Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ANDEGRAND skin do gg

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ANDEGRAND skin do gg, Ściągnij sobie skórkę do gg
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pół roku temu zrobiłem sobie skina do gadu gadu. Chyba nikt nie wie że można sobie go od dawna juz ściągnąć.

POBIERZ

i prawy przycisk myszy/ zapisz element docelowy jako

Napisane Nov 4, 2005, 1:40 pm Ostatnio edytowane Nov 4, 2005, 1:46 pm przez Wojtass
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi ten skin na gg 7.0 nie chce sie uruchomić :/

Napisane Nov 4, 2005, 1:53 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak, byc moze, zrobiony jeston z mysla o wczesniejszych wersjach. wogule nie wiem co dziala na 7.0 :| totalny shit

Napisane Nov 4, 2005, 2:00 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde nie miesciu mi sie zaduzy ten skin i kolory głupio dopasowane :d jakos sie zlewa tak

Napisane Nov 4, 2005, 3:25 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

aha, to nie jest skin na rozdzielke 800x600 !!!

Napisane Nov 4, 2005, 3:35 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wiem :d mam większą rozdzielczość 1024 x 768

Napisane Nov 4, 2005, 6:18 pm
Mutt

Mutt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mutt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze byc;] ale tak troiche głupio kolory dopasowane;] ale i tak barwo za checi i za wykonainie;]

Napisane Nov 5, 2005, 8:50 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mimtez za duzy sie zrobił :p

Napisane Nov 7, 2005, 7:31 am
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aah taki średni  :) widziałem lepsze of course ale nice że ci sie chciało  :cyclops:

*Napisane Nov 13, 2005, 9:09 pm
mwmw

mwmw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mwmw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tam od dawien dawna mam ten skin:P
ale go nie używam
nie podoba mie sie...
zrób nowy, na większą roździelczość i na nowsze gg...

...pozdro...

Napisane Nov 16, 2005, 10:12 pm
lota

lota

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lota zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurde na tym 7.0 gg nic nie dziala. Nawet ten skin

Napisane Dec 5, 2005, 2:29 pm
Louie

Louie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Louie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh można już go było ściągnąć dłuuuuuuugi czas temu, no i jest nawet dobry ;) na gg 6.1 mi chodzi bez problemowo :)

Napisane Dec 5, 2005, 2:34 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czemu mi nie che zadziałac jak go mam rozpakować?? Odp na PM Thx

*Napisane Dec 5, 2005, 2:50 pm
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam na wersji 7,0 nie chodzi...

Napisane Jun 16, 2006, 12:05 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam wiedziałem ze mozna go sciągac :P

Napisane Jun 16, 2006, 12:33 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no...hmm , daje radę , ale sobie go nie ustawię.

Napisane Jun 16, 2006, 1:35 pm
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak kiedyś miałem gg 6.1 to go sobie używałem przez pewien czas ale teraz jak mam 7.1 to już nie działa...

Napisane Jun 16, 2006, 1:39 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

już go sobie bardzo dawno temu ściągnąłem

Napisane Jun 16, 2006, 2:26 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja powiem jedno, nie gg7 jest shit tylko ten skin, w oglole mi sie nie podoba.

Napisane Jun 16, 2006, 2:30 pm Ostatnio edytowane Jun 16, 2006, 2:30 pm przez danlancher
brat5

brat5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brat5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zainstaluje sobie starą wersje gg:p

Napisane Jun 22, 2006, 3:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja