Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Pozostałe » N-Style 30.10.2005

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
N-Style 30.10.2005
Ciucias

Ciucias

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ciucias zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sadzicie o tym co wojtekkk1 pokazal w tym programie;] jezeli ktos nie ogladal to powtorka jest w poniedzialek (jutro) na programie MTV N-STYLE

ja powiem od siebie ze ta prowadzaca (monika) niezle wymiata na fb;]

*Napisane Oct 30, 2005, 11:44 am
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom, tutaj już nie ma o żadnym "mistrzu" dlatego, że był ze mną wywiad. Jeżeli ktoś nie oglądał tego dzisiaj niech ogląda jutro - PONIEDZIAŁEK -  powtórka: pon. 14:30.
Oceniajcie tutaj wszystko: wywiad, triki i ogólnie wszystko. :)

Napisane Oct 30, 2005, 11:46 am
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spodziewałem się czegoś dłuższego :P, ogólnie mało tricków zaprezentowanych, główną częścią pokazu był wywiad. Szkoda, że narazie takie wzmianki są w TV, ale cieszmy się, że w ogóle FB się rozwija.

Pozdro Wojtek.

Napisane Oct 30, 2005, 8:24 pm
nieudacznik

nieudacznik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nieudacznik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobrze ze pochwaliles polske :] mogles cos wspomniec o mnie... hahah xD ogolnie spoko, podobalo mi sie ale za malo slicza

Napisane Oct 31, 2005, 2:48 pm
bubicz

bubicz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bubicz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mogło byc ale wiadomo ze deskorolka jest trudniejsza i ta prezenterka mnie jakos wkurza

Napisane Oct 31, 2005, 2:50 pm
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyszlo jak w zyciu... jawnie...

Napisane Oct 31, 2005, 4:58 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no spoko triczkow bylo mało ale zawsze;p bk z tej prowadzącej ogólnie fajnie se pojezdziles pomimo ze krótko;d

Napisane Oct 31, 2005, 5:25 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie troszke to za krótkie było czekałem na to 15 min żeby obejżećtroszke więcej niż tylko 5 min. Przecierz ktoś mówił że to bedzie w całości poświęcone fingerboardowi a nie jakimś ciuchom i suhi. Ale ogóleni było ok. ;) poziom też było dobry. Przynajmnie jest osoba promuje fingerboard w Polsce> I tu prośba do gości z jakiejś telewizi mogli byście wypromować więcej osób niż tylko jesdną. Naprzykład z MFS z Pogo i Radomia.
                                        Podro 4all

*Napisane Nov 2, 2005, 3:44 pm
PizzaBoy

PizzaBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PizzaBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myślałem że troche dłuższe będzie. Poza tym troche mało triczków.    :stare:

Napisane Nov 2, 2005, 4:02 pm
gorgol

gorgol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorgol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakis byles zdygany, cicho mowiles i wogole ;d a tricki to srednie a najlipniejszy byl manual nosemanual czy cos takiego :P

Napisane Nov 3, 2005, 8:05 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtekkk1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten manual na nosemanual oni mi kazali zrobić, żeby mogło być zbliżenie na fingerboarda w trakcie jazdy. Przecież ja bym tego nie zaproponował ! :)

Napisane Nov 4, 2005, 9:46 am
Johson

Johson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Johson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogadalem ten program Majac u Boku wojtka i bylo Spox... Spoko zajefajny kick to 5-0 Lan$ Ziom XD :thinking:

Napisane Nov 4, 2005, 7:06 pm
kocelqa

kocelqa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocelqa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiecie moim zdaniem to najlepiej zeby wywiady byly przeprowadzane z jakimś naprawde mistrzem polski a nie i po drugie to sie ciesze ze fb sie rozwija ale i tak to za mało!!!

Napisane Nov 16, 2005, 5:55 pm
tescoziom

tescoziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tescoziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wywiad to powinien byc z steinem (on to ma triki)
(bez urazy wojtekkk1)

Napisane Nov 21, 2005, 6:32 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

jak ktoś nie widział to jak narazie moge dać kilka fotek, które i tak wam nie wiele powiedzą, ale zobaczcie:

biurowiec MTV
Przed nagraniem
stół i kamera
przed wywiadem
flip 5-0 (gif)
i zwykły flip na nosemanual (gif)

to by było na tyle. w przyszłym tygodniu udostępnie cały materiał.

pzdr.

Napisane Nov 21, 2005, 11:18 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak sobie mysle  nie zebym cos do ciebie mial ale gdyby stein tam byl ...

Napisane Dec 3, 2005, 10:41 am
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy ktos wie z jakiej stronki mozna to sciagnąc??

Napisane Dec 6, 2005, 3:34 pm
wojtekkk1

wojtekkk1

Member
Wyświetl posty

[url=    http://rapidshare.de/files/9581939/P1010001.MOV.html]nstyle[/url]

apropo tego że palnąłem, że fb jest trudniejsze ... to było przejęzyczenie .. widać objaw stresu mojego w tym programie...

Napisane Dec 21, 2005, 5:40 pm
SzczurekFb

SzczurekFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurekFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdyby mu towarzyszyli Lendek(pozdrawiam)Stein(rowniez pozdrawiam)to by byla jazda  :cyclops:

Napisane Jan 5, 2006, 3:32 pm
SzczurekFb

SzczurekFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurekFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a i bym zapomnial dzieki za link jak mi sie sciagnie to ocenie Pozdro ;)

Napisane Jan 5, 2006, 3:34 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja