Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » style jazdy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
style jazdy, freeride,freestyle,jibbing
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki styl uprawiacie????

ja freestyle(chociarz jestem początkujący)i half-pipe(facet mi powiedział że jeśli jest dobrze przygotowany to mogę latać)

Napisane Oct 29, 2005, 10:50 am
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba troche zły podział dałeś bo jibbing nalezy do freestyle.
No ale powracajac do pytania to ja zdecydowanie jibb. Rurki...murki ! to jest to! a halfpipe wogole mnie niekreci.. moze dlatego ze jeszcze niemialem okacji sprobowac? czas pokaze

Napisane Nov 1, 2005, 12:46 am
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FS jib narazie tylko boksy na halfpipe nie próboalem

Napisane Nov 2, 2005, 11:41 am
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja Freestyle tylko ;) Moze zaczne half-pipe zobaczymy

*Napisane Nov 3, 2005, 8:08 pm
szalaput

szalaput

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szalaput zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freeride ale co to jjibing czy jakoś tak ??

Napisane Nov 12, 2005, 6:42 pm
numer

numer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to numer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja freeride a jibbing to chyba slopestyl albo cos w tym rodzaju xP

Napisane Dec 5, 2005, 2:26 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm ja to tak o jezdze zazwyczaj ale skacze tez  :P :P :P

Napisane Dec 11, 2005, 8:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jibbing to wykonywanie slide'ów i jazda po rurkach, murkach, dachach i wszystkim po czym nikt normalny nie jeździ  na snowie :D

Ja preferuję JIBBING.

Jib 4 life! B)

Napisane Dec 11, 2005, 9:03 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja freestyle i jibbing, czyli slopestyle (tak to sie nazywa w połączeniu)

Napisane Dec 14, 2005, 9:38 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slopestyle wymiata tak jak slopstyle na biku :P :P :P

Napisane Dec 16, 2005, 8:29 pm
milou

milou

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja fr/fs n orientacją większą na fr!

Napisane Dec 17, 2005, 6:11 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja narazie tylko na chopkach jezdzilem  :stare: ale może w tym roku pojade na jakiś snowpark  :rolleyes:

Napisane Dec 19, 2005, 8:00 am
maniopuro

maniopuro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniopuro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja freestyle i jibbing cosik z tego wychodzi
[pozdro :rolleyes:

Napisane Dec 19, 2005, 8:18 am
wojtekk

wojtekk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freestyle jest fajny ale jak jest gdzie pojezdzic na freeride to tez jest grubo

Napisane Dec 22, 2005, 7:10 pm
orange123

orange123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orange123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vert..................................................................Yeah............................................oh  YEah

Napisane Dec 22, 2005, 7:39 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slopestyle. Kocham to. Ale z tego bardziej kreci mnie skakanie na hopach mniej murki i raile ale też :D Snowboard rzadzi

Napisane Dec 23, 2005, 4:37 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja preferuje bliskie spotkanie na lini twarz mulda :P

Napisane Dec 25, 2005, 8:58 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Robo_pl powiedział(a):
Ja preferuje bliskie spotkanie na lini twarz mulda :P

małe buzi nie zaszkodzi:kissing: :P:P

Napisane Dec 27, 2005, 7:52 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

ohhh co za pedałki heehhehe:D :P :P :P B)

Napisane Dec 27, 2005, 10:12 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuu... troche mało trafny podział dałeś bo jibbing nalezy do freestyle
no ale cóż;)))
nie ma co najlepsze sa wszelki przeszkody, bo kazda z  nich da zię zawsze w jakiś sposób pokonać;)))
raz lepiej raz gorzej;)))ale tego co potrzebuje to mnie motywuje;)))
poprostu snowboard ruullleeezzzzz;))))
Yo; :P

Napisane Jan 5, 2006, 4:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja