Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Skate 3

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate 3, gdy powstanie...
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.
W necie krążą plotki że w 2010 roku ea ma zamiar wydać skate 3.
Dużo ludzi na anderku ma swoje konsolki a w konsolkach skate 2, więc to do nich ale też także do tych którzy posiadają skate, kieruję pytanie :
Co byście zmienili?
No to ja zaczne:
przydałaby się lepsza grafa,
więcej tricków (jest dużo ale nie ma wszystkich)
większe miasto (w skate 2 jest maluutkie)
troche więcej ciuchów, desek i akcesoriów,
no i dłuższy gameplay (skate 2 jest kruciutki :) )
a, i jezcze takie cos -
czasami zdarza sie że na przeszkodzie stoi ci jakiś pedastrians i sie nie ruszy, więc przydałoby się coś takiego jak "krzyknięcie" do przechodnia żeby spie***lał z drogi bo dostanie po ryju :)

mówcie co wy byście dodali :)
pozdro

Napisane Apr 5, 2009, 3:45 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta a w 2030 ma byc diablo 4... pewnie zwykla plota i tyle, nie mam ps3 ani Xa ale w skate dodalbym triki, to krzykniecie tez calkiem dobry pomysl. nie wiem, moze to juz bylo ale jesli nie to dodalbym takie cos ze ciuchy nie sa przyklejone do naszej postaci tylko leza na niej tzn np robisz ollie to bluza lekko sie unosi albo faluje cos w ten desen. ogolnie dobra gra nie ma za duzo do poprawy, co najwyzej moga cos dodac.

Napisane Apr 5, 2009, 4:06 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ja na ich miejscu dalej pracowałbym nad fizyką...

Napisane Apr 5, 2009, 4:07 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

crashaxe powiedział(a):
ta a w 2030 ma byc diablo 4... pewnie zwykla plota i tyle, nie mam ps3 ani Xa ale w skate dodalbym triki, to krzykniecie tez calkiem dobry pomysl. nie wiem, moze to juz bylo ale jesli nie to dodalbym takie cos ze ciuchy nie sa przyklejone do naszej postaci tylko leza na niej tzn np robisz ollie to bluza lekko sie unosi albo faluje cos w ten desen. ogolnie dobra gra nie ma za duzo do poprawy, co najwyzej moga cos dodac.

ciuchy juz faluja :) moze nie jakos strasznie ale faluja

Napisane Apr 5, 2009, 4:08 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):

to jest prawda :D

Jakieś takie pierdoły, jak np wlepy na deski etc. nie byłyby złe.
W sumie gra jest na prawdę wypas, a co zmieniac więcej?? Ja bym ułatwił poruszanie się bez deski, bo czasami można się ładnie wku**ić  ^^)

Napisane Apr 5, 2009, 4:31 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klimat, podobny do tego z pierwszego Skate,
Trudniejsze wykonywanie tricków, mniej więcej takie jak w pierwszym Skate,
Dłuższy gameplay,
Ogólnie wyższy poziom trudności.

Napisane Apr 5, 2009, 4:32 pm
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

miLosz07 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):

to jest prawda :D

Jakieś takie *****ły, jak np wlepy na deski etc. nie byłyby złe.
W sumie gra jest na prawdę wypas, a co zmieniac więcej?? Ja bym ułatwił poruszanie się bez deski, bo czasami można się ładnie wku**ić  ^^)

o taak przydałoby się

Napisane Apr 5, 2009, 5:09 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo cos takiego ja bylo w TH AW ze walisz deska po mordzie :D

Napisane Apr 5, 2009, 5:26 pm
GiM5

GiM5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GiM5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Klimat ze skate 1 rzadzi owiele lepszy niz w 2 a tak poza tym to ja bym dodal cos co odswiezyloby ta gre. No i z ta odzywka do przechodniow to fajne ale czy ta jest w zyciu? ;) To ma byc realna gra.A poza tym bym dodal edytor skate- parkow w stylu tego z Tonego Hawka i wolalbym zeby byla grafa taka jak w jedynce bo w dwojce jest slaba ^^) A i jeszcze dalbym nowych prosow Chad Muska zwlaszcza i Reynolds oraz Dollin

*Napisane Apr 5, 2009, 5:29 pm Ostatnio edytowane Apr 5, 2009, 5:30 pm przez GiM5
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

GiM5 powiedział(a):
Klimat ze skate 1 rzadzi owiele lepszy niz w 2 a tak poza tym to ja bym dodal cos co odswiezyloby ta gre. No i z ta odzywka do przechodniow to fajne ale czy ta jest w zyciu? ;)
a magiczne słowo wyp..rdalaj? :)
a edytor sk8parków niebyłby za realny ;)

Napisane Apr 5, 2009, 5:44 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam tylko jedynkę jak narazie, więc wypowiem się co mnie irytuje i co bym zmienił. Przede wszystkim dodałbym możliwość zmiany sponsora, a także możliwość własnej firmy - w moim odczuciu fajnie by było móc zrobić jakąś swoją grafikę, nazwać firmę i wypuścić jakieś produkty i potem np. zebrać team  :P Fajnie by było jakby za kasę można by kupić jakiś teren i go wyposażyć tak jak się chce, czyli coś w stylu budowania skateplazy. Pozytywnie by było gdyby zrobili jakieś naprawdę duże miasto do trybu online po którym by można było pośmigać z kumplami  ;) Dodałbym więcej oldschoolowych trików i freestyle i pozwoliłbym graczowi zrobić własną trickbook ze swoimi ulubionymi trickami, a żeby to ładnie wchodziło można by się przełączać między trickbook'ami :) Dodałbym więcej misji i losowych eventów, tak że nawet po zakończeniu fabuły, było by co robić bo np. byłyby zawody. Ogólnie bym chciał, żeby następne Skate. było większe i bardziej rozbudowane, tak żeby ta gra dla typa który naprawdę jeździ na desce nigdy się nei nudziła. Fajnie by było gdyby można było unlockować jakieś filmiki czy coś , a jeszcze fajniejsze byłoby połączenie się z firmami które są w grze tak, aby kolekcje desek itd. były regularnie upgradowane na takie, które są rzeczywiście w sklepach.  :rolleyes:

Napisane Apr 5, 2009, 5:59 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja wracając do tej fizyki to dodałbym niszczenie się deski oraz postaci. W przypadku deski to wiadomo łamanie się, ścieranie się grafik, po wyższych skokach żeby trucki puszczały i kółka odlatywały, żeby papier się zużywał (np. mniejsze ollie, wolniej kręcący sie flip) i takie tam. A co do postaci to widoczne jakieś zadrapania, rany, brudne ubrania itp. Bo chyba tego nie ma nie? ;)

Napisane Apr 5, 2009, 6:46 pm
miLosz07

miLosz07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miLosz07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są rany i ciuszki się brudzą :)

Z tą swoją własną firmą też nie głupi pomysł  :rolleyes: 

Napisane Apr 5, 2009, 6:54 pm
GiM5

GiM5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GiM5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
A ja wracając do tej fizyki to dodałbym niszczenie się deski oraz postaci. W przypadku deski to wiadomo łamanie się, ścieranie się grafik, po wyższych skokach żeby trucki puszczały i kółka odlatywały, żeby papier się zużywał (np. mniejsze ollie, wolniej kręcący sie flip) i takie tam. A co do postaci to widoczne jakieś zadrapania, rany, brudne ubrania itp. Bo chyba tego nie ma nie? ;)

No lamania desek nie ma ale zabrudzone ubrania,zniszczone buty i rany na ciele postaci pewnie ze sa.Oczywiscie w 2 bo w jedynce rzyczywiscie nie ma

Napisane Apr 5, 2009, 6:57 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1.niszczenie się desek(łamanie taili, łamanie ogólne itd,)
2.własne nazwisko na pro modelach (ja miałem jako swój pro model w skate 2 deskę rattraya)
3.prawdziwe rurki bo w skate 2 są dzwony jakieś
4.tricki (indy, impossible itd.)
5.lepszy edytor twarzy
6.rozwalanie spotów
7.możliwość bycia na switchu nie będąc na fakie.
8. tricki na rampie typu rock to fakie itd.
9.zadania na konkretny trick a nie na nabijanie :D
10. lepsza muzyka i fizyka :D

Napisane Apr 5, 2009, 7:06 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ta bym sie jaral robieniem swoich spotów jak ktos wczesniej wspomnial ( wykupienie posiadlosci ) oraz ta firma, to by bylo dobre:D projektujesz buty trucki itp :D dobrze by bylo

Napisane Apr 5, 2009, 7:32 pm
EVILPEDRO

EVILPEDRO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVILPEDRO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

albo ze robisz se kumpla, dzwonisz zeby przyjechal na spot grasz z nim tam w s.k.a.t.e :D

Napisane Apr 5, 2009, 7:43 pm
shout

shout

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shout zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie nie ma sensu robienia skata 3 ( imo sama 2 była przeciętniakiem w przeciwieństwie do 1), ale wiadomo panowie z ea, hajs chcą robić  ...

Napisane Apr 5, 2009, 7:46 pm Ostatnio edytowane Apr 5, 2009, 7:48 pm przez shout
krauzik2

krauzik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krauzik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uwaga uwaga, jest pierwszy srceen O ;

Napisane Apr 5, 2009, 7:55 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

GiM5 powiedział(a):
ShadowPL powiedział(a):

No lamania desek nie ma ale zabrudzone ubrania,zniszczone buty i rany na ciele postaci pewnie ze sa.Oczywiscie w 2 bo w jedynce rzyczywiscie nie ma

No to te puszczanie trucków i kółek przy zbyt dużej wysokości dropp'u itp. A i jak się już tak czepiać, to mogliby zrobić jakieś realniejsze nazwijmy to "upadanie". Już i tak dobrze że przy tych mniejszych nieudanych trickach gość nie leży od razu tylko sie tam na nogach utrzyma, ale w to co zamienia się postać podczas upadania człowiekiem nazwać chyba nie można tylko jakąś walącą się masą...znaczy sie upadł na kolano to żeby się chwycił za nie że boli albo na ręke żeby tak odruchowo za nią złapał wiecie o co cho...

Napisane Apr 5, 2009, 8:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja