Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Rurka własnej roboty

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rurka własnej roboty
PvtMiller

PvtMiller

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PvtMiller zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,
Jestem początkujący i chciałbym sobie zrobić jakąś rurkę do grindu. Czy musi mieć ona jakąś konkretną średnicę? Jeśli tak to jaką. A może po prostu lepiej kupić?
Dzięki i Pozdro!

Napisane Mar 4, 2009, 4:52 pm
Czarek456

Czarek456

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czarek456 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie !! Mam ten sam kłopot.  :thinking:
Czy musi mieć jakąś średnice czy nie ?
Chyba tak, ale nie wiem jaką... Bo na dużej rurce to daleko nie zajadę, a na małej to się będę trząsł... :O

Z góry dzięki !!! ^^)

Pozdrawiam!

Napisane Mar 4, 2009, 5:29 pm
PZet

PZet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PZet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z ceownika najlepiej... poza tym nie możesz w sieci poszukać? mnóstwo ludzi ma takie problemy ;)

kurde... myślałem że to dział Skateboard :P co do rolek to nie wiem :D

Napisane Mar 4, 2009, 6:22 pm Ostatnio edytowane Mar 4, 2009, 6:42 pm przez PZet
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze są takie około 4 - 4.5 cm

Napisane Mar 4, 2009, 8:46 pm
PvtMiller

PvtMiller

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PvtMiller zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aha dzieki, ale jeszcze mam pytanie. Z czego zrobić podstawkę? B)

Napisane Mar 6, 2009, 6:05 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w ziemi robisz dziure na okolo 0,5 metra głębokości , lejesz beton , wstawiasz rurke i gotowe ^^)

Napisane Mar 7, 2009, 3:25 pm
PvtMiller

PvtMiller

Member
Wyświetl posty

Miałem raczej na myśli to zeby ta rurke dalo sie przenieść... xD

Napisane Mar 7, 2009, 3:56 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

no to bedzie trudniej
bierzesz kilka cieżkich , metalowych rurek (albo płaskich podstawek)
szerokość mniej-więcej 4,5 cm  długość 60 cm
rurki przyspawujesz na dole twojej rurki do grindowania
i możesz śmigać

Napisane Mar 7, 2009, 6:01 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2009, 6:02 pm przez Marcu
Arek93

Arek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rurka powcina być gruba ponieważ łatwiej utrzymać na niej równowagę

Napisane Apr 1, 2009, 7:05 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My ze znajomym ( on na desce), zamówiliśmy sobie okrągłą rurkę z techrampu, z wysyłką jakieś 150 zeta . pozdr

Napisane Apr 1, 2009, 7:47 pm
Arek93

Arek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

my robiliśmy sami. ostatnio stawialiśmy płot wiec rurki były to żeśmy zrobili sami i jeździmy . ;)

Napisane Apr 2, 2009, 9:41 pm
zabir

zabir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zabir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podstawki najlepiej z ceownika, tyle że to będzie cięzkie, ale stabilne :P

Napisane Apr 5, 2009, 6:48 pm
wiktor102030

wiktor102030

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor102030 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie moge kupić rurke?
dajcie jakiś link...
mam box ale to nie starcza...

Napisane Sep 27, 2010, 6:56 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w dupie! spytaj się ojca! jeśli ma trochę więcej niż 20 lat na stówę wie gdzie się takiego rzeczy kupuje... skład budowlany?

Napisane Oct 3, 2010, 12:27 pm Ostatnio edytowane Oct 5, 2010, 1:50 pm przez HulajnogaFun
zolu

zolu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ęj lępięj ę róręk PĆfał ją ći mówię

Napisane Oct 3, 2010, 10:04 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zolu powiedział(a):

Twoja wypowiedź zapewniła mi pół godziny familijnej rozrywki

Napisane Oct 4, 2010, 3:43 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Multilotek powiedział(a):
zolu powiedział(a):

fajną masz rodzinę, pozdrów

Napisane Oct 5, 2010, 1:15 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
w dupie! spytaj się ojca! jeśli ma trochę więcej niż 20 lat na stówę wie gdzie się takiego RZeczy kupuje... skład budowlany?

Napisane Oct 5, 2010, 11:05 am
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
Multilotek powiedział(a):
zolu powiedział(a):

fajną masz rodzinę, pozdrów

Dzięki. Na pewno pozdrowię :P

@Timonek - fajnie się bawić edytorem tekstu nie ?
A wracając do rurki. Poszukaj w okolicy. Może znajdziesz coś niepotrzebnego co ci dadzą za darmo.

Napisane Oct 5, 2010, 2:54 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja