Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Jedzienie przygotowywane dla ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jedzienie przygotowywane dla mc donalds
argueramps

argueramps

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to argueramps zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cały czas czytam gdzieś jakieś historie o tym w jakim syfie przygotowywane jest jedzenie do tej sieci fastfoodów. Mimo iż większość z nich jest niestworzona ( Jak smażenie na oleju zmieszanym z psim moczem ). Jednak coś w tym musi być. I filmik który znalazłem mnie w tym utwierdził , dlaczego ?
LINK DO FILMIKU

Za dużo jest tam nacisku na opsnie jak to czysto tam nie jest i jak to oni nie pomagają rolnikom itp. Nie wiem czemu ale ten filmik do dla mnie fake który ma za zadanie oczyści ten fastfood.

A jakie jest wasze zdanie ?

Napisane Mar 4, 2009, 11:02 pm Ostatnio edytowane Mar 4, 2009, 11:03 pm przez argueramps
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jasne :D To za bardzo przekombinowane. Tyle.

Napisane Mar 4, 2009, 11:21 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mak donald ma tyle procedur zapewniających świeżość i jakość podawanych "kanapek", że w każdym miejscu na świecie możesz tam wejść i zjeść co chcesz bez obaw o to że się zatrujesz albo że coś ci zaszkodzi albo nawet będzie troszkę zimne.
Może to nie jest najlepsze żarcie pod słońcem, może nie jest najtańsze, ale wszędzie smakuje (prawie) tak samo. Wszędzie spełnia bardzo wysokie wymogi narzucane z góry. Wszędzie podawane jest zgodnie z procedurami opisanymi w bardzo szczegółowych instrukcjach. To nie jest buda gdzie baba drapie się po dupie potem bierze pieniądze i tą samą ręką nakłada ci kapustę twierdząc że to surówka.
Tu procentowo jest opisane ile frytek jakiej długości powinna posiadać każda porcja, ile maxymalnie może czekać hamburger na wydanie klientowi.

Filmik mi nie działa.
Musisz mieć świadomość, że w tych punktach musi być czysto bo inaczej mieliby sprawę sądową za sprawą. Ludzie w stanach pozywają się o wszystko. To u nas dostajesz za 8 zł bułkę z wczorajszą kapustą + kotlet z psa mielonego z budą i cieszysz się, że dostałeś do tego prawie cały plasterek pomidora.

Napisane Mar 4, 2009, 11:25 pm
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehh... Ja tam nadal wpadnę do fast fooda raz na miesiąc/ dwa i standardowo zamówię 2 cheeseburgery i kole. Owszem smakuje mi to żarcie, ale kupuje je tylko wtedy, jak jestem wściekle głodny, albo siedzę gdzieś na mieście z kumplami. Kasy tez mi na to szkoda, bo za to co tam place, to wole sobie kopic co innego. Może wypowie się ktoś kto pracuje w tym fast foodzie i opowie nam jak to naprawdę jest (i może frytki do tego)

Napisane Mar 4, 2009, 11:53 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zapleczu każdego McDonalda jest ogromna fabryka, gdzie doprawiaja wam jedzenie chemikaliami i trzymaja zawsze nieświerzy tłuszcz na wypadek jakby go zabrakło. A mięso musi obowiązkowo lezec rozmrozone minimum 2 tygodnie.

Jem sporadycznie. jedzenie, jak Zyga powiedział, jest smaczne. Nie rewelacyjne, ale smaczne i jakże macdonald jest praktyczny.

Napisane Mar 5, 2009, 12:00 am
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malijedrek powiedział(a):
Na zapleczu każdego McDonalda jest ogromna fabryka...

eeee? :cyclops: i pewnie po drodze jest przejscie do innego wymiaru? ;)

Napisane Mar 5, 2009, 9:32 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Mak donald ma tyle procedur zapewniających świeżość i jakość podawanych "kanapek", że w każdym miejscu na świecie możesz tam wejść i zjeść co chcesz bez obaw o to że się zatrujesz albo że coś ci zaszkodzi albo nawet będzie troszkę zimne.
Może to nie jest najlepsze żarcie pod słońcem, może nie jest najtańsze, ale wszędzie smakuje (prawie) tak samo. Wszędzie spełnia bardzo wysokie wymogi narzucane z góry. Wszędzie podawane jest zgodnie z procedurami opisanymi w bardzo szczegółowych instrukcjach. To nie jest buda gdzie baba drapie się po dupie potem bierze pieniądze i tą samą ręką nakłada ci kapustę twierdząc że to surówka.
Tu procentowo jest opisane ile frytek jakiej długości powinna posiadać każda porcja, ile maxymalnie może czekać hamburger na wydanie klientowi.

Filmik mi nie działa.
Musisz mieć świadomość, że w tych punktach musi być czysto bo inaczej mieliby sprawę sądową za sprawą. Ludzie w stanach pozywają się o wszystko. To u nas dostajesz za 8 zł bułkę z wczorajszą kapustą + kotlet z psa mielonego z budą i cieszysz się, że dostałeś do tego prawie cały plasterek pomidora.

Chociaż raz się z Tobą zgadzam w 100% :)

Nieraz ktoś powie- zatrułem się żarciem z MC to IMO to gwno prawda. Zatruć sie możesz tak samo domowym pomidorkiem jak i frytkami z MC bo nigdy nie wiadomo kiedy naszemu żołądkowi coś nie spasuje.

Napisane Mar 5, 2009, 10:26 am
Wyrwitrzew

Wyrwitrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wyrwitrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zapleczu każdego McDonalda jest ogromna fabryka (...)

Portal do krowiego lvl'u ;D
(...)gdzie doprawiaja wam jedzenie chemikaliami i trzymaja zawsze nieświerzy tłuszcz na wypadek jakby go zabrakło. A mięso musi obowiązkowo lezec rozmrozone minimum 2 tygodnie.

A co się stanie, jeśli przypadkiem okaże się ze akurat był świeży tłuszcz, albo ze mięso jest rozmrożone tydzień a nie dwa co? Widziałeś, a przede wszystkim czułeś mięso, które jest rozmrożone 2 tyg? ja nie, ale takie które leży rozmrożone już 3-4 dni nieładnie pachnie. Przesadzasz człowieku. Powtarzasz słowa swojego ojca, albo dziadka nie zastanawiając się głębiej na tym

Napisane Mar 5, 2009, 11:34 am
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdziwił byś się jak jest robione i przechowywane jedzenie, które kupujesz w mięsnym.

Napisane Mar 5, 2009, 1:39 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2009, 1:39 pm przez kozi1991
pili

pili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olej powinien byc zmieniany co okolo 20 smazen frytek...nie jest zmieniany 2 dni czyli kolo1500 smazen co do niezdrowego jedzenia to takim jest na pewno ale czystosc np. w mc. donalds jest utrzymana lepiej niz w niektorych restauracjach... np. podloge czysci sie co 30 minut:) co nie oznacza ze polecam jedzenie z tego rodzaju placowek... i nie, niema zadnego moczu w oleju hahaha.... w kazdym badz razie rzadko tam jadam... i jeszcze jedno... jedzenie jest przechowywane lepiej niz u niektorych w domu bo jesli wyciagasz karton frytek z mrozni i postawisz go na ziemi to mozesz juz ten karton wyzucic a wraz z nim 10kg.frytek... a usmazone jedzenie jesli nie jest zakupione w ciagu 7min. tez idzie do kosza yo!:P

Napisane Mar 5, 2009, 1:53 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2009, 1:56 pm przez pili
Membran

Membran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Membran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie doprawiaja wam jedzenie chemikaliami
A to ciekawe, bo widzialem jak robili moja tortille od podstaw i nic tam nie dodawali ;o!

Tortilla <3

Napisane Mar 5, 2009, 3:16 pm
Malijedrek

Malijedrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malijedrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy wy wszyscy nie łapiecie sarkazmu? :O

Napisane Mar 5, 2009, 3:19 pm
CliChE1

CliChE1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CliChE1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja kupuje bo mi smakuje

Napisane Mar 5, 2009, 3:50 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z niemiłych sytuacji zdażyło mi się kiedyś dostać niejednorodnego shake'a. tzn zamówiłem czekoladowego, a wyraźnie w smaku odczuwałem także wanilię, której nie lubię.
Poszedłem poprosić o nowego, wyjaśniłem. Babka znikła na pół minuty, wróciła i nalała mi nowego- tym razem czysto czekoladowego :)
było do nieopodal krakowskiego rynku :P

oj tak, a nie lubię waniliowych bo tam spermę dodają!

Napisane Mar 5, 2009, 3:51 pm
krauzik2

krauzik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a do czekoladowych kupę ; x

Napisane Mar 5, 2009, 3:55 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oświećcie mnie, co dodają do truskawkowych? Krew?

Napisane Mar 5, 2009, 3:57 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
tam spermę dodają!

czytalem o tym w Bravo Girl! :O podobno mozna zajsc w ciążę pozamaciczną w kolanie po takim shake'u :stare:

Napisane Mar 5, 2009, 4:29 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam nadzieje że to tylko shake'ów dotyczy bo uwielbiam wanilie, a nie chce być chłopakiem z dzieckiem w kolanie xD
Raz moja ciocia pracowała tam, i od razu zrezygnowała jak widziała jak robią te mięso itp.

Napisane Mar 5, 2009, 4:34 pm
szymonciuk

szymonciuk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymonciuk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bl4zej powiedział(a):
Mam nadzieje że to tylko shake'ów dotyczy bo uwielbiam wanilie, a nie chce być chłopakiem z dzieckiem w kolanie xD
Raz moja ciocia pracowała tam, i od razu zrezygnowała jak widziała jak robią te mięso itp.

Jak mogła widziec, pracując w maku, jak przetwarzają mięso, jeśli do tych szczurzych restauracji dostaraczają już gotowe mrożonki ^^?

Napisane Mar 5, 2009, 6:03 pm
garb

garb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to garb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pulpa powiedział(a):
Oświećcie mnie, co dodają do truskawkowych? Krew?

Tak, ale menstruacyjną.

Napisane Mar 5, 2009, 6:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja