Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » style jazdy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
style jazdy, freeride,freestyle,jibbing
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki styl uprawiacie????

ja freestyle(chociarz jestem początkujący)i half-pipe(facet mi powiedział że jeśli jest dobrze przygotowany to mogę latać)

Napisane Oct 29, 2005, 10:50 am
oxi

oxi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oxi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba freeride, ale chciaąłbym sie nauczyc freestylu, juz probuje, ale troche sie boje jeszzcze, bo niezbyt umiem. o jibingu nawet nie snie... chyba ze za 100 lat. Nie, tedy tez raczej nie....

Napisane Dec 13, 2006, 7:52 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja FS/FR.A FS to wszystko Pipe,raile,skocznie.

Napisane Dec 27, 2006, 12:26 pm
hanczol

hanczol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hanczol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja dopiero zaczynam ale narazie mysle tylko o FS/FR :) pozdro & poćwicz :)

Napisane Dec 30, 2006, 12:54 am
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to tak normalnie sobie jażdże, ale poskakać też lubie, tylko niema jak i gdzie

Napisane Feb 17, 2007, 6:09 pm
kisiel15

kisiel15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kisiel15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jib for life! nie ma to jak dobry boxik albo fajna rureczka:D przodem, tylem 27 out, in wszystko!

Napisane Mar 6, 2007, 10:24 am
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freecarv+butering(tzn jednyne tricki jakie robie)
sprobowalbym z checia fs ale brak snowparkow o halfpipach nie mowiac :(

Napisane Mar 6, 2007, 8:28 pm Ostatnio edytowane Mar 6, 2007, 8:29 pm przez enjoi123
kisiel15

kisiel15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kisiel15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na pajpie troche smigałem, ale nie za fajny był, bo słońce świeciło z jednej strony a z drugiej był cień i jedna sciana była roztopiona a druga była normalna, ale dało sie jezdzic co nie zmienia faktu ze wolę jibbing:D

Napisane Mar 8, 2007, 5:56 pm
nina14

nina14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nina14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja uwielbiam freestyle...jib moze mniej troche ale tez jezdze, ale uwielbiam skakac na skoczniach i jezdzic na pipe jak jest jakis zaj*bisty.... :) ogolnie snowboard rlz!!  B)

*Napisane Apr 7, 2007, 9:42 am
Root

Root

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Root zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bardzo lubie freestyle a szczególnie jib, jeśli jest gdzie to freeridem też nie pogardze

Napisane Jun 21, 2007, 4:10 pm Ostatnio edytowane Jun 30, 2007, 11:42 am przez Root
krukspox

krukspox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krukspox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freeride rulez a ja sie3 teraz uczę freestyle'u tylko przy skoku mi but sie czasem odpina :(

Napisane Jun 29, 2007, 9:53 am
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę sobie FS I FR. Dla mnie to najlepsze style w snowboardzie. Nie chce tutaj urazić nikogo kto jeździ  BX albo race ale Skocznie puch raile pipe to najlepsza opcja,daje mi najwięcej możliwości

Napisane Oct 12, 2007, 5:32 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tamtym roku w ferie byłem w białce tatrzańskiej na snowparku
a tak na codzień to freestyle
hopki własnej roboty

Napisane Oct 21, 2007, 6:59 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam najpierw nauczyłem się dobrze jeżdzić itp a dopiero potem zacząłem sie bawić w freestyle, dzięki czemu moge i jeździć i skakać. jak dla mnie to bez sensu się od razu tylko 3-style robi bo zandej szybkosci to zadnej zabawy.

Napisane Oct 24, 2007, 6:44 pm
szaolin29

szaolin29

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szaolin29 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jiby sa mmm. jest ktoz z mazur albo podlasia kto lubi przerazajace porecze???

Napisane Dec 19, 2007, 8:34 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freeride, freestyle, albo po prostu sobie normalnie jeżdżę :)

Napisane Dec 19, 2007, 9:24 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze w parkach (jak jest taka mozliwosc) oraz w puchu.

Wiec:
Slopestyle
Freeride

<333

Napisane Dec 22, 2007, 5:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja