Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kościół tak czy nie ?

Kościół tak czy nie ? (1263 Głosy)
tak - inaczej nie było by oparcia drogowskazów itd  59.46% - 751 głosów
nie - to zło żyjęce na ludzkiej bezmyślności  40.54% - 512 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kościół tak czy nie ?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jako ze juz strasznie sie dzis nudze postanowiłem sie czegos dowiedziec podobno 90-95% polaków to katolicy
ilu z was chodzi na msze i takie takie
ogólnie ciekawi mnie wasze zdanie

osobiście jestem ochrzczony ale tylko dlatego że nie miałem wyjścia ;) i jak bym nie był tak leniwy to bym sie wypisał z tej szopki......

Napisane Nov 1, 2005, 9:56 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 7:45 am przez Zyga
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam chodze do ksociola bo jestem tak wychowana i mi to nie przeszkadza

Napisane Nov 1, 2005, 9:58 pm
mellow666

mellow666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja do koscioła nie chodze, ksiezy nie lubie, na religie chodze bo rodzicie są nie ugieci ale i tak jedyne co tam robie to sie nudze...norma ogolnie, jednym słowem kosciol = NIE

AVE szMatan lol xD

Ps.:
Pozdrowienia dla Marioli Godek, ktora uwaza mnie za szmataniste omg xD

Napisane Nov 1, 2005, 10:02 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2005, 10:05 pm przez mellow666
mouse

mouse

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mouse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pochodze z małej miejscowości,więc.......
- pierwszy proboszcz jakiego pamietam był strasznym alkoholikiem,nie raz go podnosili z ziemi pod monopolem :cyclops:
-drugiemu proboszczowi urodziło się dziecko rok po tym jak trafił do parafii :)
- a trzeciego proboszcza ,jako ze moj ojciec pracuje w pogotowiu, odwiózł do szpitala z wibratorem w d***e :stare:

.....więc to samo mówi za siebie..... ;)

Napisane Nov 1, 2005, 10:10 pm
nieudacznik

nieudacznik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nieudacznik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ochrzczony, przyjąłem komunię św.
http://img61.imageshack.us/img61/7420/obraz32063oe.jpg
Od tej pory chodziłem do kościoła co niedziela lecz msza to była dla mnie godzina nudów i kara. Ostatnimi czasy, mniejwiecej jakies 2 miesiace temu odczułem, że pan bóg nie potrzebuje takich, którzy chodzą do kościoła z przymusu. Od tej pory czerpie wiedzę o bogu z lekcji religii a modlę się o pomyślnośc w różnych sprawach. O modlitwach wieczornych i porannych w ogóle nie pamiętam (odmówilem jakies 20 razy w zyciu). Do bierzmowania zamierzam przystąpić w tym roku ale w głębi duszy jest to dla mnie okazja do zgarniecia kolejnej góry hajsu na deske. Wierzę w Boga ale nie lubię kleryków ani kościoła, dla nich religia to interes - w katedrze Gnieznienskiej wprowadzono opłaty za zwiedzanie! Krótko mówiąc - jestem katolikiem wierzącym ale niepraktykującym.

Napisane Nov 1, 2005, 10:12 pm
mellow666

mellow666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mellow666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osz ty czorcie...Christopher Godek - The 25cm Penis  B) Hell Yeah

Napisane Nov 1, 2005, 10:17 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2005, 10:18 pm przez mellow666
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

godek post mądry ale foto mnie powaliło

umieram że smiechu

:mbounce:

Napisane Nov 1, 2005, 10:18 pm
natasha

natasha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to natasha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ateistką, nie wierzę w Boga ani w żadne inne bóstwa... Chodzę na religie, bo rodzice tak chcą... Do bierzmowania musze iść bo znowu rodzice.. ale jest to z przymusu... Nie czuję potrzebu wiary.... Może kiedyś się nawrócę.. Ale teraz nie wierzę w to i tyle...

Napisane Nov 1, 2005, 10:29 pm
Plemo

Plemo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Plemo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hyhy xD
Ja jestem...
Tak jak Godek Napisal "Wierzoncy ale nie praktykujoncy"

W Niedziele rano zawsze spie..A Wieczorem nie mam czasu.
Chodze tylko w swięta :P
Na religie chodze.. Bo czemu nie :P

Pozdro

Napisane Nov 1, 2005, 10:41 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2005, 10:43 pm przez Plemo
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

mouse powiedział(a):
........- a trzeciego proboszcza ,jako ze moj ojciec pracuje w pogotowiu, odwiózł do szpitala z wibratorem w d***e .............

aż zadałem sobie trudu żeby poszukac tego ")

Napisane Nov 1, 2005, 10:51 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2005, 10:51 pm przez Zyga
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem mozna wierzyć nie chodząc do kościola

Napisane Nov 1, 2005, 11:07 pm
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kosciół tak,nic do niego nie mam,czasem chodze(jak są święta,czy rozpoczęcie roku szkolnego itp.itd.)ale najgorsze w tym wszytkim jest religia,mamy tak jebnięta facetke na punkcie koscioła,że lepiej nie mówic,ehhh :(

Napisane Nov 2, 2005, 7:17 am
witek0504

witek0504

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to witek0504 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja do kościoła żadko chodze. mysle ze nie trzeba chodzic do kościoła żeby byc chrześcijaninem. Ja np. modle sie co wieczór. Na religie też chodze i sie na niej nudze ale siedze cicho bo mnie strasznie denerwuje moja pani która mówi "ja przyszłam z misja kościoła" słowa tak zwanej Buby. I jeszcze denerwuje mnie teraz bierzmowanie. Przecież to jest taka głupota z tymi indeksami zeby podpisywać że nie wiem co (przynajmniej u mnie. to jest zmuszanie do chodzenia do kościoła. a chodzenie z przymusu nie jest napewno dobre.

Napisane Nov 2, 2005, 8:39 am
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mysle ze wiekoszc osob tu tylko sciemnia

a co do
Zyga powiedział(a):
mouse powiedział(a):
........- a trzeciego proboszcza ,jako ze moj ojciec pracuje w pogotowiu, odwiózł do szpitala z wibratorem w d***e .............

aż zadałem sobie trudu żeby poszukac tego ")

o HHAHAHAHAHAAHAHAHA

Napisane Nov 2, 2005, 1:07 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2005, 1:11 pm przez mala-kaska
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam chodzę i mi to nie przeszkadza...

tak smao jak mi;)/mala-kaska

Napisane Nov 2, 2005, 1:12 pm Ostatnio edytowane Nov 2, 2005, 1:15 pm przez mala-kaska
seballl

seballl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seballl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm kościół... wiem że jest wiem gdzie......  ostatnio bylem w nim okolo 4 lata temu i to tylko dlatego że musialem isc do komuni św. na religie nie chodze nie wierze bo nie mam takiej potrzeby a do bierzmowania to pujde ale również z przymusu rodziców.... ale zyga wyjasniłeś:) hehehehehehehehehe "wibrator w dupie księdza" :)

Napisane Nov 2, 2005, 5:28 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

no to patrzcie i podziwiajcie!

http://img350.imageshack.us/img350/9299/komunia5vc.jpg

HA RZADZE ;-)

Napisane Nov 2, 2005, 6:42 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wow, bede w mniejszości^^
Tak, wierze w Boga. Tak, jestem katoliczka. Tak, chodze do kosciola co niedziele, czasami takze w dni powszednie. Tak, w ogole mi to nie przeszkadza i absolutnie sie tego nie wstydze (jak wy  :thinking:) , a nawet przeciwnie szczyce sie tym.  Tak, czasami myślę, że jestem INNA od wszystkich ludzi. Tak, jestem pełna sprzeczności. Pełna... :stare:

Nigdy nie trafiłam na jakiegos złego ksiedza, przeciwnie- zawsze trafiam na naprawde przykładnych:)
Nie to co u Mouse xD

Napisane Nov 2, 2005, 7:59 pm
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ide do bierzmowania więc chyba nie mam wyboru :]

Napisane Nov 2, 2005, 8:07 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

karolaaa powiedział(a):
Wow, bede w mniejszości^^
Tak, wierze w Boga. Tak, jestem katoliczka. Tak, chodze do kosciola co niedziele, czasami takze w dni powszednie. Tak, w ogole mi to nie przeszkadza i absolutnie sie tego nie wstydze (jak wy  :thinking:) , a nawet przeciwnie szczyce sie tym.....

o ile dobrze pamietam nigdzie nie napisałem że nie wierze w Boga i ze  sie tym szczyce wrecz przeciwnie wiec nie do konca jestes w takiej mniejszości ;)
co wiecej nie jestem do osoby Boga negatwnie nastawiony
nie lubię kościoła (którego z Bogiem w żaden sposób nie łacze to dla mnie zupełnie coś innego) i byłem ciekaw waszego zdania

jestem pełen przekonania (wierze to złe słowo świadczy że przyjęło sie coś co zostało podane - w moim mniemaniu) że jest jakaś tam istota ja bym ją nazwał na potrzeby rozmowy ogólną swiadomością ;)

mam nadzieje że ten temat niw wywoła jakichś nieporozumień

kościół kłamie   :P

Napisane Nov 2, 2005, 10:48 pm Ostatnio edytowane Nov 3, 2005, 12:26 am przez Zyga
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja