Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » salomon

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
salomon
rowerzysta

rowerzysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rowerzysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam!

chcialem sie dowiedziec co myslicie o deskach firmy salomon,
widzialem duzo tych desek na allegro i nie wiem czy warto cos takiego
kupowac na przyszly sezon
(chodzi mi o deski do freestyle'u)

za odpowiedz thx

*Napisane Mar 5, 2009, 4:50 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubię firm, które zajmują się produkcją i desek i nart. Ale to tylko moje osobiste odczucia ;)

Napisane Mar 5, 2009, 5:02 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drugi sezon jeździlem na salomonie. Swietna deska. Switnie mi sie jeździlo, tylko jak bedziesz chcial wbijac do snowparku pamietaj ze salomony maja trawde rdzenie, czyli ciut gorzej sieświma, bo ogolnie mieksze lepsze. :)

mam nadzieje ze pomoglem, pozdro. Salomony śa  najlepsze dla poczatkujących wg mnie. :)

Napisane Mar 5, 2009, 5:31 pm
stopro1999

stopro1999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stopro1999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

beznadziejne niewarto ich kupować pozdro 4all

*Napisane Mar 5, 2009, 5:43 pm
RIDER7

RIDER7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RIDER7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

też tak uważam jak stopro beznadzieja jak nic...

*Napisane Mar 5, 2009, 6:38 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dokladnie. zwlaszcza ze sporo kosztuja :P

Napisane Mar 5, 2009, 7:13 pm
rowerzysta

rowerzysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rowerzysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wlasnie o to chodzi ze sa tansze niz np burton,
a w fs chcialem sie pobawic dopiero od przyszlego sezonu,
bo jak narazie jezdzilem fr,
czyli jak widac zaczynam dopiero,
zanim sie czegos naucze to troche zejdzie i wtedy moge sobie kupic cos lepszego
no a jak nie to, to co moge kupic na poczatek fs??
(i wmiare taniego :P moga byc uzywki)

Napisane Mar 5, 2009, 7:55 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

burton, nitro, santa cruz, ride - to dobre firmy, sam musisz poszukać a najlepiej jakbyś miał okazję jechać na jakieś targi zimowe czy coś w tym stylu
ale co do tych salomonów to nie są złe, a już na pewno lepsze od jakiś headów, quechua czy raven. Ja po prostu jak już mówiłem najbardziej ufam firmom, które specjalizują się w jednej dziedzinie ;)

Napisane Mar 5, 2009, 8:04 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2009, 8:06 pm przez YourMother
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak tylko ze dla poczatkujacego najlepiej jest wypozyczyc sprzet.  Kupi deske burton .  Nie przypasi mu deska, i co rzuci ją w kąt i do kosza ponad 1000 zeta ? A tak to se poprubuje obczai i pozniej bedzie mozna gadac o lepszych deskach. To jest poprostu bez sensu. 

Napisane Mar 5, 2009, 9:09 pm Ostatnio edytowane Mar 5, 2009, 9:09 pm przez Krzaqu
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

dlatego warto porozglądać się na początek za używką
a poza tym jak się nie spodoba to może kurva sprzedać

Napisane Mar 5, 2009, 9:11 pm Ostatnio edytowane Mar 7, 2009, 11:56 pm przez YourMother
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tu masz przykład dobrej deski salomona:
http://www.snowboardermag.com/gear/hardgoods/salomon/solomon-official-lg.jpg

Napisane Mar 7, 2009, 10:01 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poproś kogoś w sportowym o radę, tutaj jej nie znajdziesz bo są same c*pki mówiące "ej nie Burton jest najlepszy te firmy śmierdzą bo robią też narty". Nawet nie czytaj tutejszych rad, skocz do go sportu czy innego decathlona i poproś o radę sprzedawcę.

Napisane Mar 8, 2009, 2:02 am
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
Poproś kogoś w sportowym o radę, tutaj jej nie znajdziesz bo są same c*pki mówiące "ej nie Burton jest najlepszy te firmy śmierdzą bo robią też narty".

kto tak powiedział?

Napisane Mar 8, 2009, 9:43 am
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YourMother powiedział(a):
nie lubię firm, które zajmują się produkcją i desek i nart. Ale to tylko moje osobiste odczucia ;)

Masz

Napisane Mar 8, 2009, 10:09 am
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

dobra to poproszę może cytat w którym piszę że salomon "śmierdzi" albo jest do dupy czy coś takiego. Napisałem ze nie mam zaufania, być może niesłusznie, ale wyraziłem tylko swoją OPINIĘ, nie widzę powodu żeby od razu się czepiać. Zyjcie i dajcie żyć. Peace!

jeszcze odnośnie salomona - będąc w Szczyrku miałem okazję się przekonać o solidności owej firmy. Coś chyba było nie tak z boxem bo strasznie szarpał krawędzie, paru gościom popękały a salomon się po prostu rozje*ał.

@down
to luz Krovo ;]

Napisane Mar 8, 2009, 10:18 am Ostatnio edytowane Mar 8, 2009, 9:34 pm przez YourMother
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie chodziło mi akurat o Ciebie yomother

Cytuj:

beznadziejne niewarto ich kupować pozdro 4all

Cytuj:
też tak uważam jak stopro beznadzieja jak nic.

Cytuj:
dokladnie

o nich

Napisane Mar 8, 2009, 8:48 pm
rowerzysta

rowerzysta

Member
Wyświetl posty

ja was rozumiem kazdy ma swoje zdanie
tylko teraz to juz nie wiem czy kupowac salomona czy lepiej burtona (obie  uzywane)
prosze juz bez klutni :cyclops:

Napisane Mar 9, 2009, 6:53 pm
mrFlip

mrFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.freeskier.com/uploads/images/photo_47952df197251.jpg
Tu masz przykład bardzo dobrych desek Salomona ;)

Napisane Mar 9, 2009, 7:39 pm
RIDER7

RIDER7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RIDER7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sorry to narty niezauważyłem

*Napisane Mar 19, 2009, 7:54 pm Ostatnio edytowane Mar 19, 2009, 7:54 pm przez RIDER7
kajn

kajn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tylko wiązania mam z Salomona. o deskach się nie wypowiem, bo jeżdzę na Tech-nine`ie

*Napisane Aug 11, 2009, 3:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja