Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Nauka trików

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Nauka trików
UkaszZz

UkaszZz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UkaszZz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak myslicie.Lepiej jest sie uczyc triku do perfekcji ze zawsze bedzie siadac czy poprostu wyjdzie raz i zabierasz sie za nastepny a tamten tak powoli przy okazji dopracowujesz.?

*Napisane Apr 20, 2009, 1:46 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo ze lepiej do perfekcji :D Ale jak juz kilka razy ten zrobisz to mozesz sie uczyc tego i nastepnego :D Pozdro

Napisane Apr 20, 2009, 2:00 pm
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To juz twoj wybor :) I zle ujales to 2 ... wyjdzie raz troche jeszcze pokatowac i dopiero za nastepny :) Ja zaczalem tak robic ale czkiedy juz sie ucze nastepnego tricku to sobie jeszcze wracam do wczesniejszego ... kazdy ma wlasne sposoby

Napisane Apr 20, 2009, 2:29 pm
michalina7

michalina7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalina7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja shovita katowałam przez pół roku -.- i byłam tak wqr że tylko shovit,shovit i shovit i w końcu siadł xD ale teraz to raczej kilka tricków się uczę bo cały czas jedno i to samo to masakra xD

Napisane Apr 20, 2009, 2:52 pm
Pimpzibit

Pimpzibit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pimpzibit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to wole uczyć się do perfekcji, gdy ucze się jakiegoś tricku np. heelflip, to robie przy okazji sobie tak dla czillu popshovita, fejki bs 180 :p

Napisane Apr 20, 2009, 3:08 pm
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

katuj dalej ten sam a bedzie <ok> :)

Napisane Apr 20, 2009, 3:21 pm
rafmix1

rafmix1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rafmix1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taa, lepiej jest sie nauczyc tricku do perfekcji bo potem nie musisz sie nad nim meczyc ;d

Napisane Apr 20, 2009, 3:41 pm
gagatek4

gagatek4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gagatek4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Staram się uczyć tricków do perfekcji.
Ale kicka przez swoją całą historie jazdy szlifuję...  ;)

Napisane Apr 20, 2009, 3:52 pm
maniekngs

maniekngs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniekngs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie najlepiej cały czas jeden ćwiczyć :) no ale jak ci juz wychodzi bokiem :) to ułóż sobie taka niby trase :) że w danym miejscu próbujesz inny trick :) ja tak robie jak mnie wkurzy katowanie tego samego w kółko:)

Napisane Apr 20, 2009, 4:19 pm
ciarkus

ciarkus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciarkus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

im więcej razy będziesz katował jeden trick tym będzie wychodził brzydszy

Napisane Apr 20, 2009, 8:18 pm
gagatek4

gagatek4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gagatek4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciarkus powiedział(a):

gó.no prawda

Napisane Apr 20, 2009, 8:27 pm
Dredzik94

Dredzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dredzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciarkus powiedział(a):

ch.uj.a wiesz

Napisane Apr 20, 2009, 8:37 pm
konopskate7

konopskate7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to konopskate7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale nawet jak jeździsz 5 lat i umiesz zrobic  50 na 50kickflipów to musisz codziennie zrobić kilka zeby ci sie utrwalał :)

Napisane Apr 20, 2009, 8:44 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

konopskate7 powiedział(a):
Ale nawet jak jeździsz 5 lat i umiesz zrobic  50 na 50kickflipów to musisz codziennie zrobić kilka zeby ci sie utrwalał :)

prawda ;)

Napisane Apr 20, 2009, 8:52 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pier.dolicie farmezony lepiej nauczyć się triku i zabierać się za nastepny, a poprzedni sobie robić w czasie chillowej jazdy. W ten sposób umiesz więcej trików i masz opanowana koordynacje na wielu płaszczyznach. A umiejąc więcej trików odkrywasz jak lepeij zrobić poprzednie. w ten sposób nagle triki które umiałeś tak sobie zaczynają wchodzić zadziwiająco często. Ja mam taką politykę i nie narzekam. Dobrze czasami tez jak nie ma sie koncepcji na jazdę zrobić wszystkie triki jakie sie umie na flacie jeden po drugim.

Napisane Apr 20, 2009, 8:56 pm
TAGGIE

TAGGIE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TAGGIE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja przytoczę sytuację z dnia dzisiejszego. Wyszedłem z KisieLem 94 pokatować. Mieliśmy się uczyć trików. On Shove Ita( ja już go mam na czysto opanowanego), a ja Kickflipa (kręci się jak trzeba, ale ląduję tylko tylnią nogą). Po  20 minutach, jak nie wychodziło, wkurzeni stwierdziliśmy, że deska ma bawić, a nie wku**ać, nic na siłę, więc walić to. Idziemy skakać ze schodów. Triku nie opanowałem, ale za to dobrze się bawiłem jeżdżąc. A tego kickflipa to się w końcu nauczę... przy okazji  ;)

Napisane Apr 20, 2009, 9:24 pm
blind666

blind666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blind666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic na sile.
poprobuj pare razy, jak wyjdzie to wyjdzie ; )
jak nie to sprobuj cos innego ; )

Napisane Apr 21, 2009, 1:02 am
Nowak123

Nowak123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nowak123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie ucz się w ogóle. żmudne katowanie trików prowadzi tylko do ostrego wqurwienia. Jeździsz sobie z ziomkami, co jakiś czas z 5 razy zakręcisz triczek i dajesz se spokój, potem znowu i samo przyjdzie. No przynajmniej mi jakoś przychodzi : D

@Znaczy zakręcisz, popróbujesz pare razy, spadniesz jedną nogą, drugą, zakręcisz połowe i tak ciągle w odstępach.

Napisane Apr 21, 2009, 9:56 am Ostatnio edytowane Apr 21, 2009, 9:57 am przez Nowak123
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TAGGIE powiedział(a):
A ja przytoczę sytuację z dnia dzisiejszego. Wyszedłem z KisieLem 94 pokatować. Mieliśmy się uczyć trików. On Shove Ita( ja już go mam na czysto opanowanego), a ja Kickflipa (kręci się jak trzeba, ale ląduję tylko tylnią nogą). Po  20 minutach, jak nie wychodziło, wkurzeni stwierdziliśmy, że deska ma bawić, a nie wku**ać, nic na siłę, więc walić to. Idziemy skakać ze schodów. Triku nie opanowałem, ale za to dobrze się bawiłem jeżdżąc. A tego kickflipa to się w końcu nauczę... przy okazji  ;)

Ja bym ci radzil wziasc jednego bucha i pokatowac kicka do tad az wyjdzie ... jak bedzie ci leciala polowa flipa ale bedziesz ladowal na 2 nogi to niezaprzestawaj ! 2 buch i napewno wyjdzie :D

Napisane Apr 21, 2009, 10:38 am
ciarkus

ciarkus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciarkus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

musisz go dopracowywać

Napisane Apr 21, 2009, 4:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja