Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Co mogę jeszcze dodać?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co mogę jeszcze dodać?, do fingerparku;p
0wen

0wen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0wen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo co mogę dodać do mojego FB parku ?? :P Mam tak : schodki z railem , ławkę , rampę, boxa i raila. Myślę że dobre by było np. to > Klick . Rampę mam podobną tylko że połowę jakby ;p
Edit down: A teraz na polski xD  Jak wyglądają te rzeczy ? :P

Napisane Apr 25, 2009, 7:27 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2009, 7:37 pm przez 0wen
miki342

miki342

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki342 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Picnic table,Kicker.U-box,quater,funbox,

Napisane Apr 25, 2009, 7:35 pm
FingerRider

FingerRider

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FingerRider zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miki342 powiedział(a):
Picnic table,Kicker.U-box,quater,funbox,

Picnic table
http://www5.andegrand.pl/gallery/105360.jpg
Kicker
http://i1.ebayimg.com/03/i/001/21/14/55c2_2.JPG
U-box
http://www5.andegrand.pl/gallery/103499.JPG
quater
http://img222.imageshack.us/img222/7210/quater1dyv1.jpg
funbox
http://images27.fotosik.pl/224/0a33450b238694c4.jpg
^^) ^^) ^^) :rolleyes:

Napisane Apr 25, 2009, 8:15 pm
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kolego nie przesadzasz? Kolejny temat? Mówiłem Ci - załóż jeden ze swoimi wszystkimi pytaniami to przynajmniej syfu nie będzie...

Napisane Apr 25, 2009, 8:34 pm
0wen

0wen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0wen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki ludzie;p finger12 zaczynasz mnie wkur*** co chwile sapiesz że nowe tematy zakładam jak teraz po chyba tygodniu założyłem nowy i pisz na temat a jak nie to wyjdź !! :D
Myślę że zrobię kickera i fun boxa :P a ten erło gap z trawą to za bardzo nie wiem jak wygląda na google nie mogłem znaleźć. I jak mam trawę dodać do tego ? Na czym ma się ona trzymać?

Napisane Apr 25, 2009, 9:01 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2009, 9:12 pm przez 0wen
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nasyp troche ziemi, od spodu nawierć dziurki, idz do ogrodniczego, zasiej trawe i podlewaj zgodnie z tym, co pisze na opakowaniu.

Napisane Apr 25, 2009, 9:14 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2009, 9:15 pm przez olo3594
KisieL94

KisieL94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KisieL94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

0wen powiedział(a):
Dzięki ludzie;p finger12 zaczynasz mnie wkur*** co chwile sapiesz że nowe tematy zakładam jak teraz po chyba tygodniu założyłem nowy i pisz na temat a jak nie to wyjdź !! :D
Myślę że zrobię kickera i fun boxa :P a ten erło gap z trawą to za bardzo nie wiem jak wygląda na google nie mogłem znaleźć. I jak mam trawę dodać do tego ? Na czym ma się ona trzymać?

Ta trawa to zwyczajna posypka modelarska :p przyklejasz ją na vikol do powierzchni :p  Mój brat takie cos sprzedaje w sklepie modelarskiem.. tzn. robi to :)

Napisane Apr 25, 2009, 9:16 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KisieL94 powiedział(a):
0wen powiedział(a):

Ta trawa to zwyczajna posypka modelarska :p przyklejasz ją na vikol do powierzchni :p  Mój brat takie cos sprzedaje w sklepie modelarskiem.. tzn. robi to :)

ale jest nie realistycznie, tak sztucznie to wygląda.  :(

Napisane Apr 25, 2009, 9:17 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2009, 9:18 pm przez olo3594
Mateusz604

Mateusz604

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateusz604 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proponuje warny osobom bezsensu nabijającym posty... tutaj ładny spis miejscówek, które możesz dodać do swojego FB parku i foty
KLIK

Napisane Apr 25, 2009, 10:03 pm
0wen

0wen

Member
Wyświetl posty

dzięki mateusz ładnie to wygląda tam na fotkach a strona czeska xD A co do tej trawy to w końcu jak zrobić?

Napisane Apr 25, 2009, 10:43 pm
finger12

finger12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

0wen powiedział(a):

Synu nie cwaniakuj, bo taka jest prawda, że zamiast zakładać nie wiadomo ile tematów możesz wszystko umieścić w jednym, proste.
Jeśli nie wiesz jak wyglądają dane miejscówki to porozglądaj się w Internecie. No już nawet na stronę BRR można wejść i pooglądać (klik).

Pozdrawiam

P.

edit:

Jasne, że do swojego fingerparku dodajesz elementy, które będą Tobie odpowiadały, będą potrzebne itp. itd., więc nie sugeruj się opiniami typu "zrób sobie kickera, bo ostatnio ja takiego zrobiłem i jest kozak". Wystarczy trochę wyobraźni.

Napisane Apr 26, 2009, 12:17 am Ostatnio edytowane Apr 26, 2009, 12:24 am przez finger12
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

0wen mowie ci nie wku.... sie na nich...
Zle ci to wyjdzie xDD

-----------

Jak nie masz pomyslu to poszukaj w necie
zawsze bedzie cos fajnego
Np box taki jak ma manu oberle

Napisane Apr 26, 2009, 12:31 am
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i co zrobiłeś coś do swojego fbparku? -,-.

Napisane May 2, 2009, 11:01 am
Sebex

Sebex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dodaj FunBoxa z murkiem

Napisane May 2, 2009, 3:09 pm
Doria

Doria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Doria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jesli masz schodki zblizone ksztaltem do tych:  http://www.stalefishskate.se/blackriver/stairs_stairsetup.gif, sprobuj kupic podobne i je zlaczyc, sprobuj przedluzyc raile, na allegro masz pare aukcji albo zrob sobie np. palete z patyczkow po lodach xP

Napisane May 2, 2009, 9:56 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja