Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Elbląg

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Elbląg, Elbląg
Baarol

Baarol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baarol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemano. dzis byłem na miejscówach z tutejszymi chłopakami, na pominku, i przed teatrem. było naprawde zaje*iście, kulturka. zakładam temat, ponieważ chce załapać z nimi jakiś kontakt :) Kto z ega to pisać ;D

Napisane Mar 14, 2009, 9:16 pm
Barej

Barej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Barej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pomnik w Elblągu to kozak miejscówka :D

Napisane Mar 14, 2009, 9:38 pm
Gutas91

Gutas91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutas91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sie jezdzi, sie plywa, cialko tez mam zajebiste...
no jezdzilismy razem nie wiem czy to dzisiaj czy wczoraj ale to nei wazne, pomnik jest na mega zajawie, yagiellon tez ale na troche miejszej.
elbinghetto.blogspot.com
sprawdzaj dziwko elbinghetto ponad wszystko ;d
wpadajcie czesciej cos przekatac
elo

Napisane Mar 14, 2009, 9:52 pm Ostatnio edytowane Mar 14, 2009, 9:57 pm przez Gutas91
Baarol

Baarol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baarol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

doklanide gutas. widzimy sie za tydzień, i to było dzisiaj :D

Napisane Mar 14, 2009, 9:56 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa zajawe mam jak tylkobede w elbg to wpadam na ponik na desie:*

Napisane Mar 15, 2009, 3:05 am
Borynaa

Borynaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borynaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Noo barol wczorajj sie smigało z chłopakamii ;d
do za tydzień Xd

Napisane Mar 15, 2009, 5:14 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja