Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Bytom Dolomity

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bytom Dolomity
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o tej górce i ogolnie o tym miejscu ?

Pzdr. ")

Napisane Oct 29, 2005, 5:34 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak tam jezdzilem to bylo nawet spoko - zwarzajac na to ze to jest chyba jedyne miejsce gdzie na slasku mozna potrzenowac p[rzed sezonem w gorach :D

Napisane Oct 30, 2005, 5:23 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B)Ja też byłem kilka razy i podobało mi sie :)
Chodz raz bark sobie potłukłem i karetka mnie wywiezli ale było OK  :)

Napisane Oct 31, 2005, 2:11 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie niedawno dowiedzialem to park istnieje tam caly rok :D zreszta jak jest ladna pogoda to mozna go dostrzec w kamerce tylko trzeba poczeklac na odpowiednie ujecie :D

wiecej info na
www.dsd.pl

Napisane Nov 1, 2005, 5:43 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Tylko ze w lato jezdzi sie na igielicie  :stare:
Chce wlasnie kiedys tak wybrac sie na tym pojezdzic :)

Napisane Nov 1, 2005, 10:40 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

sluchajcie moze sie kiedys sciepniemy grupa gdzies pojezdzic?:D Co wy na to?

Napisane Nov 1, 2005, 10:43 pm
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta umówmy sie w pilsku w snow parku i kazdy nick powiesi na czole a potem after party :D

Napisane Nov 5, 2005, 1:30 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

hehe :)

kurde wjazd zrobili płatny 3 zl no zol ..

Kani: opcja edytuj :ninjafist:

Napisane Nov 9, 2005, 1:17 am Ostatnio edytowane Mar 13, 2007, 1:07 pm przez Kani92
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pare kilosów do rtych dolomitów i raz na snowbordzie tam jexdziłem i było całkiem spoko.

Napisane Dec 11, 2005, 7:33 pm
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no z fot to spoko miejcówa
:P :P :P

Napisane Dec 11, 2005, 8:50 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

marek@tg powiedział(a):
Ja mam pare kilosów do rtych dolomitów i raz na snowbordzie tam jexdziłem i było całkiem spoko.

ja tez mam pare,ostatnio z nudów se tam pojechałem z kumplem autem,parking płatny zrobili  :stare:

Napisane Dec 14, 2005, 12:50 am
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Jedz se na DSD w Sylvestra - dostaniesz naklejke na samochód i bedzie parking za darmola - tak bylo rok temu - teraz nie wiem :)

Napisane Dec 29, 2005, 9:34 am
umfbiker

umfbiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to umfbiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee to i tak słaba oferta hehehhe wiem ze gdzie inndziej to jeździsz za darmo czy za kilka złoty i parking tez darmowy heheh :P

Napisane Dec 29, 2005, 9:41 am
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Ja moze pojade na dniach :)

Napisane Jan 3, 2006, 1:06 am
mateusz12

mateusz12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateusz12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jeździłem bo ja jestem z zabrza więc mam niedaleko do bytomia jest tam super najbardziej podoba mi sie skała i mały kicker bo z dużego nie umiem jeszcze latać :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Kani: duży to Ty słownik kup...(troche poprawiłam...)

Napisane Jan 25, 2006, 6:00 pm Ostatnio edytowane Mar 13, 2007, 6:14 pm przez Kani92
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Ja byłem 19 stycznia troch sie poobijać :)

ps: niechce być upierdliwy ale Mateusz popracuj nad ortografią.. ;) bo robisz błędy które strasznie w oczy jeb.ią
pzdr

Napisane Jan 30, 2006, 9:43 am
dashersk8

dashersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dashersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie tam... da sie posmigac ;) ;)

Napisane Jul 25, 2008, 8:26 pm
SkateArtur

SkateArtur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateArtur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam zawse na nartach śmigałem ^^)

Napisane Aug 12, 2008, 11:38 pm
HonikKOP

HonikKOP

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HonikKOP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bylem ... ale na rowerze tam smigalem z ziomkami :D

Napisane Aug 13, 2008, 10:22 pm
VeGaS

VeGaS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VeGaS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Malutka górka ale blisko mam więc jak zima jest to jeżdzę ;p

Napisane Oct 15, 2008, 5:51 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja