Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » 2 tysiące istot

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
2 tysiące istot, króvkę?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobno w ciągu swojego życia człowiek zjada przeciętnie:

:arrow: 5 krów,
:arrow: 20 świń,
:arrow: 29 owiec,
:arrow: 760 kurczaków,
:arrow: 46 indyków,
:arrow: 18 kaczek,
:arrow: 7 królików
:arrow: około 1000 ryb.

W sumie daje prawie 2 tysiące istot. :hannibal:

http://img54.imageshack.us/img54/7167/cowandcatsmall4kz.jpg

Napisane Nov 1, 2005, 8:38 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakie śliczne foto ") 

ale my kotuś nie jemy zwierzątek :kiss:

Napisane Nov 1, 2005, 8:44 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2005, 10:59 am przez mouse
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:(Biedne zwietzątka,a ja sam je jem:(:cry:.Zyga ale co tam robi ten kot,ja kotów nie jem:confused:,kotki są takie słodkie,takie fajne,o jeju")

Napisane Nov 2, 2005, 7:23 am
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli jesteś chińczykiem - przeciętnie zjadasz:

- 80 psów
- 60 kotów
- 5000 ryb
- 90 ton ryżu :) (nie żywy, ale wspomnieć taką kupę żarcia trzeba)

Napisane Nov 2, 2005, 1:15 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm...no coz jakb nikt tego nie zjadal to sobie wyobrazcie co by sie stalo. wkoncu zwierzeta sa po to abysmy my je jedli jeju normalka

Napisane Nov 2, 2005, 1:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mala-kaska powiedział(a):
hm...no coz jakb nikt tego nie zjadal to sobie wyobrazcie co by sie stalo. wkoncu zwierzeta sa po to abysmy my je jedli jeju normalka

1. no staram sobie wyobrazic i jakos nie moge... co by sie stało?

2. yyyyy nie ?!

Napisane Nov 2, 2005, 1:24 pm
couple

couple

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to couple zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zjadam dwa razy tyle :P

Napisane Nov 2, 2005, 4:26 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zram na to ile zjadamm;] (dosłownie);] a tak na serio to nie jem praiwe  mięska;][img]null[/img]

Napisane Nov 3, 2005, 7:58 am
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ryb nie jadam w ogole wiec moge je wykluczyc...;) Taaa... bardzo często myśle o tym, by przejsc na wegetarianiżm.. Ale cos mi sie nie wydaje bym mogła oprzec sie niektorym potrawom... :thinking: A mi tez żal tych zwierzątek... Tak cholernie żal... Szczegolnie jak je traktują...

Napisane Nov 3, 2005, 6:25 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ryb tez nie jem.ani ani, bo nie lubie fe. a wogole przezywacie ten temat jak nie wiem...zyga, jestes wegetarianinem?

Napisane Nov 3, 2005, 10:00 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ważne co (kogo) sie je...ważne żeby było smaczne

Napisane Nov 3, 2005, 11:57 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

chmmmmmm wegetarianinem - nie - to ostatnio chyba dość modne :P

poprostu nie jem zwłok ")
i nie zgadzam sie z toba (kaśka) że zwierzęta są po to by je jeść  :mad:
czują tak samo jak my a maja dużo gorzej

nowy news na onecie powiedział(a):
Parówką może być na przykład kilka zmielonych składników, niekoniecznie pochodzenia zwierzęcego. Można tam dodać nawet papier toaletowy, byleby całość nie była szkodliwa dla zdrowia. Poza tym każdy ma prawo nazwać swój wyrób, jak mu się podoba. Akurat ten producent postanowił nazwać to coś parówką.

:cyclops:

Napisane Nov 4, 2005, 12:02 am
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedyś na survivalu upolowałem dziką wiewiórkę i ją zjadłem uprzednio ściągając z niej skórę, patrosząc i smażąc nad ogniem :| - no ale wtedy to było: ALBO JA ALBO ONA.

Napisane Nov 4, 2005, 9:33 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiesz Zyga ja też bym chciał zostać wegenatianinem,bo wiem jak cierpią zwierzęta,gdy jadą do rzeźni.Ale coś jednak to mięso mnie przyciąga... Co robić ? :stare:

Napisane Nov 4, 2005, 1:33 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

poprostu nie jedz zwłok i tyle nic nei trzeba robic to mega proste :)

Napisane Nov 5, 2005, 11:04 am
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmmmm..............    co zrbic jestesmu mordercami zwierząt....

Napisane Nov 5, 2005, 12:16 pm
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dolicz jeszcze psy....niektóry jedzą...
Żaby...karaluchy...mrówki...pingwiny.....wieloryby...mamuty... itd..

W ciągu całego okresu istnienia człowieka zjedzono mnóóóóostwo zwierząt :P

*Napisane Nov 5, 2005, 3:04 pm
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja babcia pracowała kiedys w rzeźni i widziałam jak prowadzili krówke na rzeź ....... ona płakała ,leciały jej łzy(zwierzątka naprawde dużo wiedzą i rozumieją),a potem podcieli jej gardło i czekali aż się wykrwawi........ :(

ja tam wole pomagać zwierzątkom ,a teraz dokarmiam trzy chore bezdomne kotki i niesamowicie mnie to cieszy,że  juz nie boja sie do mnie podejść i dać się pogłaskać ")

Napisane Nov 10, 2005, 3:55 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

mouse powiedział(a):
moja babcia pracowała kiedys w rzeźni i widziałam jak prowadzili krówke na rzeź ....... ona płakała ,leciały jej łzy(zwierzątka naprawde dużo wiedzą i rozumieją),a potem podcieli jej gardło i czekali aż się wykrwawi........ :(

ja tam wole pomagać zwierzątkom ,a teraz dokarmiam trzy chore bezdomne kotki i niesamowicie mnie to cieszy,że  juz nie boja sie do mnie podejść i dać się pogłaskać ")

http://www.geocities.com/Heartland/Bluffs/3583/catgifs/anicat10.gif

http://www.geocities.com/Heartland/Bluffs/3583/catgifs/anicat9.gif
                                    http://www.geocities.com/Heartland/Bluffs/3583/catgifs/anicat10.gif

Napisane Nov 10, 2005, 4:18 pm Ostatnio edytowane Nov 10, 2005, 4:19 pm przez Zyga
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mouse powiedział(a):

o ile ja wiem to kotki lubią myszy...jesc:)
wiec uwazaj :p hahahaa

Napisane Nov 10, 2005, 5:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja