Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » adidas sb - -diagonal!!

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
adidas sb - -diagonal!!, Dave Bachinsky 20minuta filmu
babun71

babun71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babun71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widzieliście duble set Bachinskiego w 20minucie filmu, jestem w sszzszoku najpierw flip z 12 i olie z 24 przez barierkę, mało brakowało, albo drop in Bachelier'a  w 26 miucie... i wiele innych, zajebisty film, polecam:]!!

Napisane Jun 5, 2009, 10:15 pm
babun71

babun71

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babun71 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://osdiasdovideo.blogspot.com/2009/06/adidas-diagonal.html

Napisane Jun 5, 2009, 11:31 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film maaaaaaax, ogolnie caly team dal zajebisty popis. navaro tak pozamiatal murki ze szkoda gadac, bachinsky za niedlugo bedzie skakal z budynkow : D lem fhuj stylowka jak zwykle : )

Napisane Jun 7, 2009, 9:47 am
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo przyjemne sv, wysoki poziom, no i są Polskie miejscówki  ^^)

Napisane Jun 7, 2009, 10:11 am
Freezz

Freezz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Freezz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zasysam zobaczymy czy Fajne bo z tego co mówicie to dobry poziom. A czym to odtworzyć bo widzę jakiś dziwny typ pliku ; O

Napisane Jun 7, 2009, 11:40 am
babun71

babun71

Member
Wyświetl posty

Freezz powiedział(a):
zasysam zobaczymy czy Fajne bo z tego co mówicie to dobry poziom. A czym to odtworzyć bo widzę jakiś dziwny typ pliku ; O

media player classic

Napisane Jun 7, 2009, 5:24 pm
XDpaweelDSK

XDpaweelDSK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDpaweelDSK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest super :rolleyes:

Napisane Jun 7, 2009, 6:29 pm
VibroAkcja

VibroAkcja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VibroAkcja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeden z gorszych filmow jakie widzialem przypomina mi kur wa puzzle tricki max ale fillm zal. pozdrawiam

Napisane Jun 29, 2009, 5:55 pm
domzala1

domzala1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domzala1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no widzialem dobry jest  xD polecam xd

Napisane Jun 29, 2009, 6:34 pm
pioter92

pioter92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pioter92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

VibroAkcja powiedział(a):
jeden z gorszych filmow jakie widzialem przypomina mi kur wa puzzle tricki max ale fillm zal. pozdrawiam

weź nie pie*dol hehe:D

Napisane Jun 29, 2009, 8:53 pm
xpelcux

xpelcux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xpelcux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pokazali klasę . . .

Napisane Jul 1, 2009, 9:54 pm
crashaxe

crashaxe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crashaxe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na jutjubie sobie ogladam jestem przy 8 przejezdzie. film mega, taki poziom ze jestem w szoku ; O

Napisane Jul 2, 2009, 8:11 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film mnie trochę przumulał nie powiem, ale może dlatego że oglądałem go na wpółotwartych oczach:) Wg mnie nikt się specjalnie nie wyróżnił no może Busenitz, którym się okropnie jaram.

Napisane Jul 2, 2009, 8:20 am
Sebex

Sebex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sebex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Muszę obejrzec wysle ktos linka z gory thx :)

Napisane Jul 2, 2009, 8:37 am
hawk411

hawk411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hawk411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://osdiasdovideo.blogspot.com/2009/06/adidas-diagonal.html

Napisane Jul 2, 2009, 12:45 pm
wodnio

wodnio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wodnio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo dobry film. ma klimat;p

Napisane Jul 2, 2009, 1:11 pm
BAM96

BAM96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BAM96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miazga, kozkak.  ^^) Po ogladnięciu zajawa, już po połowie nie chciałem oglądać tylko iść na deskę. Ale oglądnełem do końca.  :P

Napisane Jul 6, 2009, 2:45 pm
mateuszr

mateuszr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mateuszr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrealizowane na wysokim poziomie, tricki też jak należy, a klimat specyficzny, więc może się podobać lub nie ;) Osobiście wolę takie 'kalifornijskie klimaty', z jasnymi kolorami, ale to SV też obejrzałem z przyjemnością.

PS. Zdawało mi się czy np. na przejeździe w Szwecji był polski Pałac Kultury? :stare:

Napisane Jul 7, 2009, 8:34 am
Jezo

Jezo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jezo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezłe, niezłe.
Bachinsky (szkoda, że tak krótko), Horvat i Lem najlepiej dawali. No i prędkości na jakich Busenitz robił swoje triczki też robią wrażenie.

Napisane Jul 8, 2009, 12:03 pm
Bl4zej

Bl4zej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bl4zej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RubiSzubert powiedział(a):
crashaxe powiedział(a):
na jutjubie sobie ogladam jestem przy 8 przejezdzie. film mega, taki poziom ze jestem w szoku ; O

JUTJUB HAHAHA

Co w tym śmiesznego? nie zauważyłeś że to specjalnie napisał?

Napisane Jul 8, 2009, 1:47 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja