Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » Skate 3

Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate 3, gdy powstanie...
GesiorFB

GesiorFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GesiorFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema.
W necie krążą plotki że w 2010 roku ea ma zamiar wydać skate 3.
Dużo ludzi na anderku ma swoje konsolki a w konsolkach skate 2, więc to do nich ale też także do tych którzy posiadają skate, kieruję pytanie :
Co byście zmienili?
No to ja zaczne:
przydałaby się lepsza grafa,
więcej tricków (jest dużo ale nie ma wszystkich)
większe miasto (w skate 2 jest maluutkie)
troche więcej ciuchów, desek i akcesoriów,
no i dłuższy gameplay (skate 2 jest kruciutki :) )
a, i jezcze takie cos -
czasami zdarza sie że na przeszkodzie stoi ci jakiś pedastrians i sie nie ruszy, więc przydałoby się coś takiego jak "krzyknięcie" do przechodnia żeby spie***lał z drogi bo dostanie po ryju :)

mówcie co wy byście dodali :)
pozdro

Napisane Apr 5, 2009, 3:45 pm
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak z tą opcją ustawiania się z ziomplem na konkretnym spocie? Sprawuje sie jakoś?

Napisane May 22, 2010, 11:26 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak niezbyt, przyjezdza i zaraz ucieka gdzie indziej

Napisane May 23, 2010, 12:23 pm
ddjd

ddjd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddjd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ShadowPL powiedział(a):
a jak z tą opcją ustawiania się z ziomplem na konkretnym spocie? Sprawuje sie jakoś?

to taka opcja ze wpada i jedzi w okolicy ale ty zawsze go widzisz, robi wlasne linie i tak w kolko

Napisane May 23, 2010, 3:30 pm
kamis

kamis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bez jaj, już dawno po premierze a nikt grać na necie nie chce?

Napisane Jun 20, 2010, 9:02 pm
jambox90597

jambox90597

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jambox90597 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szukam ludzi do teamu potrzebuje 6 osób,ponieważ chcę zdobyć trofeum.Mój nick to PBytom a team to btm skateboards.Gram na PS3

Napisane Oct 14, 2010, 12:22 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2010, 12:27 pm przez jambox90597
rollerskate

rollerskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rollerskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema mam taki problem a więc zacząłem grać coś tam zrobiłem parę misji i teraz brat chce zrobić osobną  karierę . gdzie to zrobić ?

Napisane Feb 21, 2011, 5:29 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedy wam sie Szafransky odblokowal? bo ja juz doszedlem do tego miliona no i zostalo mi troche misji , najwiecej hall of meat no i nadal nie moge go odblokowac;p kiedy bedzie?

Napisane Feb 21, 2011, 6:49 pm
skatepat17

skatepat17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatepat17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kutwa musze się logować po latach nieobecności żeby odpowiedzieć jakiemuś cymbałowi na banalne pytanie /....
proste
1 musisz przejśc misję z indykiem i kozim rogiem
2 po przejściu misji udajesz się do znachora we mszanie grasz w nim w rozbieranego brydźa kiedy wygrasz masz dwa wyjścia
1idziesz do sklepu i proszisz o eukaliptuklakofituor
albo 2 idzisz i o nic nie proszisz wtedy znachor się wkurfia i może Cię okaleczyć tempom głową martwego dziecka
kiedy powrócisz z bojów idąc w stronę szabdy uważaj na cmentarzysko żydów i na "dziedzica siwego" strzeż się palladynów " to zapalim co " tak naprawdę chcą zjeść Twoją duszę i okiełznać ciało by gwałcić całą noc:)
po powrocie do jasknini Szafrański cały zadowolony będzie odblokowany
PS i tak nie pograsz bo masz bombla na palcu
PS2 wpadne sobie pograć w następnym tygodniu
PS5 jest jeszcze Bartek ?

Napisane Feb 22, 2011, 10:53 pm
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

xDDDDDDDD

nie ma bartka

dzieki , wreszcie odblokuje :))))

Napisane Feb 23, 2011, 4:53 pm
norbiman

norbiman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to norbiman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej wie ktoś czy skate 3 będzie na PC? bo nigdzie nie moge znalezc ;|

Napisane Feb 26, 2011, 3:07 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

norbiman powiedział(a):

jak mi wykupisz gwiazde na nk to bedzie

Napisane Feb 26, 2011, 3:14 pm
axelskate1

axelskate1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to axelskate1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

norbiman powiedział(a):

są różne emulatory, i inne np znalazłem dzis polski tutorial http://www.youtube.com/watch?v=T8I4LPC7m3Q
ale wszystkie te wersje sie ścinają i są z nimi ogółem problemy ale da sie grać. ja próbowałem wiele razy i nie mmoge znaleźć sposobu, mam nadzieje że komuś z was sie uda.

Napisane Mar 28, 2011, 5:52 pm
sk8Kaczuszka

sk8Kaczuszka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8Kaczuszka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiecie może jak zacząć karierę od nowa ? Bo już zrobiłam większość zadań i chciałabym zacząć od początku.

Napisane Oct 8, 2011, 11:58 am
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sk8Kaczuszka powiedział(a):
Wiecie może jak zacząć karierę od nowa ? Bo już zrobiłam większość zadań i chciałabym zacząć od początku.

Stwórz nowy profil na konsoli/usuń save gry.

Napisane Oct 8, 2011, 5:33 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

axelskate1 powiedział(a):
norbiman powiedział(a):

są różne emulatory, i inne np znalazłem dzis polski tutorial http://www.youtube.com/watch?v=T8I4LPC7m3Q
ale wszystkie te wersje sie ścinają i są z nimi ogółem problemy ale da sie grać. ja próbowałem wiele razy i nie mmoge znaleźć sposobu, mam nadzieje że komuś z was sie uda.
To co ty dałeś to jest emulacja wii i skate it :) a nie samego skate :P Z punktu widzenia programistycznego emulacja to jest naprawdę mega trudna sprawa, tak więc jakiegoś emulatora ps3 albo x360 na obecne komputery za szybko bym się nie spodziewał :)

Napisane Oct 9, 2011, 11:32 am
Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja