Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » digital tagging

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
digital tagging
wikcent

wikcent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wikcent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co o tym myslicie? ciekawe czy cos takiego jest prawnie zabronione

Napisane Mar 20, 2009, 11:33 am Ostatnio edytowane Mar 20, 2009, 12:01 pm przez Zyga
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mi działa i jest zarembiste :]

Napisane Mar 20, 2009, 11:58 am
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawa sprawa, ale mam pytanie - co to za sprzęt ?

Napisane Mar 20, 2009, 3:10 pm
wikcent

wikcent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wikcent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam chcialbym wiedziec :) tutaj sie troche rozpisuja na ten temat, z jakiego sprzetu ci kolesie mogli korzystac

Napisane Mar 20, 2009, 3:14 pm
MaciekR

MaciekR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to drugie - zwała xD

Napisane Mar 20, 2009, 3:37 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kozak ! Mnie się podoba. Takie coś nowego, innego.

Napisane Mar 20, 2009, 5:40 pm
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to drugie to fake... widać... a pierwsze... na mnie nie robi zbyt dużego wrażenia. Robiłem takie rzeczy mając 10 lat, "laserek" i 20 wymiennych końcówek z różnymi grafikami ;)

Napisane Mar 20, 2009, 5:47 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UncleCamill powiedział(a):
to drugie to fake... widać... a pierwsze... na mnie nie robi zbyt dużego wrażenia. Robiłem takie rzeczy mając 10 lat, "laserek" i 20 wymiennych końcówek z różnymi grafikami ;)

taki laserek to nawet w oczy nie raził

Napisane Mar 20, 2009, 6:13 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra ale w jakiej to skali miałeś ,a w jakiej to.

Napisane Mar 20, 2009, 7:29 pm
maciek321

maciek321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciek321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to drugi moze iz abawne ale to pirsze nudne jak flaki z lolejem

Napisane Mar 20, 2009, 7:41 pm
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po czym dokładnie widać, że to fake?
bo wiele osób prowadzi rozwlekłe dyskusje, a dla Ciebie to takie oczywiste!

Napisane Mar 20, 2009, 10:46 pm
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh mnie się spodobało  ;).

Napisane Mar 21, 2009, 8:44 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To całkiem nie dawno!

Napisane Mar 21, 2009, 9:16 am
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrq powiedział(a):
po czym dokładnie widać, że to fake?
bo wiele osób prowadzi rozwlekłe dyskusje, a dla Ciebie to takie oczywiste!

Po 1. Jasne, że na obrady sejmu, wpuściliby ich z jakim kolwiek projektorem...
Po 2. Nawet jeśliby wpuścili, to jak wyświetliliby gre w "ponga" z telefonu? Nie znam się na tym, ale bt chyba nie wysyła ruchomego obrazu.
Po 3. Media już by o tym trąbiły
Po 4. Jasne, że żaden z naszych "szanownych" posłów się nie zorientował

Dla mnie to jest fejk i tyle...
@

Cytuj:
taki laserek to nawet w oczy nie raził

No nie wiem, bo ja mogłem bez problemu wyświetlić napis "HWDP" (z błędem ;p) na ścianie sąsiedniego bloku. Czyli jakieś 30 metrów (nie jest to dużo, ale są napewno silniejsze lasery)

@

Wojtass powiedział(a):

To całkiem nie dawno!

Oho, powiedział co wiedział -.-'. I co Twoja wypowiedź wnosi do tematu? Zwykłe nabijanie postów.

edit@ Literówka

Napisane Mar 21, 2009, 9:58 am Ostatnio edytowane Mar 21, 2009, 10:06 am przez UncleCamill
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie się spodobało, a najbardziej drugi :p.

EDIT: przykładowe możliwości hakera.

Napisane Mar 21, 2009, 10:23 am Ostatnio edytowane Mar 21, 2009, 10:25 am przez gracio
wrq

wrq

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po 2. Nawet jeśliby wpuścili, to jak wyświetliliby gre w "ponga" z telefonu? Nie znam się na tym, ale bt chyba nie wysyła ruchomego obrazu.

zaprzeczac nie bede, ze jest to fake, ale pocelam poczytac komentarze w linku zamieszczonym przez zalozyciela tematu w jego 2. poście. tam nie takie argumenty padają, takie są obalone.

Napisane Mar 21, 2009, 11:25 am
Tajger

Tajger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tajger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ad.1 Jeśli byłby dobrze ukryty a oni nie wzbudzaliby podejrzeń to kto wie.,..
ad. Mogli użyć telefonu jako sterownika z połączeniem
ad3. Może tak, może nie...
ad 5. Widać tylko osoby stojące tyłem do ściany. Nie widać ludzi z dalszej części sali i ich reakcję..

Podsumowując.. Może i jest to fake, może i nie.. Tak czy owak uważam to za fajny filmik dla zabicia czasu ;)

ps. Link z przykładowymi możliwościami hakera.. genialne :)

Napisane Mar 21, 2009, 11:49 am
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gracio powiedział(a):
mnie się spodobało, a najbardziej drugi :p.

EDIT: przykładowe możliwości hakera.

umiem wszystko z tego filmu i jeszcze więcej ^^

Napisane Mar 21, 2009, 12:05 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja