Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kościół tak czy nie ?

Kościół tak czy nie ? (1263 Głosy)
tak - inaczej nie było by oparcia drogowskazów itd  59.46% - 751 głosów
nie - to zło żyjęce na ludzkiej bezmyślności  40.54% - 512 głosów

Strony: << poprzednia ... 146, 147, 148, 149, 150 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kościół tak czy nie ?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jako ze juz strasznie sie dzis nudze postanowiłem sie czegos dowiedziec podobno 90-95% polaków to katolicy
ilu z was chodzi na msze i takie takie
ogólnie ciekawi mnie wasze zdanie

osobiście jestem ochrzczony ale tylko dlatego że nie miałem wyjścia ;) i jak bym nie był tak leniwy to bym sie wypisał z tej szopki......

Napisane Nov 1, 2005, 9:56 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 7:45 am przez Zyga
ziomi16

ziomi16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomi16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie chodze do kosciola wogole, moze i wierze w boga ale i tak mam go w du*pie

Napisane Apr 30, 2009, 4:15 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do rzeczywiście wierzysz w niego pisząc, że masz go w dupie  :P

Napisane Apr 30, 2009, 4:21 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Matek91 powiedział(a):

A czy jedno wyklucza drugie?

Napisane Apr 30, 2009, 4:24 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Clubbasse powiedział(a):
Matek91 powiedział(a):

A czy jedno wyklucza drugie?

Raczej nie, ale jeśli wierzy że on go stworzył to mógł by mieć więcej szacunku.

Napisane Apr 30, 2009, 5:47 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Meserszmyd powiedział(a):
T Rychu - Katolik z dziada pradziada który pozabijał by najchętniej ludzi innej rasy (zwanych przez niego pieszczotliwie - czarnuchami). Nasi bracia w wierze skomlą tylko o zepsuciu społeczeństwa i powołują się na cuda i objawienia, natomiast zamiast pisać te pedalskie wywody mogliby sobie przypomnieć o prostym jak świński ogon celu dla którego ta religia została stworzona ponad 2 tys lat temu - Miłość do bliźniego.

Peace & love!;)

Ale pierdzielisz,

Jezus Chrystus powypierdalal wszystkich kupcow jak zobaczyl ze plugawia swiatynie uprawiajac w niej handel tak samo ja reaguje agresywnie widzac jak plugawe rzeczy piszecie bo delikatne dyskusje nie wchodza z wami  w gre bo od razu jest ironia i chamskie niezwiazane  z tematem

MESERSZMYD
stworzona ponad 2 tys lat temu - Miłość do bliźniego.

A jaka ty chcesz milosc do blizniego na internetowym forum? Mily i uprzejmy to bylem 2 lata temu potem sie okazalo ze na tym forum gdzie przewazaja ironia majaca odciagnac sens bzdurnych ripost to jedyna bron, zreszta z chamstwem sie walczy nie dyskutuje

MESERSZMYD
Dzięki chłopaki, dzięki takim hipokrytom jak wy uświadczam się w przekonaniu aby od tej mafii zwanej kościołem trzymać się jak najdalej!

MMMMMMMMMMMMMMMMMM jak ja lubie takie pitolenie , nie raz nie dwa pisalem iz wiem ze polski kosciol nie jest doskonaly i zawsze pisze ze istota wiary jest czlowiek nie instytucja , pzreciwstawiam sie tylko schematycznymi niczym nie popartymi wyrzutami wobec kosciola pseudoznawcow Polskiej kultury

Napisane May 2, 2009, 12:17 am Ostatnio edytowane May 2, 2009, 12:21 am przez rychu911
Strony: << poprzednia ... 146, 147, 148, 149, 150 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja