Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Sprzęt » Rolki Na Początek , Co Wybrać?

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rolki Na Początek , Co Wybrać?, odpowiedzi na popularne tematy
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam,
w związku z kolejną falą zapytań: jakie rolki na początek ?
postaram się napisać coś od siebie coś, co początkującym jeszcze nie bardzo siedzącym w temacie może pomóc.

1. Sprawdzamy zasobność portfela i liczymy ile maksymalnie możemy dać na rolki. Warto sobie troszke dozbierać i kupić sprzęt naprawdę dobry. Lepiej Będzie się jeździć.

2. Rolki kupujemy 0,5 cm większe , jak wam rośnie stopka to może być 1cm od biedy .

3. Starajmy się nie kupować rolek firmy Nils, Worker, Tempish. Z tego co mowili koledzy najlepsze z tych 3 są Tempishe bo się jako tako gną i z lepszą płozą dadzą nawet radę. Ale jest mnóstwo lepszych rolek, więc te radzę sobie darować.

4. Jak znajdziemy interesujący nas model wpiszmy jego nazwę np : Remz Os 2 opinie - w google.pl  warto :)

5. Warto szukać rolek firm:  Remz, Razors ( szczególnie Genesys, Icons ), USD, Valo , Xsjado, Deshi, Nimh, mogą być niektóre modele Rollerblade, ew Salomon wchodzi w grę.

6. Jak to wygląda z pieniążkami.

MAMY

100 zł > zbieramy dalej, albo kupujemy k2 Fatty na allegro , tudzież Roces m12, używane. Aby oswoić się z rolkami, pierwszymi skokami i takie tam.

200 zł> Za taką cenę dostaniemy używane Salomony w dobrej ofercie, może jakieś USD all stary , czy grycon.

300 zł> za taką cenę lepiej kupić rolki używane. Można dostać często w bardzo dobrym stanie  USD, czasem ktoś Xsjado za tyle sprzeda, Remzy już widziałem w takiej cenie. Za 350 zł można wyrwać również jakieś Razorki czy Nimhy 1 jak ktoś kupił na promocji. Rollerblade Downtown w takiej cenie jest sporom jeśli w dobrym stanie można wziac.
Ewentualnie jeśli chcemy nowe to szukamy salomonów St team - dobre rolki tylko skończyli produkcję w 2006 i jeszce na magazynach siedzą, można tanio kupić

400 zł > za tą cene dostaniemy często prawie nowe , kilku miesięczne rolki już fajnych firm. Czasami można kupić jakieś USD, w promocji za trochę ponad 400 zł.

500 zł > Jeśli używane to za tyle kupimy rolki najlepszych firm, w baardzo łądnym stanie, czasami z nowym linerem więc nawet prać nie trzeba będzie.

600> Tu już można kupić niekiedy nowe rolki ww firm. Ale będą to Np Razors Cult. Osobiście wolałbym 2 miesięczne Iconsy ( które nowe kosztują 1000 pln ) Czasami na giełdzie rolki.com znajdziemy nowe rolki za tą cenę- ostatnio za 580 poszły nowe USD sagona z 2007 roku. super oferta.

700 i więcej > spore pole manewru tu już można kupić niezły niezły sprzęt.

jakby co proszę pytać będe edytować post.

Napisane May 23, 2009, 9:16 am
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masterspin powiedział(a):
niechce ktos kupic moze 5 raazy używałem ich USD Realm biało szare za 400 zł niema takiej okazji nigdzie ploza nic niezniszczona zadnych prawie rys poprostu kupilem inne

zartujesz sobie? za 400 nowe usd 7 dostanie sie a za 440 usd evo  minely juz te czasy gdy realmy kosztowaly 500zl na hedonie ;]

Napisane Mar 21, 2010, 1:41 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej każdy początkujący przed zakupem rolek zakłada nowy temat, w którym pyta o to samo, co jego poprzednik. Więc na tym forum zostało obleciane już jakieś 10 razy jakie rolki za ile opłaca się kupić w tym sezonie.  Myślę, że biorąc to pod uwagę, sam dojdziesz do wniosku, ze an tym forum nikogo nie nabierzesz :P

Napisane Mar 21, 2010, 4:06 pm
bedabljon

bedabljon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bedabljon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zioneczki,
http://www .hedons kate.com/usd-m-18/usd-vii-carlos-pianowski-09-czarno-zlote-p-3570.html
czy to dobry wybór na początek zabawy z agressive?
aha, nie ma mojej rozmiarowki:/
ew. te, chociaz design koszmarny:
http://www .hedon skate.com/usd-m-18/usd-throne-ufs-evo-09-p-2563.html

Napisane Mar 30, 2010, 4:37 pm Ostatnio edytowane Mar 30, 2010, 4:38 pm przez bedabljon
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To dwie pary rolek, które mnie bardzo demotywują, ponieważ mogłem wybrać właśnie je. Są BARDZO dobrym wyborem. Pianowskiego są tanie i dobre, moje ulubione z VII. Evo są również bardzo dobre. Nie narzekaj na design, jest oryginalny:D

Na twoim miejscu zaczekałbym na opinię 'które lepsze', ale moim zdaniem równie dobrze upatrzyłeś.

Napisane Mar 30, 2010, 6:10 pm
Xenus

Xenus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Xenus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Które wybrać?? :

www. hedon skate .com/rolki-c-1/usd-vii-carlos-pianowski-09-czarno-zlote-p-3570.html
czy
www .cubeskate.com/usd-realm-vintage-preorder-clone-2.html

Napisane Apr 2, 2010, 1:52 pm Ostatnio edytowane Apr 2, 2010, 1:56 pm przez Xenus
zolu

zolu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole banana

Napisane Apr 3, 2010, 5:39 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie trać nerwów, i tak w końcu wyleci :)

Napisane Apr 3, 2010, 5:56 pm
HarcMetal

HarcMetal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HarcMetal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam!
czy wie ktoś może czy można znaleźć rozmiar 48/49 tych rolek i czy są wo gole takie rozmiary ?? moja stopa w cm to równe 30 cm,( czyli jak podają w tabeli rozmiarów 47. :( a tak mi się podobają te rolki.

http://www. hedon skate .com/rolki-c-1/usd-classic-throne-daniel-prell-p-3623.html

i czy są dobre dla początkujących ?? 
z góry dziękuje za odpowiedz i przepraszam jeśli taki  temat już był.

Napisane Apr 4, 2010, 1:26 am Ostatnio edytowane Apr 4, 2010, 1:39 am przez HarcMetal
lipka34

lipka34

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lipka34 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SPRZEDAM XSJADO!!!!!!!!!!

KLIK

.

Napisane Apr 4, 2010, 9:00 pm
HarcMetal

HarcMetal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HarcMetal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wie może ktoś coś na ten temat ?? serio mi zależy :( a szukam i nie mogę znaleźć.

Napisane Apr 5, 2010, 10:55 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HarcMetal powiedział(a):
Wie może ktoś coś na ten temat ?? serio mi zależy :( a szukam i nie mogę znaleźć.

http://www.hedo n skate .com/rolki-c-1/razors-genesys-gt-p-4764.html
eu 48 = 30,5cm

http://www.hed onska te.com/rolki-c-1/razors-genesys-7-1-p-2903.html
eu 47 = 31cm

Napisane Apr 5, 2010, 10:59 pm
domin051

domin051

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domin051 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Joł.
Przez ostatnie kilka miesięcy mam zajawkę na rolki do agressivu,a w tym temacie jestem jakoś mało obeznany.Więc proszę o radę czy Rollerblade TRS A6 są dobre na początek? :)

Napisane Apr 15, 2010, 1:57 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miał ktoś tutaj USD rachard johnson? Wygodne? dobrze sie gną? Bo sie przymierzam do kupna, a nie idzie nigdzie znalesc jakiejs opinii...

Napisane Apr 17, 2010, 1:49 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

HulajnogaFun powiedział(a):
Miał ktoś tutaj USD rachard johnson? Wygodne? dobrze sie gną? Bo sie przymierzam do kupna, a nie idzie nigdzie znalesc jakiejs opinii...

Throny jak wszystkie ;) jezeli ci sie podobaja to bierz, bo tu nawet nie zauwazysz wielkiej roznicy w gieciu pomiedzy thronami a siodemkami np.

Napisane Apr 17, 2010, 3:10 pm
bedabljon

bedabljon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bedabljon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam ostatni dylemat:
http://www .h edonskate.com/rolki-c-1/razors-genesys-le-czerwone-p-3927.html
został rozmiar 45, długość wkładki 28,5, taką samą mam w butach normalnych, nie za mało?

Napisane Apr 21, 2010, 10:29 am Ostatnio edytowane Apr 21, 2010, 10:29 am przez bedabljon
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

lepiej miec zawsze o numer wieksze

Napisane Apr 21, 2010, 11:04 am
bedabljon

bedabljon

Member
Wyświetl posty

nie wiem od czego to zależy, ale add info, że mi noga już nie urośnie:D

Napisane Apr 21, 2010, 11:15 am
AdrianWwa

AdrianWwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AdrianWwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mógł by mi ktoś podpowiedzieć gdzie mogę kupić RollerBlade DT5 .  Najlepiej jakiś sklep w Warszawie ewentualnie stronę internetową.  Z góry dzięki:D
Pzdr. 5!

*Napisane Apr 21, 2010, 1:15 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na allegro... jest od H*ja aukcji w zajestej cenie... ostatnio koles opchnal dt5 w super stanie za 170 zl

Napisane Apr 21, 2010, 1:52 pm
AdrianWwa

AdrianWwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AdrianWwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A oprócz allegro jakaś stronka?? lub sklep w Warszawie??
Pzdr. 5!

*Napisane Apr 21, 2010, 1:59 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja