Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Battlefield: Heroes

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Battlefield: Heroes
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gra wyjdzie dopiero ok. bozego narodzenia. ja mialem to szczescie i dostalem klucz do bety. co sadzicie? podoba wam sie? moze ktos z was gral? ma zamiar grac? ogolnie piszcie co myslicie. tu macie kilka screenow:

http://www.counteragent.com/wp-content/gallery/battlefield_heroes/battlefield_heroes_screenshot-2.jpg

http://www.battlefield-heroes.com/files/sanosuke-profile.jpg

http://web92.s445.deinprovider.de/blog/wp-content/battlefield-heroes_1.jpg

jak widzicie gra jest zrobiona w kreskowkowej oprawie graficznej. jest/bedzie zupelnie darmowa. wiekszosc ciuchow dodatkowych mozna kupic za zdobyte w grze "coinsy", a inne za zakupione za 5 euro. mamy 2 nacje: odpowiedniki niemcow i panow z "ju es ej armi". 3 klasy: gunner, soldier i commando. gunner- ciezka bron, soldier- lekka, commando- snajper. bronie mozna kupowac po odblokowaniu na odpowiednim lewelu. pojazdy: czolgi, samoloty, dzipy. gra sie naprawde fajnie chociaz troche uciazliwe jest wbijanie na strone bf i klikanie PLAY NOW. naprawde warto sprobowac zarejestrowac sie do bety. polecam

Napisane Apr 3, 2009, 6:09 pm
skater299

skater299

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater299 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde chciałbym pograć w tą gre podoba mi się bardzo słyszałem o niej już w zeszłym roku..premiera ostatecznej wersji miała być na marzec ale z tego co czytam z wypowiedzi crasgaxe ma byc na boże narodzenie...spróbuje zarejestrować się do beta

Napisane Apr 3, 2009, 6:32 pm
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No gra ciekawa, na klucz do bety czekam od 4-5 miesiecy :o

Napisane Apr 3, 2009, 8:51 pm
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na klucz czekam juz  pół roku ehhh.

Napisane Apr 3, 2009, 9:07 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja rejestrowalem sie do kazdej fazy. bylo ich chyba 4. oni w kazdej kolejnej przydzielaja klucz przede wszystkim tym ktorzy rejestrowali sie wczesniej. zarejestrowalem sie do 1- nie wyszlo. do 2- tez nie ale wkoncu przy 4 dostalem i gram :) soldier i commando na 7 lvlu  B)

Napisane Apr 3, 2009, 9:18 pm
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mareecky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a z tą premierą to nie przesadzasz? słyszałem, że pod koniec kwietnia... a zresztą Dice
strasznie zwleka z główną premierą tej gry, wkur**ia mnie to bo ile razy przekładali premiere....mam nadzieje .że ta gra nie skończy sie na beta testach.

Napisane Apr 3, 2009, 9:24 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam rozumieć, że jest to multiplay? ;D Wygląda OK, ale chyba poczekam jak wyjdzie pełna. Widzę że seria bf zaczyna iść troche w innym kierunku (m.in. bad company, ten heroes) i w sumie spoko :)

Napisane Apr 3, 2009, 9:34 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

mareecky powiedział(a):
a z tą premierą to nie przesadzasz? słyszałem, że pod koniec kwietnia... a zresztą Dice
strasznie zwleka z główną premierą tej gry, wkur**ia mnie to bo ile razy przekładali premiere....mam nadzieje .że ta gra nie skończy sie na beta testach.

o ile dobrze wiem to battlefieldy wychodzily wlasnie w okresie bozego narodzenia, a skoro przekladaja to wydaje mi sie, ze moze to byc ten okres. gdzies czytalem gdzies slyszalem :)

Napisane Apr 4, 2009, 10:18 am
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to steelgrave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe, załapałem sie. Już sciagam, jak pogram to opowiem  :rolleyes:

edit:

No pograłem, gra zajebiaszcza tylko jedyne co mnie denerwuje, żeby mieć dostęp do ciekawszych ubrań trzeba zapłacić

Napisane Apr 17, 2009, 8:02 am Ostatnio edytowane Apr 18, 2009, 12:04 am przez steelgrave
mizO

mizO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mizO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej dostalem meila z beta keyem ale jak go otwieram to nic mi sie nie wyswielta wie ktos co moge zrobic ?

Napisane Apr 24, 2009, 10:29 am
endrew

endrew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endrew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TF2 lepsiejszy ale zagram i w to

Napisane Apr 24, 2009, 11:00 am
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

mizO powiedział(a):
Ej dostalem meila z beta keyem ale jak go otwieram to nic mi sie nie wyswielta wie ktos co moge zrobic ?

mialem to samo na gmailu. musisz nacisnac "pokaz cala wiadomosc" albo tresc wiadomosci jakos tak i sie wtedy wyswietli caly mail. nie wiem dlaczego tak jest. a tak btw juz commando na 10 lvlu xd

Napisane Apr 24, 2009, 11:42 am
mareecky

mareecky

Member
Wyświetl posty

juz gram parę dni. Gra daję rade

Napisane Apr 24, 2009, 12:14 pm
mizO

mizO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mizO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzis mi przyszedl beta key gra kozak
edit: CRASHAXE na o2 musialem zapisac meila na dysk

Napisane Apr 24, 2009, 8:04 pm
mike1427

mike1427

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mike1427 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha ja już mam 3beta key. porozdawane :D.

Napisane Apr 24, 2009, 9:11 pm
MonkiPL

MonkiPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MonkiPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powoli zaczynam się wkurzać czekam już 15 tygodni i 2 dni a klucza do bety cały czas nie ma :mad:
Inni po  2 tygodniach dostają a Ea mówiło że ci którzy szybciej się zarejestrują będą mieli pierwszeństwo.

Nienawidze EA :mad:

Napisane Apr 25, 2009, 11:00 am
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja dopiero teraz dowiedziałem się o tej grze :P
Czekam na beta key.
Gra zapowiada się  naprawdę ciekawa, plus nie będzie miała dużych wymagań co pomoże w odciągnięciu kolegów od Tibii  :cyclops:

Napisane Apr 25, 2009, 12:39 pm
ahmed08

ahmed08

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ahmed08 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej bo nie czaję.
Kiedy mogę ściągnąć tę grę? Jak dostane ten beta key?

Napisane Apr 27, 2009, 4:09 pm
brawus

brawus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brawus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dostałem Beta key, gra jest super ;] Tylko mam pytanie:
Można jakoś inaczej zdobyć te punkty BF czy tylko drogą kupna?

Napisane Apr 27, 2009, 4:39 pm
steelgrave

steelgrave

Member
Wyświetl posty

niestety, je tylko da się kupić ale razem z lvl dostaje się rzeczy, na 5, 10, 15... itd.

Napisane Apr 27, 2009, 6:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja