Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Rolki Na Początek , Co Wybrać?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rolki Na Początek , Co Wybrać?, odpowiedzi na popularne tematy
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
w związku z kolejną falą zapytań: jakie rolki na początek ?
postaram się napisać coś od siebie coś, co początkującym jeszcze nie bardzo siedzącym w temacie może pomóc.

1. Sprawdzamy zasobność portfela i liczymy ile maksymalnie możemy dać na rolki. Warto sobie troszke dozbierać i kupić sprzęt naprawdę dobry. Lepiej Będzie się jeździć.

2. Rolki kupujemy 0,5 cm większe , jak wam rośnie stopka to może być 1cm od biedy .

3. Starajmy się nie kupować rolek firmy Nils, Worker, Tempish. Z tego co mowili koledzy najlepsze z tych 3 są Tempishe bo się jako tako gną i z lepszą płozą dadzą nawet radę. Ale jest mnóstwo lepszych rolek, więc te radzę sobie darować.

4. Jak znajdziemy interesujący nas model wpiszmy jego nazwę np : Remz Os 2 opinie - w google.pl  warto :)

5. Warto szukać rolek firm:  Remz, Razors ( szczególnie Genesys, Icons ), USD, Valo , Xsjado, Deshi, Nimh, mogą być niektóre modele Rollerblade, ew Salomon wchodzi w grę.

6. Jak to wygląda z pieniążkami.

MAMY

100 zł > zbieramy dalej, albo kupujemy k2 Fatty na allegro , tudzież Roces m12, używane. Aby oswoić się z rolkami, pierwszymi skokami i takie tam.

200 zł> Za taką cenę dostaniemy używane Salomony w dobrej ofercie, może jakieś USD all stary , czy grycon.

300 zł> za taką cenę lepiej kupić rolki używane. Można dostać często w bardzo dobrym stanie  USD, czasem ktoś Xsjado za tyle sprzeda, Remzy już widziałem w takiej cenie. Za 350 zł można wyrwać również jakieś Razorki czy Nimhy 1 jak ktoś kupił na promocji. Rollerblade Downtown w takiej cenie jest sporom jeśli w dobrym stanie można wziac.
Ewentualnie jeśli chcemy nowe to szukamy salomonów St team - dobre rolki tylko skończyli produkcję w 2006 i jeszce na magazynach siedzą, można tanio kupić

400 zł > za tą cene dostaniemy często prawie nowe , kilku miesięczne rolki już fajnych firm. Czasami można kupić jakieś USD, w promocji za trochę ponad 400 zł.

500 zł > Jeśli używane to za tyle kupimy rolki najlepszych firm, w baardzo łądnym stanie, czasami z nowym linerem więc nawet prać nie trzeba będzie.

600> Tu już można kupić niekiedy nowe rolki ww firm. Ale będą to Np Razors Cult. Osobiście wolałbym 2 miesięczne Iconsy ( które nowe kosztują 1000 pln ) Czasami na giełdzie rolki.com znajdziemy nowe rolki za tą cenę- ostatnio za 580 poszły nowe USD sagona z 2007 roku. super oferta.

700 i więcej > spore pole manewru tu już można kupić niezły niezły sprzęt.

jakby co proszę pytać będe edytować post.

Napisane May 23, 2009, 9:16 am
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Proponuję zablokować temat, bo zaraz będzie: "No, nareszcie ktoś to napisał." , albo: "Dzięki, bardzo się przydało!", a chyba nie o to chodzi w tym temacie ;) No chyba, że chcesz, żeby tu Ci pisali ewentualne pytania, to wtedy się nie odezwałem.
Edit: Swoją drogą: dobrze, że to ktoś w końcu napisał :P

Napisane May 23, 2009, 10:49 am Ostatnio edytowane May 23, 2009, 10:50 am przez Kasper69
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzięki, przydało się!

Napisane May 24, 2009, 1:30 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kasper69 powiedział(a):
Proponuję zablokować temat, bo zaraz będzie: "No, nareszcie ktoś to napisał." , albo: "Dzięki, bardzo się przydało!", a chyba nie o to chodzi w tym temacie ;) No chyba, że chcesz, żeby tu Ci pisali ewentualne pytania, to wtedy się nie odezwałem.
Edit: Swoją drogą: dobrze, że to ktoś w końcu napisał :P

niech piszą ew. pytania , sugestie to będe edytował posta. niech będzie jeden duży temat ( i tak moja wypowiedź na każdej stronei będzie widnieć ) aniżeli 100 innych . :)

Napisane May 25, 2009, 10:25 am
VikingT

VikingT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VikingT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no więc krótko... razors genesys 7.1 czy razors genesys 8?

Napisane May 25, 2009, 2:00 pm
wisniawsn

wisniawsn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wisniawsn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://allegro.pl/item638963238_rolki_agresywne_wyczynowe_rozmiar_41_super.html

Czy mogą być? bo nie chcę popełnić błędu i kupić złe;

Napisane May 30, 2009, 11:51 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wisniawsn powiedział(a):
http://allegro.pl/item638963238_rolki_agresywne_wyczynowe_rozmiar_41_super.html

Czy mogą być? bo nie chcę popełnić błędu i kupić złe;

nie kupuj ich! gowno! www.rolki.com - tam na gieldzie poszukaj :)

Napisane May 31, 2009, 12:01 am
wisniawsn

wisniawsn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wisniawsn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale wiesz ja mam do wydania tylko 300 zł:/

Napisane May 31, 2009, 12:04 am
wisniawsn

wisniawsn

Member
Wyświetl posty

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-sport-rekreacja-Salomon-Rolki-do-jazdy-agresywnej-Ma-o-u-ywane-W0QQAdIdZ123673628 ??????

Napisane May 31, 2009, 2:16 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wisniawsn powiedział(a):
ale wiesz ja mam do wydania tylko 300 zł:/

po 1 edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim, po drugie na gieldzie rolki.com sa wlasnie do 300zl...ehh
http://rolki.com/forum/viewthread.php?forum_id=12&thread_id=6355
dlgo nie szukalem

Napisane May 31, 2009, 1:52 pm Ostatnio edytowane May 31, 2009, 1:54 pm przez bumbum
iwa9992

iwa9992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to iwa9992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Troszke dolozysz i masz Usd - Classic Throne LE 09  Pozdro poszukaj czegos na necie

Napisane Jun 7, 2009, 9:17 am Ostatnio edytowane Jun 7, 2009, 9:19 am przez iwa9992
Khaladar

Khaladar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Khaladar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie zaczynam jazdę na rolkach dzisiaj dostałem od kolegi Salomon St Pro jeździł na nich ok  roku . Moje pytanie czy te rolki są dobre i czy można w nich zaczynać jazdę jak dla mnie to są trochę ciężkie.  Proszę o opinie o tych rolkach.

Napisane Aug 17, 2009, 9:18 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli dostales je za friko i sa to twoje 1 rolki to mysle ze mozesz jezdzic, podobno salomony nie sa az takie zle :)

Napisane Aug 17, 2009, 9:19 pm
Khaladar

Khaladar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Khaladar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dzięki , ale jednak prosiłbym o opinie kogoś kto miał te rolki i jak się Mu spisywały

Napisane Aug 17, 2009, 9:25 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

no ja cie wale ziomek jak dostajesz za firko to kurfa jezdzij a co powiesz ze nie chcesz ich bo sa zjeebaaane i kupisz se nowki za 800zl?

Napisane Aug 17, 2009, 9:38 pm
Khaladar

Khaladar

Member
Wyświetl posty

Sory ale nie tak groźnie bo się wystraszę

Napisane Aug 17, 2009, 10:03 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

o stary ale problem masz, smigaj na nich! wazne ze salomony a nie jakies tempisze. to ze ciezkie? z jednej strony dobrze...a czemu? a no dlatego bo w ciezszych podcwiczysz wyskok i jak w takich ciezkich wejdziesz na jakiegos raila to jak zmienisz na lzejsze bedziesz ja bral na luzie

Napisane Aug 17, 2009, 10:30 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No ale może se przywiązać worek ziemniaków do szyi i skakać i też se wytrenuje wyskok

Napisane Nov 10, 2009, 8:29 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Mi2r powiedział(a):
No ale może se przywiązać worek ziemniaków do szyi i skakać i też se wytrenuje wyskok

do jaj sobie przywiaz :) na rolki.com cie zbesztali i ci wrzucaja to tu probujesz sie lansowac?

Napisane Nov 10, 2009, 8:37 pm
MaciekS90

MaciekS90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekS90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Mi2r powiedział(a):

do jaj sobie przywiaz :) na rolki.com cie zbesztali i ci wrzucaja to tu probujesz sie lansowac?

No właśnie, nie lansuj się bo już cie zbesztali na rolki.com, na którym nawet nie masz konta i nie napisałeś ani jednego posta buhahahaha

Napisane Nov 10, 2009, 10:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja