Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty IZM

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty IZM, Co o nich sądzicie ?
pimpek_powell

pimpek_powell

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pimpek_powell zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam zamiar kupic blacik IZM i nie wiem czy to dobry blat. Co o tm sądzicie ?????? POMOCY !!!!!!!! :) ;)

Dodany

*Napisane Nov 7, 2005, 9:38 pm Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:47 am przez bydlak
piterulezor

piterulezor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piterulezor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shit

ten chlopak to żary(zwykły chłopak szary)

Napisane Nov 7, 2005, 10:21 pm Ostatnio edytowane Nov 7, 2005, 10:21 pm przez piterulezor
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o LOL!IZM,SMITH,SMJ (WSZYSTKIE DECKI Z JAKIŚ SKLEPÓW SPORTOWYCH,BAZARÓW TO GÓWNA!!!!

Napisane Nov 8, 2005, 8:17 am
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziwne ze narzekacie na te deeski to jest polska a nie ameryka i nie ebdzieci4 mieli polskiej deski nie wiem jakiej jakos IZM sponsoruje paru kolesi daje im 2 blaty na miecha jakies ciuszki i co narzekaja oczywiscie ze nie bo an anderze jest on tani to narzekacie muj kolo teo$ jexdził na izmie 3 miechy i x czasu wiecej a robił hardkory  na czym sie dało  B) :cyclops:

*Napisane Nov 8, 2005, 10:14 pm
brockman

brockman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brockman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IZM to nie jest dobry deck ale za tą cenę warto się zastanowic  :rolleyes:

Napisane Nov 10, 2005, 11:10 pm
naska23

naska23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to naska23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka Deck IzM hmmmm JAk zaczynasz jeździc i nie wiesz czy to cię kręci to deck izzm jest Dobry
bo jak sie okaże że cię to nie Kręci to I tak Deck sie rozleci góra po 2-3 tygodniach:PP
Ale jak juz jeździsz powiecmy Długo To blat IZM jest nie dla ciebie:PPP Lepiej kup sobie POWELL minilogo o 100000000000 jest lepszy od IzMa i nie jest zbytnio droszy POZDRO

*Napisane Nov 11, 2005, 10:44 am
zembik

zembik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zembik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten deck to tandeta jest ciężki i sie szybko rozwarstwia

Napisane Nov 12, 2005, 10:38 pm
rads

rads

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rads zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba 30 temat na temat :D dekow izm wszyscy sie wypowiedzieli mysle ze dalsze dyskusje sa zbedne proponuje zamknac

Napisane Nov 12, 2005, 11:36 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

IZM nie jest wcale taki zły...co z tego że szybko sie rozwarstwia i jest ciężki...przecież kurwa nie kazdego stać na blat Bakera czy Elementa...mój kolega ma IZMa i wcale na niego nie narzeka...ja osobiście też miałem IZMa i nawet dobrze mi sie na nim jezdziło...przecież to jest kurwa blat jak kazdy inny...kazdy blat sie wkońcu rozpierdoli...

Napisane Nov 13, 2005, 7:10 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2006, 1:00 am przez Goralx
kokoloko

kokoloko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kokoloko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wady : ciężki  traci profil po pewnym czasie , szybko sie rozwrstiwa 
zalety : tani  B) B) B)

Napisane Nov 13, 2005, 8:32 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bleee fujjj te blaty to gówno blee :shit:

Napisane Nov 14, 2005, 6:25 pm
eLo15

eLo15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eLo15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bLaty izm strasznie szybko się rozwarstwiają nie polecam zasporujcie i kupcie sob :stare:
ie balcik z elementa

Napisane Nov 15, 2005, 3:35 pm
fisch

fisch

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fisch zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deck to deck  izm amok mitt  wszstko to samo przyjechało z Tajwanu z Chin itd ale poco kupować deck elementa za 250 zł jak mozna kupic deck za 100 zł i moze rownie długo wytrzymać tak samo jak deck elementa moze pojsc po godzinie jazdy 

Napisane Nov 15, 2005, 5:27 pm
Nerw

Nerw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nerw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...hmmm... Blaty Izm są nawet dobre...Ja mam elementa ale mój brat ma Izm...Mają w miarę fajny profil i sie jakoś tam trzymają...są nawet dobre... :thinking:

Napisane Nov 15, 2005, 11:00 pm Ostatnio edytowane Nov 15, 2005, 11:07 pm przez Nerw
ciorny18031991

ciorny18031991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ciorny18031991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cena muwi sama za siebie...

Napisane Nov 16, 2005, 1:34 pm
alien193

alien193

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien193 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam deck izm ale nie polecam bo nei za dobrze mi sie na nim jezdiz

Napisane Nov 16, 2005, 8:49 pm
enjoi23

enjoi23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to enjoi23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam decka z izma kupilem za 109 w skateshopie po przecenie ze 139 z papierem jest deck jezdze na nim 2 miesiace jest  wypasiscie niezle triki sie na nim dusi np. primo wiele osob mowi ze to syf ale ja waze 40kg wiec dlugo sie nie zlamie jak chcesz to ci wysle filmiki jakie triki na nim robie kup izma ziom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P[color=chocolate][/color]

*Napisane Nov 18, 2005, 7:20 am
pig

pig

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pig zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

izmy to nie jest :shit: poprostu one tak mają że czasem sie rozpadną po chwili albo bedą trzymać przez wieki  B)

Napisane Nov 18, 2005, 11:45 pm
Adi21

Adi21

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adi21 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nerw powiedział(a):
...hmmm... Blaty Izm są nawet dobre...Ja mam elementa ale mój brat ma Izm...Mają w miarę fajny profil i sie jakoś tam trzymają...są nawet dobre... :thinking:

dobry profil?  :rolleyes: hmm... jak dla mnie to izm to cegła :/ zresztą nawet sama cena ( 99 PLN ) mówi sama za siebie że kozak deck to nie jest  :O ale to tylko moje zdanie ")

*Napisane Nov 19, 2005, 8:17 am
cinek502

cinek502

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek502 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszyscy się czepiają tych IZm-ów!!!Jeśli jeżdzisz po rampie albo robisz ciągle POGO to jasne że się rozwarstwi!!!!Można dać na przykładzie deskę Lamara Pro Bulid 5 ona kosztuje prawie 300zł a wcale taka dobra!!!Jeśli ktoś chce jej używać do jazdy po mieście to tak,ale moim zdaniem nie nadaje się ona na rampe!!!TTakie gadanie że one są do dupy nic nie wnosi!!!

Napisane Nov 19, 2005, 12:30 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja