Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » style jazdy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
style jazdy, freeride,freestyle,jibbing
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki styl uprawiacie????

ja freestyle(chociarz jestem początkujący)i half-pipe(facet mi powiedział że jeśli jest dobrze przygotowany to mogę latać)

Napisane Oct 29, 2005, 10:50 am
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jibbing należy do fs? hmmm można takpowiedzieć ale pierwotnie slopestyle dzielil się na fs i jibby więc to jest tylkotakie wprowadzone później uproszczenie :)

ALe żeby nie było off'a. topowiem że ja uwielbiam freestyle i jibbing (czyli slopestyle :))

Napisane Jan 5, 2006, 10:03 pm
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja najbardiej lubię freeride po lesie.  z Freestylu to się boje tak na maxa rozpędzić:/ i tylko fs 180 i bs robię:/ ale na rurkach to 50-50 ale na nawet dużych

Napisane Jan 8, 2006, 9:59 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie fr ale to na nartach :) eh te dzikie stoki... wchodzisz samemu kilka godzin z nartami na plecach pod góre aby potem z niej zjechac jakas dzika sciezka miedzy drzewamialbo nawet bez sciezki kocham to... No a na snowie to fs jesacze fr nie probowalem :D

Napisane Jan 21, 2006, 1:26 pm
ffka

ffka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ffka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydownie jibbing :)
no i  freestyle ale to juz mniej :PP

Napisane Jan 22, 2006, 9:30 pm
DziadziaWT

DziadziaWT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DziadziaWT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freeride i freestyle... Nie ma to jak zjechać po świeżym puchu po którym jeszcze nikt nie jechał przez jakiś las... Ale loty też są fajne. A na rynience ciężko się jeździ- możliwe że dlatego mi się nie podoba...

Napisane Jan 22, 2006, 9:47 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2006, 9:48 pm przez DziadziaWT
jerz7

jerz7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jerz7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Only Freestyle.... Pozdro 600

Napisane Jan 27, 2006, 5:22 pm
punk5

punk5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to punk5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle the best!!!!!  :cyclops:

Napisane Jan 31, 2006, 5:27 pm
Agatka_M_

Agatka_M_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agatka_M_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle :) choc nei jezdze jednak jescze zbyt dobrze :)

Napisane Feb 16, 2006, 7:54 pm
Daga18

Daga18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daga18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freeskiing  jest najlepsze, ja jezdze od niedawna ale to jest najlepsza odmiana narciarstwa dowolnego:p

Napisane Mar 18, 2006, 11:33 am
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogulnie Freestyle dalekie loty i raile... ale jak mam gdzie to Freeride jest dla mnie priorytetem niema jak świeży śnieg,słońce,i stromy stok  :rolleyes: poprostu bosko

Napisane Mar 19, 2006, 12:30 pm
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedys sie nastawialem na freestyle... ale jednak mysle ze freeride jest o wieleeeeeeeeeee lepszy:)

Napisane Apr 7, 2006, 10:54 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freestyle z malymi skoczkami i nic poza tym...

*Napisane Apr 21, 2006, 11:02 pm
wojtek57

wojtek57

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtek57 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freestyle , jibbing,freeride- przewaznie po jakis naprawde wyczesanych trasach mam na myśli "mocne" góry z dużym puchem :):):)

Napisane Jun 4, 2006, 4:42 pm Ostatnio edytowane Jun 4, 2006, 4:43 pm przez wojtek57
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście że freestyle, a co do pippów to nie mam gdzie latać...

Napisane Jun 4, 2006, 4:45 pm
Siemys

Siemys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siemys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Freeride jest najlepszy!! Nic nie zastpi jazdy w puchu!

Napisane Jun 26, 2006, 4:13 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jezdziłem to freestyle i freeride :)

Napisane Jun 27, 2006, 10:04 am
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja  uprawiam freestyle lubie skakac z duzych chop i freeride(jazda po lesie), czasem jibbing ale boje sie duzych rajli .

Napisane Oct 20, 2006, 11:51 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja troszke freeride, troszke freestyle, troszke jjbing

pozdro

Napisane Nov 23, 2006, 6:29 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja najlepiej czuje sie w freeridzie :) ale pojibbowac tez sobie lubie :P

Napisane Dec 2, 2006, 5:55 pm
zieleCS

zieleCS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zieleCS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmmm... Szczerze to mnie sie freeride podoba :) nie patrzysz gdzie jedzesz tylko jedziesz :) lajtowe :) polecam :) no i probowalem kiedys jakis trickow ale w 1 sezon to sie nic nie nauczylem praktycznie :/

Napisane Dec 6, 2006, 8:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja