Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » ZERO-Strange world

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ZERO-Strange world
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy czekacie na nowa produkcje zero? Bo ja bardzo :P
Ciekawe co pokaza nowi riderzy np.Elissa Steamer, Ben Gilley, Keegan Sauder B)
Piszcie. ^^)

PAECE

przeniosłem do filmów /hawk
Dodane

*Napisane Apr 2, 2009, 6:03 pm Ostatnio edytowane Dec 17, 2009, 10:29 am przez Karwan89
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film to nie sprzęt jak na moje, jak juz wyjdzie film to napisz w dziale filmy sv

Napisane Apr 2, 2009, 6:24 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście, że czekam. Mam tylko nadzieję, że ten film będzie bliższy "Misled Youth", niż "New Blood", za którym nie przepadam, poza tym jestem ciekawy nowego przejazdu Elissy, którą ostatnio oglądałem na Promo Video Zero z 2007 roku zdaje się. Ciekawy jestem tego, co zrobią nowi riderzy (Gilley, czy Jamie Tancovny). No i stardardowo chyba, muszę wiedzieć, co tym razem wyczarowali (bo inaczej tego nie nazwę) panowie Cole i Thomas.

Napisane Apr 2, 2009, 9:31 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już nie mogę się doczekać :rolleyes: a kiedy ma dokładnie wyjść??

Napisane Apr 2, 2009, 9:38 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam tylko na przejazd JT czekam :P I jestem ciekawy jaką zajebistą muzyke znów podłoży ^^)

Napisane Apr 2, 2009, 9:39 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak zwykle....oby nie taką jak z new blood

Napisane Apr 2, 2009, 9:45 pm
RWTF

RWTF

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RWTF zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CCR- Fortunate Son sie nie jarasz?

Napisane Apr 2, 2009, 9:52 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

RWTF powiedział(a):
CCR- Fortunate Son sie nie jarasz?

ta akurat ok i i z przejazdu hilla tez dobra,ale reszta mi nie podchodzi.

Napisane Apr 2, 2009, 10:03 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2009, 10:07 pm przez saam
pulpa

pulpa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pulpa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W "New Blood" są zajebiste soundtracki.

Napisane Apr 2, 2009, 10:10 pm
Majki1995

Majki1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majki1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo :D  takie klimatyczne muzyczki :D
np, Sandovala ;] albo Cervantesa

Napisane Apr 2, 2009, 10:15 pm
YourMother

YourMother

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YourMother zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no dokładnie, najlepsza jest nuta z przejazdu Sandovala : )

Napisane Apr 2, 2009, 10:15 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak na moje to JT nie bedzie miec partu ;d;d;d;d

Napisane Apr 2, 2009, 11:00 pm
pekindsk

pekindsk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pekindsk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ravenrox powiedział(a):

Pie.r.d.olisz :P

kiedy ma dokładnie wyjść to video?

Napisane Apr 2, 2009, 11:17 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pekindsk powiedział(a):
Ravenrox powiedział(a):

Dokladnie nie wiadomo. Poszukalem troche w googlach i na stronie zero ale tam pisze ze "New video Strange world in progress". Wiec trzeba czekac na dokladniejsze informacje ;)

Napisane Apr 3, 2009, 11:53 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bez obrazy ale to wideo równie dobrze może wyjść za pół roku jak i za 2 lata. O ile się nie mylę i stronka http://www.skatevideosite.com/ nie kłamie to zero new blood wyszło w 2005 a tam była reklama filmu mystery (comming soon), a black and white wyszło w 2007. Więc nie ma co się jeszcze jarać. Co zaś do Chief'a to wątpię, żeby nie miał on przejazdu na tej produkcji :)

Napisane Apr 3, 2009, 2:49 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

pekindsk powiedział(a):
Ravenrox powiedział(a):

ja tez sie jaram dżejmim i tez chce jego part ;p

Napisane Apr 3, 2009, 3:59 pm
Heyahpb

Heyahpb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Heyahpb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wiem nieco o tym, że:
- będzie miał poziom jak "Baker 3",
- premiera to Styczeń/Luty 2010 (ni oficjalnie).

Wiem, bo:
- widziałem jak im idzie,
- od kolesiów ze squadu filmowego.

Oczywiście zapieprzam u BLACK BOX DIST ;>

*Napisane Aug 4, 2009, 3:47 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heyahpb powiedział(a):
Ja wiem nieco o tym, że:
- będzie miał poziom jak "Baker 3",
- premiera to Styczeń/Luty 2010 (ni oficjalnie).

Wiem, bo:
- widziałem jak im idzie,
- od kolesiów ze squadu filmowego.

Oczywiście zapieprzam u BLACK BOX DIST ;>

nie ma co narzekac na taka robote... :)

Napisane Aug 4, 2009, 5:49 pm
breaker5

breaker5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to breaker5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

daty premier juz znane:

29 października w Encinitas (CA)
31 października w Langhorne
7 listopada w Houston

mam nadzieje ze Polska tez sie jakos zalapie na premiery w listopadzie czy w grudniu.

Napisane Oct 24, 2009, 1:11 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na pewno będzie za.je.bisty, podobnie jak każdy inny film Zero i w ogóle całego BlackBoxa. Sądzę, że Wódz nie pozwoli, by jego film okazał się słaby i Strange World wyjdzie maksymalnie dopracowany. Ciekawe, co nowego pokaże maszynka pod tytułem Cole, która właściwie może jeździć po wszystkim, czy też nowsza ekipa Zero, jak np. Tancowny, który na żadnym ich filmie jeszcze nie był (jak się mylę, poprawcie). Wreszcie zastanawiam się, co też wyczyni nam Elissa, która pozamiatała już w damskim gronie skejtborderek  ^^)
Z niecierpliwością czekam na ten film, mam nadzieję, że wy też. Hail to the Chief!

Napisane Oct 25, 2009, 1:14 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja