisałem ogółem. A z tych co znam to: "ciało do ciała", "wstawaj i walcz", "sąsiadka". To są naprawdę głupie piosenki. I chyba jeszcze "hej, jej dobry dj" ale ten tytuł może być zły.

Napisane Feb 28, 2009, 11:50 pm
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rihanna - Umbrella
i inne...

Napisane Feb 28, 2009, 11:52 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klip do "Sąsiadki" kręcili na mojej ulicy lata temu :P .

A kawałek ode mnie to "Miau miau" Dreadsquad'u.

Napisane Feb 28, 2009, 11:56 pm
skateblade

skateblade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateblade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Śmieszna/głupia muzyka:

Yasiexor- wy pier da laj
Yasiexor- jep jep

Ogólnie, wszystko Yasiex0ra :3
Mi najbardziej przypadło do gustu "jep jep".
Piosenka o Lidlu xD

Napisane Mar 1, 2009, 12:15 am
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to?
albo to tekst wchodzi dopiero w 1:40
haha to nie techniawa ale zasuguje na wyróżnienie
nagły atak spawacza - dziadek mietek
zajebisty text :D

Napisane Mar 1, 2009, 12:16 am Ostatnio edytowane Mar 1, 2009, 12:28 am przez YourMother
glsk

glsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

polecam to lub to  :P

Napisane Mar 1, 2009, 8:57 am
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Muzyka nie jakiego Stasia .

Napisane Mar 1, 2009, 9:24 am
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AbraDab ft Grubson - Odór

zdrowo jeb.nięty kawałek ;)

Napisane Mar 1, 2009, 10:09 am
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[PĘKNIĘTY JEŻ!
CHCĘ POZNAĆ TWOJĄ MATKĘ

Napisane Mar 1, 2009, 10:51 am
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

feta feta.
tede - ruchać się.
jebnięte kawałki. xD

Napisane Mar 1, 2009, 11:07 am
itstricky

itstricky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to itstricky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pulpa powiedział(a):

A z tych co znam to: "ciało do ciała", "wstawaj i walcz", "sąsiadka". To są naprawdę głupie piosenki. I chyba jeszcze "hej, jej dobry dj" ale ten tytuł może być zły.

a 'Najarana anka' ?  :rolleyes:
WW10 'pal hajs' ej ziomaaaal hajs paaaaaal teraz tu jest prawdziwy baaaal.

Ascetocholix 'suczki' ?

Napisane Mar 1, 2009, 12:28 pm
orson91

orson91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orson91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piosenka o G. - Abradab        przekozacki tekst ;)
Zjedz skręta - Hemp Gru

Napisane Mar 1, 2009, 1:43 pm
Zuraw92

Zuraw92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zuraw92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WuWunio - W czoko jest spoko  ^^)

Napisane Mar 1, 2009, 2:47 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Apteka - Wiesz rozumiesz

"Od Chujewa do Jebiewa popierdala osobowy, a w nim siedzą same kurwy rozebrane do połowy i konduktor idzie środkiem, napierdala kurwy młotkiem, a na końcu korytarza ksiądz pierdoli marynarza"...

Napisane Mar 1, 2009, 3:07 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WASZKA G !! Tytuły nie pamiętam :P

Napisane Mar 1, 2009, 3:30 pm
mullen1993

mullen1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skateblade powiedział(a):
Śmieszna/głupia muzyka:

Yasiexor- wy pier da laj
Yasiexor- jep jep

Ogólnie, wszystko Yasiex0ra :3
Mi najbardziej przypadło do gustu "jep jep".
Piosenka o Lidlu xD

Polecam także SKUP SZMAT :D

kawałek tego zespołu

i

NAGŁY ATAK SPAWACZA - pedał roman :D

i inne utwory tego zespołu.

Napisane Mar 1, 2009, 4:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja