Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Kościół tak czy nie ?

Kościół tak czy nie ? (1263 Głosy)
tak - inaczej nie było by oparcia drogowskazów itd  59.46% - 751 głosów
nie - to zło żyjęce na ludzkiej bezmyślności  40.54% - 512 głosów

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kościół tak czy nie ?
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jako ze juz strasznie sie dzis nudze postanowiłem sie czegos dowiedziec podobno 90-95% polaków to katolicy
ilu z was chodzi na msze i takie takie
ogólnie ciekawi mnie wasze zdanie

osobiście jestem ochrzczony ale tylko dlatego że nie miałem wyjścia ;) i jak bym nie był tak leniwy to bym sie wypisał z tej szopki......

Napisane Nov 1, 2005, 9:56 pm Ostatnio edytowane Apr 18, 2007, 7:45 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzaczek powiedział(a):
Historie opowiedziane w Biblii mają charakter przenośny. Jeśli ktoś WSZYSTKIE bieże dosłownie to albo nie czytał Biblii albo jest IMBECYLEM więc proszę mi nie bredzić jacy to księża byli głupi wydając Biblię. 

bajki ezopa tez maja charakter prznośny a żadna z nich nie opowiada o wdowie która oddaje ostatnie grosze  :P

Napisane Nov 25, 2005, 7:26 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Psycholol powiedział(a):
Chodzenie z przymusu to i tak se można wsadzic ja chodze bo chce, chodze bo życie jest złe...

właśnie, co to za chodzenie z przymusu dużo jest takich ludzi

Napisane Nov 26, 2005, 6:03 pm
AciDeK666

AciDeK666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AciDeK666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja być nie praktykująca osoba, ja woleć grzać dupa w wygodny fotel, niż siedzieć w niewygodna i drewniana ławka w kościół :P

*Napisane Nov 27, 2005, 12:26 pm
pig

pig

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pig zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi kościół nie przeszkadza....

*Napisane Nov 29, 2005, 5:26 pm
zielaczek

zielaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej mnie zdziwiła wypowiedź "Uważam, ze można być chrześcijaninem, nei chodząc do kościoła". Nie uważam, siebie za cud chrześcijanina, za jakiegoś guru, ale to już naprawde przesada.  Mozna byc sk8 nie jeżdżac na desce. Można być raperem nie rymując tlyko dlatego, bo wydawca gnojek. Można być graficiarzem i nic nie tagować bo do sklepu po farbę się nei chce pójść. Cóż za żelazna logika. Widać, zę Polscy chcrześcijanie wiedzą na czym polega bycie chrześcijaninem. Cóż, a potem kraj jest jaki jest i wszyscy narzekają -.-
P.S. Sry za literówki, ale też jestem leniwy i ich nie poprawie

Napisane Nov 29, 2005, 5:41 pm Ostatnio edytowane Nov 29, 2005, 5:42 pm przez zielaczek
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

zielaczek powiedział(a):
Najbardziej mnie zdziwiła wypowiedź "Uważam, ze można być chrześcijaninem, nei chodząc do kościoła". Nie uważam, siebie za cud chrześcijanina, za jakiegoś guru, ale to już naprawde przesada.  Mozna byc sk8 nie jeżdżac na desce. Można być raperem nie rymując tlyko dlatego, bo wydawca gnojek. Można być graficiarzem i nic nie tagować bo do sklepu po farbę się nei chce pójść. Cóż za żelazna logika. Widać, zę Polscy chcrześcijanie wiedzą na czym polega bycie chrześcijaninem. Cóż, a potem kraj jest jaki jest i wszyscy narzekają -.-
P.S. Sry za literówki, ale też jestem leniwy i ich nie poprawie

a mnie jeszcze bardziej zdziwiła twoja ;)
oczywiście że mozna byc chrzecijaninem nie chodząc do kościoła wystarczy przyjąć ze istniał jezus chrystus i w historie z nim związane uwierzyc

natomiast nie można byc katolikiem nie chodząć do kościoła (niktórzy mowią że jest sie wtedy nie praktykujacym ale to bzdura)

Napisane Nov 29, 2005, 5:47 pm
zielaczek

zielaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zielaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No dobra mój błąd rzeczywiście masz mnie przyznaje. Jednak i tak za dużo jest osób, które chodzą a niechcą, albo chodzą z przymusu. I to jest złe

Napisane Nov 29, 2005, 5:52 pm
ludo

ludo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chodze do kościoła niejako z przyzwyczajenia, ale np. gdy z jakiegoś powodu omine msze św. to czuje się inaczej nie umię tego wyjaśnić ale religia pomaga mi w życiu, czasem nawet w trudnych sytuacjach. Warto mieć podpore w religi, człowiek który w nic nie wierzy żyje bez celu, a właśnie cel w życiu daje nam energie i powód do życia.

Napisane Nov 29, 2005, 6:03 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem wierzący. Chodze do kosciola itd. itp.

Napisane Nov 29, 2005, 6:14 pm
Jonasz

Jonasz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jonasz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem ateista. nie mam nic do nich dopoki oni nie maja nic do mnie.

Napisane Nov 29, 2005, 6:42 pm
HCC

HCC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HCC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kościół? Pff ...
Jedyne co mi pozostało to wyśmiać tę że instytucje.

Napisane Nov 29, 2005, 7:15 pm
christie

christie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to christie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiara tak (chodz sama tak naprawde nie wiem w co)... kosciol nie... poniewaz nie zgadzam sie z jego zasadami...

Napisane Nov 30, 2005, 1:15 pm
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie!
Każda wiara to niewola!
Narzuca z góry przykazania, zasady itp!
A co za to masz?
Nic!
Nic nazywane niebiem, które nie istnieje!
Każdej wierze, w tym kościołowi nie!

Napisane Dec 1, 2005, 7:46 am
Paul5

Paul5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paul5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chodze,ale tylko raz na miesiąc.

Napisane Dec 1, 2005, 7:01 pm
fundation

fundation

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fundation zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem wierzacy ale ostatni raz w kosciele to bylem..... huhuhuhuhu juz z 5 lat temu :P hehe wierze w boga ale niechce mi sie lazic do kosciola i sluchac tych wszystkich kazan itp

Napisane Dec 1, 2005, 7:44 pm
basketmich

basketmich

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to basketmich zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurwa!! to bzdura chodzic do kosciala ...  do huj pana!! boga to sie ma w sercu a nie kurwa!! w jebanym kosciele:/lub na religi mozna przeciez życ bez chodzenia do kosciala co nie:/  ostatni ras w kosciele bylem 3 lata temu i sie niewstydze:/ pierdole to ---:) :mad:

Napisane Dec 1, 2005, 7:58 pm
miniol

miniol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miniol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja chodze co tydzień i mi to nie przeszkadza bóg jest mi potrzebny bo akurat teraz mam problemy w rodzinie i ja wierze że bóg mi pomoże

Napisane Dec 1, 2005, 8:55 pm
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście nie mam zamiaru obrażać tego, w co wierzą moi kumple. ;D

Napisane Dec 4, 2005, 11:38 am
krytyk

krytyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krytyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heehh ja juz dawno nie chodze do kościółka co widać po mojej szeroko pojętej kulturze osobistej i plugawych rysowanych prze zemnie postaciach(czyżby nie było już dla mnie żadnych świętości?) Ale mam bierzmowanie, chodze na religie i tyle. Widze że niektórzy subtelnie wyrażają swoje zdanie o chrześcijaństwie. Wstydzcie sie faryzeusze! Gińcie w imie Boga plugawe pomioty w czeluściach piekieł! A osobiście troche już powątpiewam w te historyjki o piekle i niebie. Ale w końcu nie wiemy co jest po śmierci no nie? Co do Boga to możliwe że jest ktoś kto to wszystko stworzył(to musi być ktoś podobny do mnie hehe) A tobie Zyga za tego bana spale trzy dębowe krzyże przed domem(Ku klux kaln sie wie hehehe)

Napisane Dec 5, 2005, 1:57 pm
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wierze ale nei chdoze do kosciola. Ksiedzy nei lubie a na religi ciągle gada glupoty i siedze na niej i sie nudze. A co do wypowiedzi jednego z uzytkowników. który poweidzał ze przystąpi do bierzmowania i zbierze troche kasy...? czy to prawda ze zbiera sie kase za bierzmowanie.? czy to jest podobnie jak na komuni? jak to to EXTRAAAAA

Napisane Dec 5, 2005, 2:21 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja