Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Ulubiona postać GTA IV

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ulubiona postać GTA IV, głosowanie
sieminHD

sieminHD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sieminHD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż zastanawiałem się, która postać najbardziej przypadła do gustu graczom. Z góry wypisuję ważniejsze postacie:
-Niko Bellic
-Roman Bellic
-Mallorie
-Brucie (mój ulubiony)
-Little Jacob
-Michelle (Karen)
-Playboy X
-Dwayne
-Elizabeta
-McRearys (rodzina)      (moi ulubieni)

Jest jeszcze wiele postaci, ale nie będę wypisywał wszystkich. Jednak wszystkim pewnie spodobał się Niko. Czasami razem z nim przeżywałem emocje na ekranie ;D.

EDIT:
zapomniałem, że jeśli wybije 30 stron (niemożliwe) w tym temacie to podlicze i wypisze wyniki ;)

*Napisane Mar 2, 2009, 3:20 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2009, 9:40 pm przez sieminHD
MlodyFlp

MlodyFlp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MlodyFlp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie Niko. Tym bardziej jak zobaczyłem jak prowadzi samochód. Widziałem filmik gdy zrobił policyjnym gratem 360 flipa. Dziwne ale jednak.

Napisane Mar 2, 2009, 4:00 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie sie Niko podoba...

ale tematy coraz głupsze powstają...

Napisane Mar 2, 2009, 4:40 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sieminHD powiedział(a):

zapomniałem, że jeśli wybije 30 stron w tym temacie to podlicze i wypisze wyniki ;)

Czekamy z niecierpliwością.

Mikhail Faustin i Dimitri Rascalovl.

Napisane Mar 2, 2009, 4:51 pm
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niko Bellic  --> jaram się nim. xD

Napisane Mar 2, 2009, 5:12 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Little Jacob rlz.

tyle że temat do kosza.

Napisane Mar 2, 2009, 5:30 pm
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Niko Bellic
-Little Jacob
-Elizabeta

Napisane Mar 3, 2009, 10:08 pm
wojtas011

wojtas011

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtas011 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brucie bo mial klimat :)

Napisane Mar 5, 2009, 3:07 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niko, bo moge go przytulać i głaskać.

Napisane Mar 5, 2009, 4:10 pm
NunsonGW

NunsonGW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NunsonGW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Roman Bellic  Ponieważ polewkę z niego mam dla tego bo jest takim nieudacznikiem ;p B) B)

*Napisane Mar 7, 2009, 4:59 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2009, 5:02 pm przez NunsonGW
birdhouse1

birdhouse1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chaosik007 powiedział(a):
Little Jacob rlz.

tyle że temat do kosza.

Napisane Apr 6, 2009, 8:30 pm
auntS

auntS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to auntS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niko Bellic wymiata;d

Napisane Apr 6, 2009, 9:40 pm
Mittskate

Mittskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mittskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te dziwki co po ulicy chodza

Napisane Apr 6, 2009, 10:38 pm Ostatnio edytowane Apr 6, 2009, 10:39 pm przez Mittskate
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie gralem, ale bezapelacyjnie wygrywa czarnuch(pierwszy lepszy spotkany w grze)
yo rap

Napisane Apr 6, 2009, 10:52 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja