Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » gazetki snowboardowe

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
gazetki snowboardowe, czyli co każdy snowboareder czyta
XCarmel

XCarmel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czytam tylko snowboardera bo innych tytułów nie znam(o samym snoboardzie)

*Napisane Nov 7, 2005, 8:18 pm
3zeR

3zeR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3zeR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Transworld Snowboarding, snowBoard MDS etc :P

Napisane Nov 7, 2005, 9:14 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z takich "uniwersalnych gazet" duzo jest w dosdedosie

Napisane Nov 30, 2005, 9:50 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zimą w ślizgu znajdźiecie coś o snowboardzie

---------------------------------
zapraszam na:
www.snb.oz.pl

Napisane Dec 14, 2005, 9:36 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 10:06 pm przez wabahaba
mozgi

mozgi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mozgi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w zimie jest cos w ślizgu (za którym nie przepadam) i w dosdedos . dosdedos to taka gazeta o kulturze - extreme , muza , graffiti itd. troche podobna do ślizga

Napisane Dec 15, 2005, 8:35 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatno wpadł mi w łapska najnowszy katalog snow transworld 2006, masakra jaki sprzecik jest na swiecie. biblia ma chyba ze 200 stron. a i jest duzo fotek :D

Napisane Dec 15, 2005, 2:12 pm
milou

milou

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milou zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas jest wszystko ale snowboard z płytą nie ma w empikach więc kijowo a dosdedos to syf bo zawsze jest nie o tym co trzeba a ślizg to już nie wspomne

Napisane Dec 18, 2005, 7:17 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja czytam MDS-a,snowboardera i Transworlda.

Napisane Dec 27, 2006, 1:16 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem jeden numer Transworlda

Napisane Dec 27, 2006, 3:08 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mds
freestyle
jibb info
snowboard
flip
snow transworld obecny & wczesniejsze
& wszelkie inne ktore mi braciszek da;]

Napisane Dec 30, 2006, 12:21 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a pamiętacie takie pisemko snow-it? W tamtym roku miało zacząć swoje życie? widział ktoś to/żyje to jeszcze (to chyba miał być dodatek do surf-it, o ile sie nie myle) :)

Napisane Jan 8, 2007, 10:11 pm
kisiel15

kisiel15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kisiel15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

360 mag. chyba teraz wszystko inne padło nie? jakichs tam slizgow i dosdedosow juz nie ma...

Napisane Mar 9, 2007, 8:38 am
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasami Ślizg ale rzadko czytam o snowboardzie a poza tym bardizej inne rzeczy ze ślizgu

Napisane Jul 22, 2007, 4:22 pm
50skoczek

50skoczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50skoczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedi38 powiedział(a):
Ja czytam MDS-a,snowboardera i Transworlda.

ja takm samo  ;) no zagladam tez do 360 i mam jeden numer snow it'a

Napisane Oct 10, 2007, 8:58 pm Ostatnio edytowane Oct 10, 2007, 8:58 pm przez 50skoczek
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja