Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » AC/DC

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
AC/DC, Ktoś ich słucha?
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakie jest wasze zdanie o tym zespole?
Według mnie są poprostu genialni!

Edit: Kroolik182

Co sądzicie o zespole AC/DC? Moim zdaniem jest to najlepszy zespół wszechczasów. Ta muzyka praktycznie się nie nudzi. Szczególnie polecam kawałki z koncertów tam mozna poczuc moc rockowego brzmienia.

Polecam także zespół BC/DC który cover'uje ich piosenki są znani m.i. z filmów New World Disorder.

Dwa takie same tematy. Jeden wystarczy. Przeniosłem więc tekst autora drugiego takiego tematu tutaj.

Napisane Nov 8, 2005, 9:49 pm Ostatnio edytowane Oct 12, 2006, 7:37 pm przez Kroolik182
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam tylko jedna płytę (zreszta nawet nie ja a moj tata^^) i sluchalam czesto, ale nie jest taka super. Generalnie moge sluchac, ale nie jest to na tyle fajne bym nie mogla sie obyc bez tej muzyki. Wole nieco oryginalsze dzwieki. A zespol dobry na pewno. Musze przesluchac jeszcze innych plyt by sobie wyrobic ocene.

Napisane Nov 9, 2005, 3:01 pm
kudlatyLwb

kudlatyLwb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kudlatyLwb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj gitarzysta jest maniakiem ac/dc i jak gramy proby w garazu to ona zawsz z gitara skacze po calym garazu jak ci kolesie z ac/dc na koncertach :) :) :)

Napisane Nov 9, 2005, 4:15 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary ac/dc to podstawa mam 10 plyt wymiatają!!!

Napisane Nov 9, 2005, 6:16 pm
bravoorka

bravoorka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bravoorka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja uwielbiam AC/DC pozdro dla wszystkich fanów:P kolesie wymiatają :D

*Napisane Nov 14, 2005, 10:20 am
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ACDC rox a karoola co masz na myśli pisząc bardziej oryginalniejsze zespoły? :>

Napisane Nov 17, 2005, 6:11 pm
wojtyna

wojtyna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wojtyna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AC/DC jest wspaniałe !! tego poprostu trzeba posłuchac - rytmiczne kawałki i swietne wokale oraz STYL !!

Napisane Nov 17, 2005, 8:05 pm
bravoorka

bravoorka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bravoorka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niop dokładnie... styl i to charakterystyczny - niepowtarzalny!!

*Napisane Nov 18, 2005, 8:10 am
kudlatyLwb

kudlatyLwb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kudlatyLwb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale strasznie proste i takie bez jajek B)  no ale zeczywiscie styl maja bardzo rozpoznawalny,

*Napisane Nov 20, 2005, 6:04 pm
reed_88

reed_88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to reed_88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oni poprostu wymiatają i nic na to sie nieporadzi http://www.andegrand.pl/forum/index.php?a=post&s=reply&t=4274#

*Napisane Nov 22, 2005, 7:33 pm
0neMan

0neMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0neMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zespół genialny jak na czas swojego powstanie lecz gustuje teraz w bardziej zroznicowanym stylu np system of a down :D

Napisane Dec 2, 2005, 2:07 pm
crazy

crazy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crazy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zespół wprost wspaniały, u mnie figuruje na 2, 3 miejscu :). Te gitary, Brian za microfonem.... Ehh... dziś już takiej muzyki nie ma, AC/DC to po prostu czysty rock, żadnych dodatkowych bajerów. Solówki Angusa, jego zachowanie na scenie, styl gry... To wszystko jest niepowtarzalne i niepodrabialne... Po prostu geniusz... Zresztą cały zespół jest świetny szkoda tylko że już nie ma Briana a jest ktoś inny (imienia się zapomniało, ehh pamięć szwankuje :) ). Na dzień dzisiejszy mam ich 2 płyty i o ile Highway to Hell jest genialna to Ballbreaker pozostawia pewien niedosyt... Zresztą sami napisali że jest to ich najlżejszy album :).
Polecam AC/DC każdemu kto lubi rock, ponieważ oni tworzą go w czystej postaci... (jedyny inny zespół tak "czysty" który znam to Guns'n'Roses, naprawdę nie ma ich wiele).

Napisane Dec 4, 2005, 12:48 am
KryzyS77

KryzyS77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KryzyS77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od razu te rytmy TNT mi się przypomniały... Ach, piękna kapelka. ;D

Napisane Dec 4, 2005, 11:57 am
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaje bi sty jest!!!! niepowtarzalny wokla i super gitary:D mega zespol:D

Napisane Dec 4, 2005, 1:32 pm
b@d

b@d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to b@d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak... ACDC jest świetne, jak Guns'n'Roses  ;) "Back In Black" piosenka jest świetna, zreszta co tu durzo gadac, każda Ich piosenka jest wspaniała, ale trzeba lubic ich styl, niekażdemu sie musi podobać

Napisane Dec 14, 2005, 7:21 pm
kudlatyLwb

kudlatyLwb

Member
Wyświetl posty

WelcOMe to tHE jungLE
ktoś rozpoznaje B):>??

Napisane Dec 16, 2005, 1:35 pm
cineksk8

cineksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cineksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no to jest stara kapela, ale kawalki maja swietne, ja slucham ich :D to jest to co trzeba

Napisane Feb 2, 2006, 11:03 am
wrack2

wrack2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wrack2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieźle grają nie za często słucham ale coś tam wpadnie, szczególnie pamiętam kawałek TNT był w tonym...chyba 4... wypaśne :D PEACE

Napisane Apr 22, 2006, 11:01 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

....Od czasu do czasu posłucham....Taki mały odpał.......
....Mam jeszcze kilka płyt winylowych - yeah bitch.....
pozdro

Napisane Apr 23, 2006, 3:36 pm
deckhunter

deckhunter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deckhunter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i widze, ze znacie tylko TNT i Highway To Hell... ;)
a przesluchajcie sobie np. Back In Black, Big Balls, Nervous Shakedown...
polecam ;)

I ♥ AC/DC

A szególnie "TNT" i "Highway to hell"

Napisane Apr 30, 2006, 10:32 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja