Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » "Proof"

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Proof", Nowy film P-Rod'a
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wie ktos czy da się go obejrzeć, albo ściągnąć gdzieś w sieci, jeśli tak to prosze o linki. Trailer jest konkret, nazwiska konkret, to musi byc konkret film.

http://www.youtube.com/watch?v=WLuL6chtMqo&eurl=http%3A%2F%2Fskateboard%2E360mag%2Epl%2F&feature=player_embedded

tu jest trailer

Napisane May 1, 2009, 5:40 pm Ostatnio edytowane May 1, 2009, 6:51 pm przez Salva
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dopiero dzisiaj wyszło więc na co ty liczysz?

Napisane May 1, 2009, 7:19 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na to że internet jest szybki, lakai jak wyszło to ściągnąłem tego samego dnia, więc lepiej sobie zadaj pytanie: co ty pie..olisz...

Napisane May 1, 2009, 7:33 pm
kacperj

kacperj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Salva powiedział(a):
na to że internet jest szybki, lakai jak wyszło to ściągnąłem tego samego dnia, więc lepiej sobie zadaj pytanie: co ty pie..olisz...

Meen to jest niemożliwe że pobrałeś ten film w dniu w którym wyszedł...żal...

Napisane May 1, 2009, 8:51 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

kacperj powiedział(a):
Salva powiedział(a):

"meen" jak masz dostęp do światłowodów to film sciągniesz w 20 min... "żal"

Napisane May 1, 2009, 9:02 pm
adio92

adio92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adio92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze się zapowiada. Chętnie obejrzę, choć pewnie nie w najbliższym czasie

Napisane May 1, 2009, 9:26 pm
MonkiPL

MonkiPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MonkiPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Salva powiedział(a):
kacperj powiedział(a):
Salva powiedział(a):

Narazie światłowody są standartem w japoni więc nie pierdol
i tutaj bardziej chodzi o udostępnienie tego filmu a nie o transfer

Napisane May 1, 2009, 9:28 pm
Salva

Salva

Member
Wyświetl posty

MonkiPL powiedział(a):
Salva powiedział(a):
kacperj powiedział(a):
Salva powiedział(a):

Narazie światłowody są standartem w japoni więc nie *****l
i tutaj bardziej chodzi o udostępnienie tego filmu a nie o transfer

Stary film był udostępniony, a światłowody są na politechnice poznańskiej gdzie mam zioma wię ty nie pie..ol. Zresztą skończcie offtopa...

Napisane May 1, 2009, 10:19 pm
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem z kąd, może za niedługo na torrentach się pojawi...

Napisane May 2, 2009, 1:40 am
BlachaSK8

BlachaSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlachaSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gracio powiedział(a):

Już jest;]...

Napisane May 2, 2009, 7:20 am
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlachaSK8 powiedział(a):
gracio powiedział(a):

Już jest;]...

Zapodaj link;]

Napisane May 2, 2009, 10:32 am
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem maksymalnie w szoku po obejrzeniu tego filmu amerykance naprawde potrafia jezdzic

Napisane May 11, 2009, 10:56 pm
BollQ

BollQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BollQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film już jest i można go stargać z neta ale link tylko na privata bo zaraz się będą burzyć niektórzy.

Napisane May 12, 2009, 11:46 am
Jayman

Jayman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jayman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BollQ powiedział(a):
Film już jest i można go stargać z neta ale link tylko na privata bo zaraz się będą burzyć niektórzy.

To jak masz link to mógłbyć wysłać mi go na priv??

Napisane May 12, 2009, 7:50 pm
siveek

siveek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siveek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po obejrzeniu przejazdu justina schulte'a, toreya pudwill'a, i jeszcze 1 (nie pamiętam) to mi korki wy.je.ba.ło w pizdu : oooo

Napisane May 12, 2009, 8:00 pm
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bluntslidy i Hardflipy znowu w modzie! AVE!

Napisane May 14, 2009, 10:39 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde szok! chaz ortis czy jak mu tam napiera ostro:O

Napisane May 15, 2009, 10:02 am Ostatnio edytowane May 16, 2009, 6:21 pm przez soad534
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktos chce link to na moje gg pisac  ;P Mam na profilu podane ;]

Napisane May 15, 2009, 2:44 pm Ostatnio edytowane May 15, 2009, 2:50 pm przez hawk411
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezły.
Fajne pioseneczki, dobra kamera, montaż też bez zastrzeżeń. Triczki naprawdę szoki. W niektórych przejazdach to leciał często szok za szokiem tak, że nawet nie zdążyłem się nacieszyć jednym, a już poszły dwa następne;)
Jednak mimo wszystko brakowało mi czegoś, co sprawiłoby, że nie mogę się oderwać od ekranu.
Mimo wszystko polecam każdemu-w filmie jest zarówno sporo technicznych sztuczek jak i schodów, czy dużych gapów.

Napisane May 15, 2009, 10:40 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ktoś zainteresowany linkiem do ściągnięcia to niech napisze na gg lub pm.

Film całkiem spoko

Napisane May 16, 2009, 5:17 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja