Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Bytom Dolomity

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bytom Dolomity
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o tej górce i ogolnie o tym miejscu ?

Pzdr. ")

Napisane Oct 29, 2005, 5:34 pm
CapsOff

CapsOff

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CapsOff zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orczyki tam to zgroza :P
Jak było wośp to ładny skatepark (taki mini xD) był.

Napisane Jan 20, 2009, 11:00 pm
eagle101

eagle101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eagle101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bylem tam rok temu... niestety nie bylo duzo sniegu - bo na tej "wycieraczce" jezdzi sie strasznie wolno - byly miejsca pokryte sniegiem wiec czulem roznice... pozatym na wyciagu (z ziemi) wystaja sruby na ktore trzeba uwazac - ja sobie tam porysowalem deske ;/

Napisane Jan 21, 2009, 4:02 pm
M1H4U

M1H4U

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M1H4U zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orientujecie się czy tam po feriach śląskich jest tam dużo ludzi? Wiecie jak się ferie na śląsku skończą(po 9 lutego), to czy jeszcze jest tam dużo ludzi? Pytam o godziny 9-14 :) Pytam o stok nie o snowpark :)

Napisane Jan 22, 2009, 9:56 am Ostatnio edytowane Jan 22, 2009, 9:57 am przez M1H4U
losiqsk8

losiqsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losiqsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest zajawa lubie to miejsce dzisiaj byłem i 50-50 to boardslide zaliczyłem na benchu :)

Napisane Jan 25, 2009, 10:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja