Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Comedy Central

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Comedy Central
Tissu

Tissu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tissu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglada ktos z was comedy central? Jak juz to co ogladacie ja np. hoży doktorzy,jim wie lepiej,on ona i dzieciaki,czasami diabli nadali i tak kochanie :)

Napisane Mar 28, 2009, 7:42 pm Ostatnio edytowane Mar 29, 2009, 8:02 pm przez Tissu
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

za tani pakiet telewizyjny na comedy central...

Napisane Mar 28, 2009, 7:46 pm
Membran

Membran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Membran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

On ona i dzieciaki wymiata ;d

Napisane Mar 28, 2009, 8:38 pm
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Om ona i dzieciaki jest fajne ale sie szybko nudzi, tak jak Moja Rodzinka. Teraz ogladam Chorych i Jim wie lepiej...

Napisane Mar 28, 2009, 9:13 pm
kmaksiu

kmaksiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmaksiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chozy doktorzy najlepszy serial ogladam co wieczor ale strasznie mi sie nie podobaja seriale jak bogaci bankruci czy jakies alex ale jezeli chodzi o ten kawal to jestem fanatykiem :) moj glowny program jaki ogladam

Napisane Mar 28, 2009, 9:28 pm
uanlov52

uanlov52

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uanlov52 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

on ona i dzieciaki <3333

Napisane Mar 28, 2009, 9:43 pm
ChosenOne

ChosenOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ChosenOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chorzy doktorzy oraz On Ona dzieciaki <3

edit:
Jeszcze uwielbiam Weeds (trawka) i chłopaki z baraków.

Napisane Mar 28, 2009, 9:48 pm Ostatnio edytowane Mar 28, 2009, 9:49 pm przez ChosenOne
enjoi123

enjoi123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest na polskim cc south park?

Napisane Mar 28, 2009, 9:52 pm
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ten kanal i nic na nim nie ogladam

chyba musze zaczac :D co mi polecacie ?? ^^

Napisane Mar 28, 2009, 9:53 pm
jasnyfb

jasnyfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jasnyfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

horzy doktorzy i chłopaki z baraków

Napisane Mar 28, 2009, 9:57 pm
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ARDIAN12 powiedział(a):
co mi polecacie ?? ^^

Zbędne pytanie. Wystarczy przeczytać poprzednie posty. Chyba każdy wymienił "On Ona i Dzieciaki" i prawie każdy "Chorzy Doktorzy".

Napisane Mar 28, 2009, 9:59 pm
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co poradzić ?! Tam wszystkie seriale są eeextra :D . On, ona i dzieciaki rox ! xD

Napisane Mar 28, 2009, 10:39 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"chłopaki z baraków"

Tylko wcześniej trzeba ogarnąc kto, co, gdzie i jak . ; )

Napisane Mar 28, 2009, 10:47 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Black92 powiedział(a):
Co poradzić ?! Tam wszystkie seriale są eeextra :D . On, ona i dzieciaki rox ! xD

Nie wszystkie...

Np. taka Sybill jest chu**** w Max.

Najlepsze seriale to jak poznałem waszą matkę i Hoży Doktorzy

Napisane Mar 28, 2009, 11:02 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EVILPEDRO powiedział(a):
Black92 powiedział(a):

Nie wszystkie...

Np. taka Sybill jest chu**** w Max.

Najlepsze seriale to jak poznałem waszą matkę i Hoży Doktorzy

no i ch*jowe jest też pan złota rączka

Napisane Mar 28, 2009, 11:39 pm
mullen1993

mullen1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ON ONA I DZIECIAKI THE BEST !

Napisane Mar 29, 2009, 10:26 am
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tissu powiedział(a):
chorzy doktorzy,jim wie lepiej,on ona i dzieciaki i czasami tak kochanie a wy?

Comedy Central :*

Napisane Mar 29, 2009, 11:22 am
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"On, ona i dzieciaki" i jeszcze "Jak poznałem waszą matkę"

Napisane Mar 29, 2009, 11:41 am
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"On, ona i dzieciaki" ofc. "Jim wie lepiej" tez lubie i "chorzy doktorzy":D ogolnie to czesto ogladam ten kanal.

Napisane Mar 29, 2009, 11:43 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj ulubuony to Jim wie lepiej. chyba tylko dwie osoby go wymienily tutaj xd no i ofc on ona i dzieciaki ;]

Napisane Mar 29, 2009, 12:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja