Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Uważaj na kioskarza.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Uważaj na kioskarza., Jw.
Nicoren

Nicoren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nicoren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak wam się podoba ten program? dla mnie jest całkiem wporzo.
Ostatnio było że gość przyszedł(starszy) i mówi"ja wiem kto pan jest, i wiem o co chodzi, pan jest Kryszak" Kryszak go pogonił a ten mówi "I tak pan jest moim fanem" fanem:] hahaha.
Wypowiadać się...a może ktoś z was lub rodziny dał się nabrać?: :P ;)

Napisane Jun 1, 2009, 8:02 pm
Meserszmyd

Meserszmyd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Meserszmyd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

imho failure i to na dodatek epic

Napisane Jun 1, 2009, 8:19 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ciekawy program, zawsze lubiłem wszelkiego typu ukryte kamery ; )

Napisane Jun 1, 2009, 8:23 pm
Krzaqu

Krzaqu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzaqu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzie i kiedy mozna na to rzucic okiem  ? ; p

Napisane Jun 1, 2009, 8:25 pm
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem urywki kilka razy - moim zdaniem każdy mógłby poprowadzić ten program, w końcu jaki to talent wkurwiać ludzi jako kioskarz?

Napisane Jun 1, 2009, 8:35 pm
Szela10

Szela10

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szela10 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Krzaqu powiedział(a):

TVP 2

A co do progamu suchary straszne... Oglądałem raz czy dwa i żarty na poziomie: babka kupuje gazetę. A jerzy Kryszak (Kioskarz) daje jej kurczaka (miniaturkę oczywiście). I to ma być śmieszne? Albo mówi klientom aby przeliczyli koszt np. fajek na euro. Straszna kiszka.

Napisane Jun 1, 2009, 8:46 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szela10 powiedział(a):
Krzaqu powiedział(a):

TVP 2

A co do progamu suchary straszne... Oglądałem raz czy dwa i żarty na poziomie: babka kupuje gazetę. A jerzy Kryszak (Kioskarz) daje jej kurczaka (miniaturkę oczywiście). I to ma być śmieszne? Albo mówi klientom aby przeliczyli koszt np. fajek na euro. Straszna kiszka.

niektóre numery sa fajne - np z tak takiem:D

Napisane Jun 1, 2009, 8:49 pm
mac1000

mac1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mac1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogladalem kilka razy jak nie miałem co robić, bardzo przyjemny program ;]

Napisane Jun 1, 2009, 9:08 pm
GrzesiekS

GrzesiekS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w jakim mieście to kręcą?

Napisane Jun 1, 2009, 10:11 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrzesiekS powiedział(a):
w jakim mieście to kręcą?
w stolicy ?

Napisane Jun 1, 2009, 10:24 pm
jedrek2sk

jedrek2sk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jedrek2sk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Muszę rzucić okiem. A o której godzinie?  :rolleyes:

Napisane Jun 1, 2009, 10:32 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja