Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Poeci

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Poeci, Nowy projekt Whitehouse
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Az dziw mnie bierze, że jeszcze tu o tym się nie dyskutuje... Pozwólcie, że zacznę. Co sądzicie o tym projekcie Magiery i LA ? Dla niewtajemniczonych to składanka nagrana przez naszych najlepszych raperów w której to interpretują Oni wiersze polskich poetów, wyjątkiem jest tu O.S.T.R który napisał swój "wiersz". Dla mnie nie ma tam kawałka, który był by słaby, świetnie dobrane wiersze dla każdego rapera plus świetne bity chłopaków z Białego domu dają 46 min zajebistego rapu. Zapodajcie swoje opinie, ja słucham dalej nie wiem który już raz z kolei. Nie przypuszczałem, że tak można zinterpretować wiersze Tuwima Mickiewicza Asnyka Lechonia Witkacego Krasickiego czy tez Kaczmarskiego. Miłego sprawdzania ;) Ema

Napisane May 20, 2009, 8:56 am Ostatnio edytowane May 20, 2009, 9:01 am przez DENVER
barmik2

barmik2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barmik2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pare numerów z tej płytki słyszałem, z tych które było mi dane słyszeć to "Reduta Ordona" 3W mi sie podobalo. DGE też dość dobry numer zapodał.
Będe mial chwile czasu to przesłucham całość.

Napisane May 20, 2009, 3:27 pm
Ueste

Ueste

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ueste zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co słyszalem, to Gural i Fokus dobrze pojechali

Napisane May 20, 2009, 4:45 pm
koszula

koszula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pihu smiesznie nawinal, bo pododawal swoje wstawki miedzy zwrotki wiersza ;D

Napisane May 20, 2009, 5:12 pm
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anilap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pewnie mnie będziecie wyzywać ale nie podoba mi się kawałek Lilu... :mad:
a uwielbiam: kawałek Numera "Świat zepsuty"
reszta też super...
Mam nadzieje że wyjdzie kolejna część ^^)

Napisane May 21, 2009, 3:22 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fokus nawinął mistrzowsko, 3W i dge też kozak. Ogólnie wszystkie są na poziomie, ale te najbardziej mi podchodzą.

Napisane May 21, 2009, 5:26 pm
prezzz1

prezzz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prezzz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pihu  świetnie się wczuł. Fokus nagrał jeden z najlepszych kawałków w swoim życiu (paradoksalnie ;p - nie ze swoim tekstem) 3W zrobili mega niszczyciela z "Reduty Ordona" natomiast Peja hmmm trochę moim zdaniem popsuł Kaczmarskiego, ale to tylko moje zdanie.

Napisane May 22, 2009, 11:38 am
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zasysam płytkę coby sprawdzić, jak się do niej ustosunkuję to napiszę, czy warto kupić oryginał i jak mi się podoba . B)

Napisane May 25, 2009, 1:46 pm
czarnyneron

czarnyneron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czarnyneron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak płytka!!nawet peja za którym na co dzień nie przepadam dosyć nieźle pojechał.

Anilap powiedział(a):
Mam nadzieje że wyjdzie kolejna część ^^)

Napisane May 25, 2009, 3:19 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Numer Raz - Swiat Zepsuty (Krasickiego)
DGE - Mochnacki
3W - Reduta Ordona (Mickiewicza)

moje top 3 tej płyty i czekam na więcej takich projektów.

Wielki plus za coś takiego.

Napisane May 25, 2009, 6:28 pm
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Anilap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To ja proponuje żeby podziemie nie było gorsze, to może pare MC z a.pl niech nawinie własne kawałki! Będzie ciekawie!
Co o tym sądzicie?? ^^)

Napisane May 26, 2009, 9:11 pm
Clubbasse

Clubbasse

Beta tester
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Clubbasse zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja reflektuję, ale kto ja jestem ; )

Napisane May 28, 2009, 7:20 pm
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

^^) ^^) ^^)
Czyli mamy już pierwszego artyste! xD
a reszta śpi...

Napisane May 29, 2009, 12:55 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Anilap powiedział(a):
To ja proponuje żeby podziemie nie było gorsze, to może pare MC z a.pl niech nawinie własne kawałki! Będzie ciekawie!
Co o tym sądzicie?? ^^)

kopiowanie pomyslow i patentow to najgorsze co mozesz zrobic w muzyce

Napisane May 29, 2009, 4:15 pm
ryan

ryan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brakuje mi tam Leszka K. Projekt ciekawy, bity mega. Tak jeszcze z poezji w rapie polecam Emila Blefa - dwie łaki (H.Sienkiewicz) naprawde mega.

Napisane May 29, 2009, 7:34 pm
Chaosik007

Chaosik007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chaosik007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobra płyta.
Chyba "Mochnacki" podoba mi się najbardziej.

Napisane May 29, 2009, 9:20 pm
Anilap

Anilap

Member
Wyświetl posty

krzynowek powiedział(a):
Anilap powiedział(a):
Co o tym sądzicie?? ^^)

Poeci. również nie byli aż bardzo oryginalni bo wcześniej była już poezja ale śpiewana... co ty na to...?
--
ryan powiedział(a):
Brakuje mi tam Leszka K.

Napisane May 30, 2009, 2:42 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Anilap powiedział(a):
krzynowek powiedział(a):
Anilap powiedział(a):
Co o tym sądzicie?? ^^)

Poeci. również nie byli aż bardzo oryginalni bo wcześniej była już poezja ale śpiewana... co ty na to...?
--
ryan powiedział(a):
Brakuje mi tam Leszka K.

Na Poetach o ile się nie mylę to są interpretacje wierszy, a nie oryginały.

Napisane Jun 7, 2009, 11:47 am
rosek17

rosek17

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosek17 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na tym albumie to są orginały wiersza, oprócz tekstu Ostrego. Zdecydowanie najlepszy numer to "Reduta Ordona" w wykonaniu rzeciegwo wymiaru. Potem jeszcze "Świat zepsuty" Numera. "Mochnacki" Gurala. Ogólnie album na plu,s brakowało mi czegoś takiego w polskim rapie. Cholernie mnie zastanawia czemu nie ma tutaj Eldoki, ktory przecież ma dużo wspólnego z poezją. Gdyby taki numer jak "Poezja śpiewana" którą wykonał Eldo (rapowana wersja Marii Malczewskiego i Stepów akermańskich Mickiewicza) byłby on zdecyodwanie najlepszą pozycją na tej płycie.

Napisane Jun 7, 2009, 2:00 pm
ic3

ic3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ic3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej według mnie poleciał Fokus wierszem Juliana Tuwima "Pocałujcie mnie wszyscy w dupę" co do projektu bardzo fajny pomysł żeby złożyć z bitem Polskie wiersze chociaż czytałem wywiad z Tedzikiem i coś sie rzucał że to niby jego pomysł ale płytkę oceniam na 11/10 :P

Napisane Jun 7, 2009, 5:57 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja