Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Ruda Śląska

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ruda Śląska, Sam jak palec...
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka :D
Kupiłem sobie niedawno rolki USD realmy i dopiero zaczynam przygode z rolkami :P
Kumpel też miał sobie kupić ale w końcu zrezygnował :/ 
Troche pojeździłem , wywalilem się pare razy ale tak samemu to troche nudno :((  No a nikogo nie znam kto jeszcze jeździ na desce/rolkach  :D  Wiec jakby ktoś chciał razem pojeździć albo cos to piszcie na gg (11875441) jak w temacie na terenie rudy śląskiej :P 
Ogólnie to wiecej info na gadu xD

Napisane Apr 24, 2009, 11:31 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie łam się, ja też mam średnio ze znajomkami na rolach, sam się uczę. Patrzę na fotki na triki i sam próbuję . Chociaż przydałby się ktoś, kto podpowie , albo powie jakie błędy robię. A tak to próbuje aż wyjdzie hehehheheh... Pozdrawki

Napisane Apr 24, 2009, 11:47 pm
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaka dzielnica, napisałem Ci na gg ;-)

Napisane Apr 25, 2009, 8:48 pm
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Quba007 powiedział(a):
Jaka dzielnica, napisałem Ci na gg ;-)

przecież ty nie jeździsz na rolkach, tylko na desce

Napisane Apr 25, 2009, 10:11 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:D  Wiesz w sumie nie chodzi mi tylko o rolki ... tylko wolał bym żeby jeździć w jakies grupie xD Deska/rolki  tyle samo kolek xP  Zawsze  lepiej  pocwiczyć triki z kims niż tak samym :/

P.S. Dzisiaj sobie troche cwiczylem skoki... wyszedlem z tego bez wiekszych obrazen :D  Ale  chyba w sobote pojade do skateparku bo  chcialbym sie nauczyc grindow xd

Napisane Apr 25, 2009, 10:26 pm
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quba007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rudziole łączmy się ! Kiedy jakaś większa ustawa Rudzka?  :)

Napisane Apr 26, 2009, 3:29 pm
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michi18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smoks powiedział(a):
Ruda 1

chodzisz do gim/ lo na mickiewicza ???

Napisane Apr 26, 2009, 9:37 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2009, 9:37 pm przez Michi18
Michi18

Michi18

Member
Wyświetl posty

smoks powiedział(a):
ta

klasa? bo ja Igb

Napisane Apr 27, 2009, 4:32 pm
Quba007

Quba007

Member
Wyświetl posty

Kórwa Michał mówiłem Ci przecież, a tak pozatym to mu na gg pisz !

Napisane Apr 27, 2009, 8:09 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja