Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Marki ciuchów - czy MUSZĄ ozn...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Marki ciuchów - czy MUSZĄ oznaczać przynależność do grupy?
drosophila

drosophila

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drosophila zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak się zastanawiam, co sądzi ogół na ten temat.
Czy Waszym zdaniem w dzisiejszych czasach ubieranie się w marki typu Vans, Etnies, Element etc musi koniecznie oznaczać chęć stworzenia pozorów "podpinania" się pod określoną subkulturę? Czy uważacie, że założenie butów firmy pierwotnie produkującej je dla społeczności skaterów przez kogoś, kto z deskorolką nie ma nic wspólnego to totalne pozerstwo, czy też (podobnie jak ja) uważacie, że wszystko jest dla ludzi i niech sobie każdy chodzi w czym chce?
Na forum się nie udzielam, ale spotykam się często w gronie deskorolkowców z tekstami wyśmiewającymi ludzi ubranych tak a nie inaczej (zgodnie z ich gustem a niekoniecznie pasją czy umiejętnościami) i mówiąc szczerze to takie teksty wydają mi się pozerskie, a nie facet noszący czapkę Adio, która mu się po prostu podoba.

Napisane Apr 12, 2009, 2:19 pm
Sk8sc

Sk8sc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8sc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No raczej
Kazdy chodzi w czym chce i co mu sie podoba i bez sensu jest mowienie tak jak napisales ze np. ktos ma buty np. nike sb a na desce nie jezdzi to ze pozer ma takie buty bo takie mu sie podobaja i tyle i to sie tez tyczy innych ubran ; )))

Napisane Apr 12, 2009, 2:31 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogólnie to nie, ale jeżeli ma koszulka "ja <3 Deskorolkę" i nie jeździ no to raczej.

Napisane Apr 12, 2009, 2:35 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bl4zej powiedział(a):
Ogólnie to nie, ale jeżeli ma koszulka "ja <3 Deskorolkę" i nie jeździ no to raczej.

To są tacy ludzie; O ?

Napisane Apr 12, 2009, 2:36 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak się decyduje na zakup np. bluza za 140zł(dla mnie to jest sporo) to wolałbym żeby miała na środku wielki znak jakiejś firmy deskorolkowej bo mi się to podoba i kupiłbym tą bluzę...ale nie kupiłbym bluzy deskorolkowej która nie ma tego loga bo równie dobrze mógłbym kupić bluzę za 30zł na targu w takim samym kolorze...

Napisane Apr 12, 2009, 3:25 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nicoren powiedział(a):
Ja jak się decyduje na zakup np. bluza za 140zł(dla mnie to jest sporo) to wolałbym żeby miała na środku wielki znak jakiejś firmy deskorolkowej bo mi się to podoba i kupiłbym tą bluzę...ale nie kupiłbym bluzy deskorolkowej która nie ma tego loga bo równie dobrze mógłbym kupić bluzę za 30zł na targu w takim samym kolorze...

wybacz, ale... jesteś idiotą :(

Napisane Apr 12, 2009, 3:27 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czokapik powiedział(a):
Nicoren powiedział(a):

Nie udało mi się odpowiednio sformułować zdania ale dlaczego nazwałeś mnie idiotą?
Po prostu staram się kupować ubrania na deske...tak, lepiej brzmi...

Sk8sc@ dokładnie...

Napisane Apr 12, 2009, 3:33 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2009, 3:36 pm przez Nicoren
Sk8sc

Sk8sc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8sc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czokapik powiedział(a):
Nicoren powiedział(a):

Dlaczego tak sadzisz? Jest w tym jakis sens zalozmy taka bluza np. etnies'a z logiem firmy lub jakas fajna grafika fajnie sie prezentuje a taka czysta bluza tylko tyle ze z oryginalna metka juz nie bardzo

Napisane Apr 12, 2009, 3:33 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2009, 3:34 pm przez Sk8sc
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myśle, że ten temat nie ma sensu. Tutaj każdy powie, że to bez różnicy czy nosi bluze z targu, czy za 150zł. Wiadomo, że każdy chce błyszczeć.

Napisane Apr 12, 2009, 3:34 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czokapik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nicoren powiedział(a):
czokapik powiedział(a):
Nicoren powiedział(a):

Nie udało mi się odpowiednio sformułować zdania ale dlaczego nazwałeś mnie idiotą?

Sk8c@ dokładnie...

uważam że jesteś idiotą bo stawiasz wygląd(nie ma to jak lans znaczkiem vansa/adio/dc B)) przed wykonanie/materiał/jakość co dla mnie jest najważniejsze ...

Napisane Apr 12, 2009, 3:38 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzieci, kiedy pojmiecie ze subkultury to go-wno? Co to wogole znaczy ''ja jestem skej8tem jojo'' w pewnym momencie stwierdzicie ze to syf i nie chce sie wma spinac po to zeby ktos na ulicy kogo widzicie 4,5 sekundy zaklasyfikowal was do jakiejkolwiek grupy. jak dla mnie chodzenie w rzeczach ktore 3/4 pow sa zajechane logiem firmy to ubogie i tanie.O wiele bardzije wole sobei obaczyc na ulicy jakiegos zajawkowego kolesia lub laske ktorzy maja na
tyle wyobrazni ze laczac niewazne jakie zreczy wygladaja poprostu fajnie

Napisane Apr 12, 2009, 3:40 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

czokapik powiedział(a):
Nicoren powiedział(a):
czokapik powiedział(a):
Nicoren powiedział(a):

Sk8c@ dokładnie...

uważam że jesteś idiotą bo stawiasz wygląd(nie ma to jak lans znaczkiem vansa/adio/dc B)) przed wykonanie/materiał/jakość co dla mnie jest najważniejsze ...

Myślisz że np. bluza fallena nie jest dobra jakościowo? ja np nigdy nie kupiłbym butów z nubuku bo wiem że wytrzymają mi 2 dni...dla mnie też materiał jest ważny...

Karas93 zważaj sobie...

Napisane Apr 12, 2009, 3:41 pm
Sk8sc

Sk8sc

Member
Wyświetl posty

Hmm...Jezeli ktos stawia na wyglad to od razu jest lanserem ?

Napisane Apr 12, 2009, 3:43 pm
czokapik

czokapik

Member
Wyświetl posty

Nicoren powiedział(a):

Myślisz że np. bluza fallena nie jest dobra jakościowo? ja np nigdy nie kupiłbym butów z nubuku bo wiem że wytrzymają mi 2 dni...dla mnie też materiał jest ważny...

Karas93 zważaj sobie...

co ma piernik do wiatraka ?
nie wątpię w to że bluza fallena nie jest dobra jakościowo, ale sam stwierdziłeś że wolał byś kupić bluzę na targu za 30 zł o takim samym kolorze niż na przykład bluzę fallena bez żadnego loga za 150 zł ...

ps. nubuk jest dobrym materiałem(jeśli jest dobrej jakości) więc co Ty gadasz...

@Topic, zgadzam się z Rychem...

Napisane Apr 12, 2009, 3:47 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2009, 3:53 pm przez czokapik
UncleCamill

UncleCamill

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UncleCamill zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sk8sc powiedział(a):
Hmm...Jezeli ktos stawia na wyglad to od razu jest lanserem ?

Nie, ale jeżeli stawia na znaczek, to tak...

@ Moge się założyć, że więszość z was, mając do wyboru bluze z logiem element za 150zł i inną taką samą bez loga za 100 zł pewnie wybrałaby tą elementa, bo przecież "ma znaczek". Pomijając fakt, że obie są wykonane z identycznego materiału w identyczny sposób...

down@
Święta racja...

Napisane Apr 12, 2009, 3:52 pm Ostatnio edytowane Apr 12, 2009, 4:28 pm przez UncleCamill
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co z tego z jakiej firmy jest bluza?
Jak dla mnie to jest powalone, ludzie nie mają w czym chodzić,
a wy nie chodzicie w jakieś bluzce, bo ma słabą firmę.

Napisane Apr 12, 2009, 3:56 pm
drosophila

drosophila

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drosophila zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale odbiegacie od tematu, chodziło mi o to, czy osoba, która nie jeździ na desce / rolkach / bmxie ma Waszym zdaniem "prawo" nosić marki zakorzenione w kulturze skate'owskiej.

Napisane Apr 12, 2009, 4:01 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A chuj mnie obchodzi czy ktoś kupuje markowe ciuchy dla lansu. Jak go stać to niech kupuje. Ja tam pierdole firmy, kupuje bo mi się podoba i wiem że firmowe mi dłużej potrzyma. Na pewno nie kupuje dla logo.

Napisane Apr 12, 2009, 4:02 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
O wiele bardzije wole sobei obaczyc na ulicy jakiegos zajawkowego kolesia lub laske ktorzy maja na

Propsy dla Rycha.

Nie ubieram się na bazarze, ale patrzę na to, jak ubranie wygląda, nie jakiej jest marki.

Napisane Apr 12, 2009, 4:04 pm
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

KroVa powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
O wiele bardzije wole sobei obaczyc na ulicy jakiegos zajawkowego kolesia lub laske ktorzy maja na

Propsy dla Rycha.

Nie ubieram się na bazarze, ale patrzę na to, jak ubranie wygląda, nie jakiej jest marki.

Zgadzam się z wami...

Napisane Apr 12, 2009, 4:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja