Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Freebord

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Freebord
eagle101

eagle101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eagle101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://www.youtube.com/watch?v=Kkn6ROMECrk

jesli sie ktos na tym zna mam pytanie... gdzie mozna takie cos tanio kupic ?? bo sa jedynie sklepy ktore to sprzedaja po 899 - 999 zl ;) na allegro nic nie ma a na ebayu jest tylko do sprowadzenia z USA :P

Napisane May 2, 2009, 1:03 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eagle101 powiedział(a):
http://www.youtube.com/watch?v=Kkn6ROMECrk

jesli sie ktos na tym zna mam pytanie... gdzie mozna takie cos tanio kupic ?? bo sa jedynie sklepy ktore to sprzedaja po 899 - 999 zl ;) na allegro nic nie ma a na ebayu jest tylko do sprowadzenia z USA :P

Jak myślisz po co jest opcja YOUTUBE??

Napisane May 2, 2009, 1:23 pm Ostatnio edytowane May 2, 2009, 1:23 pm przez Wojtass
Jamaikaman

Jamaikaman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jamaikaman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zarypista sprawa. Jaram się tym i kiedyś to sobie kupię. 8 stówek (lub więcej) to wielkie zdzierstwo według mnie. Pewnie w USA tanio to stoi.

Napisane May 2, 2009, 2:52 pm
apex

apex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja niewiem...ja sprawdzalem i pisalo za 350$ wiec nie ma zbyt wielkiej roznicy

Napisane May 2, 2009, 3:11 pm
MonkiPL

MonkiPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MonkiPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

apex powiedział(a):
no ja niewiem...ja sprawdzalem i pisalo za 350$ wiec nie ma zbyt wielkiej roznicy

Ale oni mają wieksze zarobki.

Topic
fajna sprawa lubie zjeżdżać z downhillu

Napisane May 2, 2009, 5:05 pm
apex

apex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to apex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom fajna sprawka : D

Napisane May 2, 2009, 6:52 pm
Dredzik94

Dredzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dredzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szkoda ze takie drogie;p
ale kozak freebord jest;p

Napisane May 2, 2009, 7:25 pm
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acondor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jamaikaman jakie zdzierstwo? Widziales wogole ta deche? Ja wlasnie patrze na nia i to jest kawal dobrej amerykanskiej roboty. Zreszta zobacz ile kosztuje lepszy snowboard. Wczesniej kombinowalem z kupieniem ze stanow ale mi wychodzilo drozej i to bez cla... Maja tez we francji i u szkopow - duzoo drozej niz w polsce.
Jak znam zycie to 30% wartosci tej dechy to pier... clo i vat, nie poradzisz, ze zyjemy w takim kraju.
Apropo nie polecam freebordu dla skejtow jezdzi sie zupelnie inaczej, no chyba, ze ktos myka rownoczesnie na snb  :cyclops:

*Napisane May 5, 2009, 6:38 pm
apex

apex

Member
Wyświetl posty

acondor powiedział(a):
Jamaikaman jakie zdzierstwo? Widziales wogole ta deche? Ja wlasnie patrze na nia i to jest kawal dobrej amerykanskiej roboty. Zreszta zobacz ile kosztuje lepszy snowboard. Wczesniej kombinowalem z kupieniem ze stanow ale mi wychodzilo drozej i to bez cla... Maja tez we francji i u szkopow - duzoo drozej niz w polsce.
Jak znam zycie to 30% wartosci tej dechy to pier... clo i vat, nie poradzisz, ze zyjemy w takim kraju.
Apropo nie polecam freebordu dla skejtow jezdzi sie zupelnie inaczej, no chyba, ze ktos myka rownoczesnie na snb  :cyclops:

a co jezdziles juz na freebordzie??

Napisane May 10, 2009, 10:34 am
liskin

liskin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to liskin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KOSA!!! Jaram się max tylko szkoda że taka cena  :thinking: ale co poradzić. Uciułał bym te 8-9 stówek ale szczerze to w moich okolicach nie miał bym gdzie pośmigać  :mad: zna ktoś może tytuł piosenki z tego filmiku wyżej?

Napisane May 10, 2009, 11:05 am
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acondor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

apex powiedział(a):

a co jezdziles juz na freebordzie??

Pewnie, smigam od zeszlego roku :)

Napisane May 10, 2009, 10:29 pm
l0r4k

l0r4k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to l0r4k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajna sprawa, ale wolę sk8board 13 razy około xD

Napisane May 15, 2009, 3:14 pm
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

Po czym wnosisz?  :P Pytanko czysto retoryczne.
Mowilem, ze dla snowboardzistow  :rolleyes:

Napisane May 17, 2009, 11:42 pm
GRU6Ysk8

GRU6Ysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRU6Ysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

acondor powiedział(a):
Po czym wnosisz?  :P Pytanko czysto retoryczne.
Mowilem, ze dla snowboardzistow  :rolleyes:

Napisane May 18, 2009, 9:32 am
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

Maja promocje na dechy w polskim sklepie do konca maja!

Napisane May 21, 2009, 12:24 pm
mlokos96

mlokos96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlokos96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co to za piosenka na początu co jest filmiku ??

Napisane May 23, 2009, 7:34 pm
FSM

FSM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FSM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

acondor powiedział(a):

co z tego skoro w polszy i tak na tym z nikąt nie zjedziesz?

Napisane May 24, 2009, 11:07 am
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

FSM powiedział(a):
acondor powiedział(a):

co z tego skoro w polszy i tak na tym z nikąt nie zjedziesz?

Gadasz głupoty :))
Tu masz malutką część filmików z Polski z zeszłego roku:
http://www.vimeo.com/user750504/videos
Riderów mamy i jeżdżą prawie w całej Polsce np Szczecinie, 3mieście, Krakowie, Warszawie, Kielcach, Łodzi, Katowicach, Gliwicach, Karpaczu, Jeleniej G., Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Otwocku, Myślenicach itd...

Napisane May 26, 2009, 10:13 am Ostatnio edytowane May 26, 2009, 3:03 pm przez acondor
acondor

acondor

Member
Wyświetl posty

Tu masz najnowsza produkcje freebordowa ze Szczecina.
Jak widac nad morzem takze mozna jezdzic:
http://www.youtube.com/watch?v=hjvEioMruhg

Co mi opcja YT nie chce zadzialac

Napisane Jul 4, 2009, 10:48 pm Ostatnio edytowane Jul 4, 2009, 10:51 pm przez acondor
dabek69

dabek69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dabek69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no w polsce jest troche gorek ale to i tak nie to samo co USA ;d a na tej deseczce bym sobie pojezdzil:)

Napisane Jul 5, 2009, 10:36 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja