Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kościół tak czy nie ?

Kościół tak czy nie ? (1263 Głosy)
tak - inaczej nie było by oparcia drogowskazów itd  59.46% - 751 głosów
nie - to zło żyjęce na ludzkiej bezmyślności  40.54% - 512 głosów

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kościół tak czy nie ?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jako ze juz strasznie sie dzis nudze postanowiłem sie czegos dowiedziec podobno 90-95% polaków to katolicy
ilu z was chodzi na msze i takie takie
ogólnie ciekawi mnie wasze zdanie

osobiście jestem ochrzczony ale tylko dlatego że nie miałem wyjścia ;) i jak bym nie był tak leniwy to bym sie wypisał z tej szopki......

Napisane Nov 1, 2005, 9:56 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 7:45 am przez Zyga
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zyga nie ladnie psiac malymi literkami ze kosciol klamie;P

Napisane Nov 3, 2005, 7:59 am
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
mouse powiedział(a):
........- a trzeciego proboszcza ,jako ze moj ojciec pracuje w pogotowiu, odwiózł do szpitala z wibratorem w d***e .............

aż zadałem sobie trudu żeby poszukac tego ")

muahahahahahaaha ja piernicze hahahahahahahhahah
KOZZZZZZZZAKKKK

Napisane Nov 3, 2005, 8:01 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam jestem wierzacy do kosciola chodze [jestem nawet ministrantem :) , byłem tez na pielgrzymce :)] i nieprzeszkadza mi to, wierze w swoja religje (choc nieprzestrzegam zabardzo dekalogu  :) ) ja bym niepotrafil żyć niewierzac w nic !!

pozdro!!!

Napisane Nov 3, 2005, 8:44 am Ostatnio edytowane Nov 30, 2005, 7:06 pm przez Rojek
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O Zyga, ale czy ja powiedzialam, ze ty nie wierzysz w Boga? :thinking: Nie... Tylko zauwaz ze przed moim postem bylo o wiele wiecej wypowiedzi negatywnych (wrecz wysmiewajacych), mimo ze w ankiecie bylo wowczas osiem na tak i osiem na nie...
A czy kościół kłamie? Możliwe, że tak.Może zbyt koloryzują pewne fakty, a inne ukrywaja.
NIE ZGADADZAM sie z pewnymi pogladami kościoła (tu przykład- stosunek do homoseksualistow kościoła a mój). Mnie tez wkurzaja(np swoimi zapewnieniami iz Kaczynksi byl lepszym kandydatem na prezydenta)...

Napisane Nov 3, 2005, 3:59 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolaaa powiedział(a):
O Zyga, ale czy ja powiedzialam, ze ty nie wierzysz w Boga? :thinking:

no dobra nigdzie jakoś tak chciałem naprostowac ")

Napisane Nov 3, 2005, 5:24 pm
raptor

raptor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raptor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem ateistą chdź moji starzy o tym nie wiedzą idąc do kościoła idę gdzie indziej np. do hipermarketu wracam potem do domu i mówie że byłem w kosciele :rolleyes:  mimo wszystko odczuwam potrzebe wiary może się nawruce aha rodzice posyłają mnie do prywatnej szkoły na dodatek katolickiej

Napisane Nov 3, 2005, 5:26 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I po co ci to raptor? Pff..... Po co kłamiesz? Mi tu teraz nie chodzi o wiare (o jeju jeju Bog nam kłamstwa nie wybaczy :stare: - to ironia, żart jakby co) ale o Twoich rodzicow no i przede wszystkim o Ciebie! Nie rozumiem po co to robisz... Czy nie lepiej powiedziec rodzicom, ze nie masz ochoty chodzic? :) Moi nigdy mnie nie zmuszali. Moj tata jest ateista od zawsze a moja matka chodzi, ale czy ja wierze to moja prywatna, intymna sprawa... :)

Napisane Nov 3, 2005, 5:44 pm
szalaput

szalaput

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szalaput zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA chodze do kościoła bo chce i kropka.

Napisane Nov 3, 2005, 8:03 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahaha..Ja i koścół...
Nie chodze do kościoła i nie wierze w boga , ja w sumie od dziecka tak miałem..nigdy nie wieżyłem w boga , i nie uczęszczałem na msze.
dla mnie to jest jedno wielkie kłamstwo.

Napisane Nov 3, 2005, 10:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

raptor powiedział(a):
...idąc do kościoła idę gdzie indziej np. do hipermarketu wracam potem do domu i mówie że byłem w kosciele

karolaaa powiedział(a):
Czy nie lepiej powiedziec rodzicom, ze nie masz ochoty chodzic?

obawiam sie że nie każdy może tak sobie powiedzieć że nie bedzie chodził i tyle ja jak byłem mały też zamiast do kościoła chodziłem np do parku  :stare: a moja mama to by pewnie chciała żebym został ministrantem ksiedzem papierzem świętym ale ja jestem swięty bez tego ")

a gdy juz sie zdecydowałem powiedziec otwarcie co o tym mysle to bez przerwy praktycznie musiałem słuchac rzeczy w stylu "..jak tak można... wiara przodków.... nie chcesz to nie idź twoje sumienie a kara boska na nas spadnie.....itd "

chhhhmmmmmm ogólnie u mnie w domu jeżeli chodzi o temat kościół to jest niezła szopka ale długo by opowiadac

PS @raptor - nawrÓce

Napisane Nov 3, 2005, 11:36 pm
cyprianb

cyprianb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cyprianb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chodzę do kościoła co niedziele i mi to w ogóle nie przeszkadza. ;];] Godzina na tydzień poświęcona Bogu to bardzo mało. Pozdrawiam.

Napisane Nov 4, 2005, 2:45 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja osobiście nie lubie kościoła i do niego nie chodze...No,bo po co mam chodzić do kościoła jak nawet nie ruzmimem przekazu księdza do mnie...

Napisane Nov 5, 2005, 2:00 pm
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem wierzący, ale nie praktykujący :D Dla mnie 1 godzinna masz to kara... musze wysłuchuwać 30 minutowego kazanie o "dupie marynie". Na religie chodze bo mi nie przeszkadza gadanie katechetki, a pozatym moge sobie pojeździć na fb.

Napisane Nov 5, 2005, 2:46 pm
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mala-kaska powiedział(a):
no to patrzcie i podziwiajcie!

http://img350.imageshack.us/img350/9299/komunia5vc.jpg

HA RZADZE ;-)

co to jest ? kto to? wygladasz jak mala kaska

Napisane Nov 5, 2005, 6:48 pm
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cyprianb powiedział(a):
Ja chodzę do kościoła co niedziele i mi to w ogóle nie przeszkadza. ;];] Godzina na tydzień poświęcona Bogu to bardzo mało. Pozdrawiam.

to samo ale troche jest nudno czasami ... da sie przezyc ... Kosciol zadzi! fb tez! szkola ...... tez ..............nie lubie jej jak wy :D

Napisane Nov 5, 2005, 6:50 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mellow666 powiedział(a):
osz ty czorcie...Christopher Godek - The 25cm Penis  B) Hell Yeah

ahahaha! dobre dobre... XD

Napisane Nov 5, 2005, 8:47 pm
dexter93

dexter93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dexter93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie byłem w kościele jakieś 3 miesiące, ale uważam, że można być wierzącym i nie chodzić do kościoła. Ja się tam niestety nudzę, trzeba wysłuchiwać jakiegoś marudzenia księży (kazanie) przez pół godziny, wogóle jak są wybory, to oni są jednostronni. Wmawianie wszystkim, że wiara jest najlepsza i zdziała cuda tylko bardziej zniechęca do nie chodzenia do kościoła. Ale ja wierzę w Boga, w Jezusa, w Maryję, i wiem, że mogą zdziałać cuda ;) ale jeśli się to wmawia wszystkim parę godzin, to można zbzikować i się będzie rzygać na każdą wieść o tym. Mój brat chodził do gimaznjum Salezjanów i przestał chodzić do kościoła. Więc nie traćcie wiary przez głupie paplanie, bo któs musiał stworzyć świat, życie, przecież z niczego nie mogło nic wybuchnąć... Pozdrawiam.

Napisane Nov 5, 2005, 9:46 pm
dynio112

dynio112

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dynio112 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chodze czaasami nie <Lol>

Napisane Nov 6, 2005, 4:06 pm Ostatnio edytowane Nov 6, 2005, 4:07 pm przez dynio112
greg666

greg666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greg666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

.............do pieca

Napisane Nov 7, 2005, 10:29 am
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale tu klamczuchow...wiekszosc wypowiedzi negatywna a jednak TAK przewaza...lamy z was z tych co klamia...i to takie mega...wstyd...

Napisane Nov 7, 2005, 10:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja