Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deski HATE

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deski HATE, Hate skateboards
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno zauważyłem w necie deski "Hate", ktoś może na nich jeździł ?
Cena wygląda zachęcająco. Znaleźć je można na skate-europe i w skateshopie Nervous'a.

Dodany

Napisane May 7, 2009, 9:31 pm Ostatnio edytowane May 5, 2010, 9:34 pm przez bydlak
Hawk-Master

Hawk-Master

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hawk-Master zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deski to chyba to samo co deski nervous, bo ta firma to właściwie taki odłam nervousa.

Napisane May 7, 2009, 9:33 pm Ostatnio edytowane May 7, 2009, 9:35 pm przez Hawk-Master
ShadowPL

ShadowPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ShadowPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To są te deski Bartka Milczarka? Wyglądają spoko...

Napisane May 7, 2009, 9:44 pm
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drewno i klejenie to co nervous, ale inne kształty są

Napisane May 7, 2009, 9:51 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak powiedział Hawk - Master, deski to samo co Nervous ( pominięto w nich kolorowe warstwy). Mają większy nose i tail od desek Nervousa i są tańsze. jest to w miarę nowa firma, więc jak na razie mało kto zdążył je przetestować.

Napisane May 7, 2009, 10:30 pm
Peace_Maker

Peace_Maker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Peace_Maker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli sa takie same jak nervous to polecam ;)

Napisane May 7, 2009, 10:35 pm
Solaris

Solaris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Solaris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deski moze i fajne ale mam nie smak  bo nie rozumiem do konca kopiowanie image firm amerykanskich (w przypadku hate zgapiają od Mystery) lepiej stworzyc cos nowego

Napisane May 8, 2009, 1:22 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Solaris powiedział(a):
deski moze i fajne ale mam nie smak  bo nie rozumiem do konca kopiowanie image firm amerykanskich (w przypadku hate zgapiają od Mystery) lepiej stworzyc cos nowego

tyś mystery chyba tylko w info na reklamach widzioł, podobienstwo to moze kolory ale to o niczym nie swiadczy ;d

Napisane May 8, 2009, 2:04 pm
Solaris

Solaris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Solaris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem i jakbys tez "widział"  to bys wiedział ze wlaściciel Hate ma w glowie tylko jedno: jak zarobic jeszcze wiecej hajsu.jedna firma mu nie wystarcza to chce wyciagnac jeszcze z drugiej..ale dzieci i tak nic nie zrozumieja i pojda z bananem na ustach kupic deski napychajac kieszenie tego kolesia...przeciez w tym przypadku widac golym okiem ze motywy grafiki bialo czarnej w klimacie lekko rockowym to tanszy substytut mystery ktorego decki sa w polsce drozsze...,z tego co pamietam koles ma bzika na punkcie firmy zero- nervous , mystery- hate i to tyle na ten temat..pozdro

Napisane May 11, 2009, 5:18 pm
pioter92

pioter92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioter92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Solaris powiedział(a):
widziałem i jakbys tez "widział"  to bys wiedział ze wlaściciel Hate ma w glowie tylko jedno: jak zarobic jeszcze wiecej hajsu.jedna firma mu nie wystarcza to chce wyciagnac jeszcze z drugiej..ale dzieci i tak nic nie zrozumieja i pojda z bananem na ustach kupic deski napychajac kieszenie tego kolesia...przeciez w tym przypadku widac golym okiem ze motywy grafiki bialo czarnej w klimacie lekko rockowym to tanszy substytut mystery ktorego decki sa w polsce drozsze...,z tego co pamietam koles ma bzika na punkcie firmy zero- nervous , mystery- hate i to tyle na ten temat..pozdro

a ty chyba masz jakiś kompleks co? :D mi sie deseczki podobają i fajnie że bartek rozwija swoj deskowy interes, dając nam możliwość kupienia dobrego sprzetu za dobra kase  B)

Napisane May 11, 2009, 5:39 pm
Smuggler

Smuggler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sorry kazdy moze wyrazic tutaj wlasne zdanie a wiec ja wyraze moje... te deski sa chu jo we! krusza sie, rozwarstwiaja i lamia... jak zapalki . Nie polecam

Napisane May 11, 2009, 7:24 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Smuggler powiedział(a):
sorry kazdy moze wyrazic tutaj wlasne zdanie a wiec ja wyraze moje... te deski sa chu jo we! krusza sie, rozwarstwiaja i lamia... jak zapalki . Nie polecam

skoro mozesz to nas za to nie przepraszajc ;p Slaszu ;d

Napisane May 11, 2009, 8:29 pm
Dramer102

Dramer102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dramer102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja narazie smigam na hacie i jest spoko

Napisane May 11, 2009, 10:51 pm
szarus

szarus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szarus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeździłem bo kolega ma. Dobre bo Nervove ;D A nervousy są robione za granicą.

Mega mam zajawe na te deski.

Napisane Jun 10, 2009, 12:32 pm
ddollin

ddollin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddollin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

profil jest ten sam co nervousa mi sie bardzo fajnie na niej jezdzi ;] polecam

Napisane Jul 1, 2009, 7:21 pm
1995SK8

1995SK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1995SK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chcesz kupić to kup bo się opłaci

Napisane Jul 1, 2009, 7:24 pm
Matixsnk

Matixsnk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matixsnk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to jak to samo co Nervous a niższa cena to trochę dziwnie :p
Ja wolałbym odrazu brać Nervous deche :)

Napisane Jul 1, 2009, 8:30 pm
Qba6666

Qba6666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba6666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dramer102 powiedział(a):
ja narazie smigam na hacie i jest spoko

W domu jeździsz? Mi rodzice nie pozwalają.

Co do decków to mój ziomek ma od jakiegoś miesiąca  albo dwóch. Kozak blat profil fajny , i jak narazie tylko 1 czips dosc mały. A kolega katuje :)

Napisane Jul 1, 2009, 8:34 pm
jurek94

jurek94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jurek94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam hate 8.0 . zajedwabista deska;p . oplaca sie je kupowac bo to jest to samo co nervous a tansze;] .pzdr

Napisane Jul 1, 2009, 9:09 pm
xpelcux

xpelcux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xpelcux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne deski, fajny profil. Chyba się skusze na taką  :P

Napisane Jul 1, 2009, 9:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja