Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Wosk na przeszkodach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wosk na przeszkodach
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy znacie coś co jest dobre a może lepsze od wosku kupionego w skateshopie ?
Wiadomo chodzi o deskorolkę.

Napisane Mar 11, 2009, 9:18 pm Ostatnio edytowane Mar 11, 2009, 9:21 pm przez stanekwielki
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

morze śródziemne. Może lepsze od wosku jest mydło. Literówki się mogą zdarzyć ale taki błąd aaaajjj!

Napisane Mar 11, 2009, 9:22 pm
kuba92

kuba92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuba92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mydlo po deszczu sie zmywa i murek jest wtedy tempy :P
Ja tam preferuje zwykle swieczki xD

Napisane Mar 11, 2009, 10:04 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra nie cisnijcie chlopaka ;p
bo mu sie przykro zrobi ! :)
a i wosk jest niezastapiony ;]

Napisane Mar 11, 2009, 10:32 pm
pili

pili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spróbuj tego... przysięgam że nie kłamię... kup banana ... zjedz... posmaruj skórką zwykły krawężnik... i zrób noseslide tylko uważaj na plecy bo już się o ciebie boję :P oczywiście nie mówię żebyś tak wszystko smarował ale jesli chcesz się wyjebać na plecy to serdecznie polecam:)

Napisane Mar 12, 2009, 12:08 am
pili

pili

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pili zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a tak zeby normalnie posmigac to przetop kilka swieczek i ze 3 kredki swiecowe

Napisane Mar 12, 2009, 12:10 am
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wosk babuni.
Wkładasz 4świeczki, 2łyżki oleju kujawskiego (lub innego) / bądź trochę WD-40 i czekasz aż się stopi w garnku. Potem wlewasz do formy i czekasz aż schnie. Jak chcesz kolory, to 1 kredkę pastelową dorzuć.

Napisane Mar 12, 2009, 12:44 am Ostatnio edytowane Mar 12, 2009, 12:44 am przez Karas93
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Wosk babuni.
Wkładasz 4świeczki, 2łyżki oleju kujawskiego (lub innego) / bądź trochę WD-40 i czekasz aż się stopi w garnku. Potem wlewasz do formy i czekasz aż schnie. Jak chcesz kolory, to 1 kredkę pastelową dorzuć.

dokładnie, ja wrzucam parę świeczek do garnka i trochę oleju, jak sie wszystko roztopi wlewam w szklankę, abo miseczkę - dzięki olejowi (tak mi się zdaje) bez problemu można to wyciągnąć.

Kumpe do tego dorzucał 1 świeczkę zapachową (np. pomarańcza) i aż ciągnęło do boxa, żeby coś na nim zrobić hehe  :P

Próbowałem dorzucać mydło (małe kawałki), ale nie roztapiało się nawet, jak mieszałem.

Napisane Mar 12, 2009, 8:09 am
dam1213

dam1213

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam1213 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
Wosk babuni.

Polecam ten sposób bo tez wosk tak robiłem :)
:) :)

*Napisane Mar 12, 2009, 3:24 pm
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stanekwielki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ok
Sprubuje stworzyć własny

Napisane Mar 12, 2009, 4:09 pm Ostatnio edytowane Mar 12, 2009, 4:09 pm przez stanekwielki
MrVolt

MrVolt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrVolt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
Wosk babuni.

To jest niezłe ^^
Fajny jest rózowy xD

Napisane Mar 12, 2009, 8:28 pm
sk8robson

sk8robson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8robson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pili powiedział(a):
a tak zeby normalnie posmigac to przetop kilka swieczek i ze 3 kredki swiecowe

robiłem tak;D i polecam ten sposób :rolleyes:

Napisane Mar 13, 2009, 7:08 am
Yasny

Yasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po co przetapiac wosk na wosk? nie mozecie odrazu normalna siweczka?

Napisane Mar 13, 2009, 1:47 pm
Bartu

Bartu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bartu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a trzeba to o co sie zapala wyciagnac? chodzi mi o te duze swiece, co maja ze sznurka "loncik". czy trzeba te zapachowe lub bez tego lontu sznurkowatego ?

Napisane Mar 13, 2009, 6:15 pm
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A tam sznurek. spali ci sie najwyzej. Ja nie wiem jak to wyjąc te szklanki teraz ;p

Napisane Mar 13, 2009, 6:54 pm
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zeby gladko z naczynia wyszlo to podczas przetapiania trzeba bylo troche oleju dodac

Napisane Mar 13, 2009, 7:10 pm
grzadziel8

grzadziel8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzadziel8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niewiem komu sie chce bawić w małego Chemika, ale ja wole iśc do sklepu kupić se zwykłą świeczke za zyla i jest git.

Napisane Mar 13, 2009, 9:58 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej?

Napiszcie mi jak to dokładnie(każdy szczegół) zrobić...
Będzie śmierdziało w domu?  Napiszcie też jakie skutki mogą powstać.

Z góry dzięki B)

Napisane Mar 14, 2009, 6:10 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2009, 6:11 pm przez Nicoren
stanekwielki

stanekwielki

Member
Wyświetl posty

Zrobiłem.
SUPERR
Dałęm WD40 i jest bardzoooo śliska rurka.
Aż sie na noc do domu niechciało wracać.

Napisane Mar 14, 2009, 6:46 pm
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde dodalem oleju i nic. nie wychodzi. naczyńko zmarnowałem

Napisane Mar 14, 2009, 6:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja