Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Marc Johnson

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Marc Johnson
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdziwiłem się, że nie ma tematu o tym skateboarderze (chyba, że już jest taki temat, mimo, iż go szukałem).  :rolleyes: 
Według mnie ma niezły styl, a powiedziałbym, że nawet bardzo fajny. Przynajmniej dla mnie. Również trzaska kozak tricki, że szok.  :O

Chciałbym wiedzieć co myśli o tym społeczność andegrandowska.
;)

Jeśli takowy temat istnieje proszę o usunięcie tego tematu.

Napisane Jun 3, 2009, 6:10 pm Ostatnio edytowane Jun 3, 2009, 6:11 pm przez Black92
sk8gp

sk8gp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8gp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to moj ulubiony skater :) za caloksztalt...

Napisane Jun 3, 2009, 6:33 pm
sk8robson

sk8robson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8robson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jego styl jazdy- coś pięknego;D

Napisane Jun 3, 2009, 8:57 pm
pablo007

pablo007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przejazd z fully flared mój ulubiony. jeden z moich ulubionych jak nie ulubiony deskarz

Napisane Jun 3, 2009, 10:55 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najwiecej technicznych szoków - switch double blunt slide to miazgaaaa

Napisane Jun 3, 2009, 10:56 pm
Kubazawa

Kubazawa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kubazawa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jego flipy coś pięknego  :rolleyes: ^^)

Pozdrawiam

Napisane Sep 27, 2009, 1:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja