Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Rolki na "rozgrzewke"

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rolki na "rozgrzewke", Pomózcie wybrac Rolki
NewbieROLL

NewbieROLL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NewbieROLL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witajcie. Jest to mój 1 post na forum.

A teraz do Rzeczy.Mam 380 zł do Wydania na Początkujące rolki i czy moglibyscie pomoc w wybraniu rolek? o to one
http://www.allegro.pl/item641886046_rolki_worker_ozone_do_jazdy_agresywnej_r_43.html

czy

http://www.allegro.pl/item632466204_rolki_agresywne_tempish_extreme_r_43_kurier_gratis.html

lub

http://www.allegro.pl/item641887222_rolki_worker_agressive_do_jazdy_agresywnej_r_42.html

PS: Nie chce słyszeć odpowiedzi typu:" Uzbieraj sobie na lepsze" itp.
Z Góry dziękuje

Napisane May 22, 2009, 6:48 pm
olo3594

olo3594

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olo3594 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

znajdz jakieś używane na rolki.com

Napisane May 22, 2009, 7:05 pm
PolaQ

PolaQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PolaQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olo3594 powiedział(a):

To chyba coś w stylu "uzbieraj na lepsze".
Pozatym chciałbyś jeździć w kogoś śmierdzących butach?... Błeeee
Numer 3.

Napisane May 22, 2009, 8:18 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PolaQ powiedział(a):
olo3594 powiedział(a):

Numer 3.

chcesz rady?
czy zęby ktoś ci powiedział to co chcesz usłyszeć?
wole w śmierdzącym bucie niż w gównie jakie sobie upolowałeś na allegro... szukaj dalej. albo wejdź na hedona i zobacz jak wyglądają agresywne rolki

Napisane May 22, 2009, 9:05 pm
PolaQ

PolaQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PolaQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak Ci nie żal 1000zł na coś co nawet nie wiadomo czy Cię do końca wciągnie to bierz z hedona...

Napisane May 22, 2009, 9:21 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PolaQ powiedział(a):
Jak Ci nie żal 1000zł na coś co nawet nie wiadomo czy Cię do końca wciągnie to bierz z hedona...

każda zajawka kosztuje : ) a dobry sprzęt można ogarnąć za 3 stówy, jak sie jest kumatym : )

Napisane May 22, 2009, 10:21 pm
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PolaQ powiedział(a):
olo3594 powiedział(a):

Numer 3.

po pierwsze. Polecane przez Ciebie rolki to pseudo agresywne rolki.
2, tak trudno kupić na rolki.com prawie nowe rolki za 300 pln  wyprać liner i mieć jak nowe ?
3. Zawsze można kupić nowy liner.

jasne za 30 tysięcy złotych można kupić jakąś lichą wersję fiata pandy, albo 4 letnie audi a3  w niezłej opcji. tak samo jest z rolkami.

360 zł to nowe tempishe albo np  1 sezonowe all stary USD. Jakość dużo lepsza a czasami ludzie sprzedają praktycznie nie śmigane rolki

Napisane May 23, 2009, 8:45 am
googi

googi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to googi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=olas11][quote=PolaQ][quote=olo3594]znajdz jakieś używane na rolki.com[/quote]

Numer 3.[/quote]

kup nowy LINER i po kłopocie ;]

Napisane May 23, 2009, 11:33 am
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PolaQ powiedział(a):
olo3594 powiedział(a):

Numer 3.

Śmierdzących?? sam pojeździsz parę razy i będą podobnie śmierdzieć. Można trafić okazję, a jak się brzydzisz to potraktować linery parą.

Napisane Jun 10, 2009, 9:50 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lordwieron powiedział(a):
PolaQ powiedział(a):
olo3594 powiedział(a):

Numer 3.

Śmierdzących?? sam pojeździsz parę razy i będą podobnie śmierdzieć. Można trafić okazję, a jak się brzydzisz to potraktować linery parą.
archeolog się znalazł kolejny

Napisane Jun 10, 2009, 10:11 pm
smoks

smoks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to smoks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja w sumie tez polecam uzywane... co z tego  ze troche smierdzi....noga sie poci i tyle :P Lepiej kupic taniej role a za reszte dokupic jakas czesc xD

Napisane Jun 10, 2009, 10:23 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PolaQ powiedział(a):
olo3594 powiedział(a):

Numer 3.

jak ja kcham takich znawcow :*
sam kupilem pierwsze rolki nowe z hedona za 500, aktualnie mam kupione z rolki.com uzywane remzy os1 za okolo 400 i zaluje ze nie kupilem od razu ich...a jak jesz w restauracji myslisz o tym ze moze tym widelcem jadl jakas babka ze sztuczna szczeka lub slinotokiem? a moze ktos z aids? eh...wypierz liner i masz pachnace swoje rolki

Napisane Jun 11, 2009, 10:16 am
xxtomekxDx

xxtomekxDx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxtomekxDx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje pierwsze rolki to jakieś relaksacyjna za 80 zł :P nauczyłem się na nich jeździć potem kupiłem sobie kolejne też relaksacyjne a teraz kupuje USD aby się jakiś tricków nauczyć.. a ty w ogóle umiesz jeździć xD ?

Napisane Jul 25, 2009, 11:57 am
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba dobrze poszukać, aj kupiłem praktycznie nówki Remz o.s 2 za 530 zeta, od gościa co na nich tylko parę razy skoczył z schodów. Półki nie miały żadnej ryski, nie dotknęły ani murku ani rurki . Okazje się trafiają ;)

Napisane Jul 25, 2009, 1:19 pm
haco2

haco2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haco2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na początek radze rolki roces nie są za drogie ,a dla poczotkujących pasują idealnie smap je kupiłem niedawno naprawde świetne rolki na początek polecam. :cyclops:

Napisane Aug 28, 2009, 8:36 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haco2 powiedział(a):
na początek radze rolki roces nie są za drogie ,a dla poczotkujących pasują idealnie smap je kupiłem niedawno naprawde świetne rolki na początek polecam. :cyclops:
znalazł się archeolog a za razem kolejny znawca...
rocesy były dobre na początek kilka lat temu.. teraz ja bym polecił rollerblade jakieś..

Napisane Aug 28, 2009, 9:25 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
haco2 powiedział(a):
znalazł się archeolog a za razem kolejny znawca...
rocesy były dobre na początek kilka lat temu.. teraz ja bym polecił rollerblade jakieś..

ta....tylko rb bys polecal ;) ja polece usd razors na poczatek!!

Napisane Aug 29, 2009, 12:19 am
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wolalbym jakies skatowane usdki niz rb :P

Napisane Aug 29, 2009, 11:47 am Ostatnio edytowane Aug 29, 2009, 11:48 am przez Roguc93
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja