Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Tricki » Vert czy street.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Vert czy street.
flip64

flip64

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flip64 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co wolicie vert czy street.
Bo ja street. :)

Woodek: Podawajcie powód dlaczego akurat street/vert ; )

Napisane May 16, 2009, 6:18 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2010, 10:25 pm przez Woodek
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja street ale ja lubie takie FB parki co wokół są zaokrąglone ścianki taki jakby wielki basen a w nim miejscowki typu skate plaza kicker bench bonai contrate chodki cy tam box B)

*Napisane May 16, 2009, 6:22 pm
skater9595

skater9595

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater9595 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oczywiście street bo na vercie mało tricków i mniej zajawy, bo co na fb na rampie zrobie? kickflipa, graby, rock to fakie... mało tricków:/

Napisane May 16, 2009, 6:25 pm
JurAnT999

JurAnT999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JurAnT999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole street bo na rampach w ogóle nie jeżdżę

Napisane May 16, 2009, 6:38 pm
pApiEzr

pApiEzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pApiEzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
mało tricków:/
wcale ze nie :PP prawie tyle samo co normalnie

Napisane May 16, 2009, 6:47 pm Ostatnio edytowane May 16, 2009, 6:49 pm przez pApiEzr
KITC

KITC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KITC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PawciuFB powiedział(a):
ja street ale ja lubie takie FB parki co wokół są zaokrąglone ścianki taki jakby wielki basen a w nim miejscowki typu skate plaza kicker bench bonai contrate chodki cy tam box B)

ty wogule wiesz co to jest?
bo chyba nie
TOPIC
street i tylko jeden box z granitu mi wystarcza

Napisane May 16, 2009, 7:11 pm Ostatnio edytowane May 16, 2009, 7:11 pm przez KITC
PawciuFB

PawciuFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawciuFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KITC powiedział(a):
PawciuFB powiedział(a):

bo chyba nie
TOPIC

noobku weź nie hejtuj źle napisałem i co myślsz że jesteś fajny bo mnie poprawiłeś??
a co do tematu właśnie skończyłem właśnie mini rampe z plastyku i polubiłem vert ^^)

Napisane May 16, 2009, 8:09 pm
FlipGrind

FlipGrind

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FlipGrind zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

street ruleeeeez . a vert to tak okazyjnie :P

Napisane May 16, 2009, 8:17 pm
gracio

gracio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gracio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FlipGrind powiedział(a):

Napisane May 16, 2009, 8:22 pm
grzesio77

grzesio77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesio77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vert czasami. street zawsze.

Napisane May 16, 2009, 8:22 pm
KisieL94

KisieL94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KisieL94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie wolę STREET :D Słabo mi na kątach idzie.

Napisane May 16, 2009, 8:55 pm
Rojew222

Rojew222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojew222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pApiEzr powiedział(a):
PawciuFB powiedział(a):
KITC powiedział(a):
PawciuFB powiedział(a):

bo chyba nie
TOPIC

noobku weź nie hejtuj źle napisałem i co myślsz że jesteś fajny bo mnie poprawiłeś??
a co do tematu właśnie skończyłem właśnie mini rampe z plastyku i polubiłem vert ^^)

LUDZIE NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK PLASTIK!!! moze byc tworzywo sztuczne

Lol, przecież plastik tworzywo sztuczne ;] 

Napisane May 16, 2009, 8:57 pm
lucasbrr

lucasbrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucasbrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vetu niecierpie jeżdze w street i ngdy nie mam zamiaru zmieniac stylu ale na zawodach sa jakies mini rampy to trzeba jakies triki poczesac

Napisane May 17, 2009, 12:35 pm
0wen

0wen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0wen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To i to lubię ale na vert łatwiej się tricki chyba robi no chyba że te w powietrzu to gorzej.

Napisane May 17, 2009, 3:51 pm
piela

piela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PawciuFB powiedział(a):
FlipGrind powiedział(a):

ta wiem że 3 raz pisze ale mam takie samo zdanie jak ten ziomek ^^)

No to chłopie wrzuć na luz i nie mów 3 razy tego samego w jednym temacie! Po co to znowu piszesz?

Napisane May 17, 2009, 10:06 pm
czeszek234

czeszek234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czeszek234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najbardziej lubię Vert.. ale Street też jest fajny bo można się wykazać kreatywnością

Napisane Jun 12, 2009, 11:21 am
SkWisnia

SkWisnia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkWisnia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To i to jest fajne na swoj sposob. Bardziej preferuje jednak STREET xP :) :)

Napisane Jun 12, 2009, 1:15 pm
222

222

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 222 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie street większa zajawka jest

Napisane Jun 14, 2009, 7:10 pm
mnsk8s

mnsk8s

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mnsk8s zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam lubie street ale vert też nie jest najgorszy 

Napisane Jun 14, 2009, 7:51 pm
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Vert w jakims sk8 parku, a street zaaawsze

Napisane Jun 14, 2009, 7:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja