Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Miejscówki

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Miejscówki, gdzie i jak
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na jakich miejscówkach jeździcie?????

*Napisane Oct 29, 2005, 10:43 am
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MIEJSCOWKI:

KORBIELOW - nawet fajny snowpark tylko troche ze tak powiem bez klimatu ale pojezdzic fajnie idze :) stoi przy wyciagu ktory jest bardzo przepustowy mozna w godzine naprawde pohjedzic a jak jeszcze jest malo ludzi to tylko sie jezdzi :)

opis techniczny:
stok o dlugosci na oko 400 - 500 metrow po lewej stronie jak sie jedzie do gory :) a snowpark jest po drogiej stronie wyciagu :) wrazenie robia dobre wielkie hopki :) skakalem tam na nartkach :P)
- kilka duzych hopek
- nie wiem czy nie dobudowali tam raili  jakichs bo nie byulem tam od 2 lat :)
- wallride
- na koncy parq maly funbox

DSD ( DOLOMITY SPORTOWA DOLINA - SUCHA GORA W BYTOMIU)

Mieli tu wybudowac fajny Snow Park nie wiem co z tym si9e dzieje bo nie bylem tam dawno :)

wiecej info:

www.dsd.pl

JAK SIE DOWIEDZIALEM Z DOBRZE POINFORMOWANEGO ZRÓDŁA SNOWPARK NA DSD JEST JUZ OTWARTY :)

Napisane Oct 29, 2005, 3:35 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:47 pm przez wabahaba
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na malinke se pojedź <lol>

Napisane Nov 1, 2005, 5:09 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najbardziej to tylko czarna góra tam tez jest wypas ja jeżdze na nartach ale mój brat jezdi na desce
www.czarnagora.pl
pozdro all

Napisane Nov 22, 2005, 10:17 am Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:47 pm przez wabahaba
Nerw

Nerw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nerw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja Polecam Snowpark w Krynicy...A żeby sobie pośmigać to miejscowość obok Krynicy TYLICZ...Tam są fajne wyciągi nawet strome stoki...Jest w miare tanio...

Napisane Dec 1, 2005, 2:48 pm
Cade

Cade

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cade zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak juz to szczyrk jest tam nawet sporo dobrych tras ale tez po lesie mozna pojezdzic :) :P

Napisane Dec 14, 2005, 9:23 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh ja dotychczas katowałem snowpark w zieleńcu (klasyk ;)) hehe a w tymroku odkryłem czarną góre (umfbiker mówił już o niej) i możliwe że wtym roku stanie tam snowpark (jeśli jest ktoś chętny dopomocy to pisać, ale ostrzegam żę to jeszcze nic pewnego)

Napisane Dec 15, 2005, 2:47 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Snowpark Unique- wyciąg Zadział --> Nowy Targ , jak powstanie w styczniu to was wbije w fotele :)

Napisane Dec 15, 2005, 4:11 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyjedźiemy zobaczymy :) daj cynk jak będźie dźiałało

Napisane Dec 15, 2005, 8:20 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a więc wstępne plany i niemalze oficjalne są takie:

13 stycznia nastapi otwarcie snowparku, wraz z nim lub dzien pozniej odbędzie się wielka impreza z okazji rozpoczęcia zimowego sezonu snow.

Napisane Dec 24, 2005, 11:55 pm
fingerboardforever

fingerboardforever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboardforever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest już snowpark na julianach w szczyrku! jezdzi sie zajebiscie:D

Napisane Dec 28, 2005, 6:32 pm
fingerboardforever

fingerboardforever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboardforever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WWW.SNOWPARK.PL

Napisane Dec 29, 2005, 12:03 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:49 pm przez wabahaba
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A czy w tym roku stanie snowpark w Zakopanem??

Napisane Jan 3, 2006, 7:19 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
A czy w tym roku stanie snowpark w Zakopanem??

wątpie czy w tym roku, wątpie czy w przyszłym roku itd...

Napisane Feb 2, 2006, 9:17 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiedz XCarmel ze najlepsza miesjcowka jest w Sieprawiu :D a ja lubilem Drake w Białce ale teraz nie ma. I tak najlepsza miejscowka jest w Livigno we Włoszech. W piatek jade do Cortiny D`an Pezzo i zobacze co tam ciekawego jest. PoZdRo

Napisane Feb 8, 2006, 3:13 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze do tych miejscowek to tak dla kazdego moze byc inna lepsza jak np dla mnie :Pzalezy!!

Napisane Feb 8, 2006, 3:27 pm
I8arti

I8arti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to I8arti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdziłem w Zieleńcu na nartach, teraz się na deske przerzuciłem i tez mam zamiar tam jeżdzić bo sądze że stoczek na poziomie choć troszke krótki ale dużo rail'i i skoczni to wynagradza. Polecam serdecznie

Napisane Feb 17, 2006, 12:57 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Wiedz XCarmel ze najlepsza miesjcowka jest w Sieprawiu :D a ja lubilem Drake w Białce ale teraz nie ma. I tak najlepsza miejscowka jest w Livigno we Włoszech. W piatek jade do Cortiny D`an Pezzo i zobacze co tam ciekawego jest. PoZdRo

Ja tez w tamtym sezonie w sieprawu jezdziłem  :P te raile nawet spoko ale hopa.. moze w tym roku cos ruszy (mam taką nadzieje). Ale oprócz tego  Billabong Snowpark,Burton Snowpark i lion snowpark to tez bardzo dobre dobre opcje

Napisane Oct 12, 2007, 5:36 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tamte ferie byłem w Białce Tatrzańskiej jest tam zajefajny snowpark,
można sobie pośmigać
tak jak tam pisało, podobno najleprzy snowpark w Polsce.

Napisane Oct 24, 2007, 7:13 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w bialce jest snowpark, ale ja wole jezdzic i podczas jazdy czesac triki, bo to wieksza radosc,  wieksza predkosc, wieksza predkosc i w ogole zajedobrze. snołboard RLZ>

Napisane Oct 26, 2007, 2:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja